Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 98

Temat: Gratulacje dla Pudziana

  1. #61
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latino Boy Zobacz post
    To powiedz mi drogi Boruto dlaczego Pudzian dał slabe przedstawienie??

    Bo co bo gardy nie trzymał?? Bo low kicki nie były idealne??

    Walczy się pod rywala? Rywal słaby= walka słaba
    Nie mój drogi. Poziom rywala nijak sie ma do Twoich umiejetnosci. Często jest właśnie odrotnie, to walka dwóch klasowych zawodników jest nudmna.

    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    czyli walka byla slaba do dupy i obydwoje przegrali ta ? Czy jak ? Boruta ciekawi mnei twoje zdanie bo z tego co sie dowiedzialem to znasz sie lepiej na SW niz my wszyscy tu na forum. Wiec ciekawie by bylo jakbys nam napisal cos wiecej niz 1 zdanie :].
    Walka była słaba, na niskim poziomie. I niczego innego nie należało się spodziewać po dwóch poczatkujących. Wśród walk pierwszego kroku na amatorskich zawodach MMA są podobne, a zdażaja się i dużo lepsze.
    Cytat Napisał dinozaur Zobacz post
    boruta ogladalemwalke z tego linka co masz w podpisie
    Wg ciebie to walka ???technika ?? widowisko???
    W podpisie mam wiele walk naszych zawodników. W każdej chwili, jeśli zechcesz, możesz sie przejechać do Gdańska i sprawdzic z któryms z moich uczniów.

    Chcesz udowodnic nie podajac argumentow ze dobry technik chudy kogut jest lepszy niz brutalna sila z jaka taka technika??
    nie sprawdza sie to w zyciu na ringu poza przypadkami
    Przykro mi, ale nie masz zielonego pojęcia co wypisujesz. To własnie sie zdarza multum razy. Wiesz skąd sie wziął boom na MMA? własnie z takich zwyciestw. Gdyby 16 lat temu Roce Gracie o muskulaturze kurczaka i 78 kg wagi nie poskładał ponad stukilowych osiłków, nie byłoby MMA.
    ciosy technika nie trafiajace w glowe nie robia wrazenia na masie miesniowej
    Ciosy technika trafiaja w głowę. I nie tylko w nią.
    I nie gadaj o wbijaniu koksu i wojowaniu jak by zawodnicy mma nie wbijali
    Oczyuwiscie, że częśc wbija. ale to działanie drugorzędne wobec treningu, a nie odrotnie.
    Cytat Napisał Voice669 Zobacz post
    Co my możemy po jednej 45 sekundowej walce powiedziec?...nic.
    Dokładmnie. Wy nic, bo nie macie o walce pojecia. Po co więc tyle gadacie? Rozumiem, że fanie, ze chłopak z Waszej bajki wygrał, ale jak o czyms pojecia sie nie ma to po co farmazony opowiadać? Czy ja sie madrzę o kuklturystyce, czy strongmaństwie?
    Jeśliby znalazł by się dobry technik, ale mniejszy ( bo nie wiedziałem nikogo większego), to powidzcie mi jak Pudzianowi cokolwiek technicznie zrobić
    Normalnie, jak każdemu innemu.
    Ostatnio edytowane przez Boruta ; 15-12-09 o 16:17
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boruta Zobacz post

    Oczyuwiscie, że częśc wbija. ale to działanie drugorzędne wobec treningu, a nie odrotnie.
    Sorry bardzo , ale Ty mowisz ,że w kulturystyce liczy sie tylko koks?? Tak sie sklada z eto nei wszystko. Treningi (czasem 3 razy dziennie , rano aeroby po poludniu trening silowy i na noc aeroby) do tego dieta ktora pochlania nasza kase ktora zarabiamy (czesto 2 000 zł mi nie starsza na zarcie i podstawowe suplementy) , a sterydy nie uzywamy ich wbrew temu co pisza gazety codziennnie po pare razy aby straszyc mlodych przed blokiem. Prosisz nas abysmy sie nie wypowiadali na temat tej walki i w ogole bo sie nie znamy. A co teraz zrobiles ?? Sam napisales o czyms o czym nie masz kompletnie bladego pojecia - kulturystyka i doping.

    BTW. aby nie bylo znowu jakiejs spiniki , nie pisalem tego w zlosci itp itd.. wiec prosze o spokuj ;]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    Tak sie sklada z eto nei wszystko.
    Nie tylko, ale rzede wszystkim. Bez koksu nie ma kulturystyki ani strongmaństwa.
    Cytat Napisał arus22 Zobacz post
    ale trenuje prawie 4 lata oyame i o walce mam pojęcie.
    Tu masz występ Mistrzxa Świata Oyama karate:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boruta Zobacz post
    Nie tylko, ale rzede wszystkim. Bez koksu nie ma kulturystyki ani strongmaństwa.
    Prosze Cie , nie badz smieszny. Nie wiesz nic o kulturystyce ... Prosisz nas abysmy sie nie wypowiadali na temat sztuk walki bo nic nie wiemy. A co teraz robisz ??? nic nie wiesz na temat kulturystyki a sie wypowiadasz.
    Ostatnio edytowane przez Aponax ; 15-12-09 o 17:23
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #65
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Jasne, jesteście czyści jak łza. Piersi z kurczaka i ryż. I nie, nie wypowiadam się. Nie komentuje Waszych technik pozowania, rozmiaru igieł, czy tego czy lepiej załozyć takie, czy inne ciężary. Stwierdzam fakt oczywisty dla kazdego zajmującego sie sportem. I dla Was też, tylko publicznie się wypieracie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #66
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Boruta , nigdzie nei napisalem ze sie wypieram. Powiem lepiej , sam biore/bralem i brac bede. I nie jestesmy czysci jak łza. Ale to nie zmienia faktu ze ten jak to nazwales "koks" zrobil za nas wszystko. Uwazasz ze my tylko siedzimy w domu na godzine pojdziemy na silownie pokujemy sie i mamy 48 w bicepsie przez 2 miesiace ?? Nie musimy , jeszcze bardziej pilnowac diety, jeszcze mocniej cwiczyc ! Koks to nie wszystko ,wbrew tego co tu wypisujesz. Ten "koks" nie zrobil za mnie 48 w bicepsie. Ten "koks" nie cwiczyl za mnie 4 lata zanim zaczelem brac. Ten "koks" nie jest kluczem do wszystkiego. I wcale nie twierdze ze nei pomogl nam nic, ale tez nie zrobil za nas wszystkiego. Fakt faktem pomogl , ale nie zrobil za nas wszystkiego. Taki sam ma udzial "koks" w kulturystyce jak w MMA (zawodowym waga ciezka itp... , bo nie bede tu rozpisywal sie nad chlopaczkami wazacymi po 70kg). Chodz na mma nei znam sie nic i moge tylko pisac moje domysly i doskonale zdaje sobie z tego sprawe. Ale widac ze ty nie. Bo nie wiesz jaka ciezka prace wkladamy w nasze codzienne zycie aby przytyc 1 kg czystej masy.


    BTW. pokaz mi sportowcow ktorzy sie przyznaja publicznie ze biora brali i brac beda :] to dam Ci buzi , specjalnie pojade do Gdanska i sprzedam Ci takiego buziaka ze padniesz z wrazenia :].
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik Aponax otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    arus22 (15-12-09), oyster (15-12-09), Voice666 (15-12-09)

  8. #67
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar puma007
    Dołączył
    24-04-09
    Skąd
    Wągrowiec
    Postów
    497
    SOG
    122
    Otrzymał : 58 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    taka muskulatura i zajebista klate latwo idzie zrobic,zobaczcie na najmana xD wystarczy tyko dawac 120% z siebie na teningu heh
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #68
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał puma007 Zobacz post
    taka muskulatura i zajebista klate latwo idzie zrobic,zobaczcie na najmana xD wystarczy tyko dawac 120% z siebie na teningu heh
    Mam nadzieje, że to tylko sarkazm
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #69
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boruta Zobacz post
    Dokładmnie. Wy nic, bo nie macie o walce pojecia. Po co więc tyle gadacie? Rozumiem, że fanie, ze chłopak z Waszej bajki wygrał, ale jak o czyms pojecia sie nie ma to po co farmazony opowiadać? Czy ja sie madrzę o kuklturystyce, czy strongmaństwie?
    To co ja tu nie mogę niczego napisać, własnego zdania wypowiedzieć bo się na tym nie znam ? Po to jest forum żeby dyskutować, wszyscy muszą mieć takie zdanie jak Ty ?

    Wiem, że Cię boli to że człowiek bez doświadczenia jest teraz dla ludzi kimś o kim można podyskutować a nie te chude koguty co się biły na tych filmikach... Nie chce ich obrażać, ale to dzięki Pudzianowi trochę ruszy ten sport w Polsce (chodzi mi o popularność), bo całej hali nie wypełnią tylko fanatycy sztuk walki, którzy są wielkimi znawcami mma.

    Wiemy, że jesteś najmądrzejszy w dziedzinie sztuk walki, ale proszę Cię na litość nic nie pisz już o dopingu... wszyscy wiedzą jak jest w sporcie zawodowym... Napisałeś o dopingu w ten sposób jak byś myślał że najesz się metki i będziesz wielki, tzn że Ci co biorą saa to ciężko nie trenują i sami rosną czy jak ?? bo nie wiem o co chodzi ;/
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik tm7 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fvs (15-12-09)

  12. #70
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Co do techniki to chciałem się spytać czy jedynym argumentem przemawiającym za tym, że Pudzianowi brakowalo techniki w tej walce jest brak gardy przy wyprowadzaniu low kicka ? Ja nie twierdze, że on jest technicznym wirtuozem, ale to jest smieszny argument. Bo po co mial trzymac garde jak Najman fruwał po calym ringu, mozna sobie gadac ze gdyby walczyl z lepszym to by to tamten wykorzystal, ale nie walczyl... tak samo mozna mowic ze gdyby bil sie z lepszym to wtedy by trzymal ta garde. Ogladalem walki Fedora,Crocopa i oni tez nie zawsze trzymali gardy (przynajmniej nie tak jak powinni a taka garda chyba nic nie daje kiedy rece wisza prawie przy pasie, moze sie myle niech mnie ktos poprawi) i to nie tylko przy wyprowadzaniu lowkickow, i czy ktos mowi ze oni nie maja techniki ? Nie mowi bo oni wygrywaja.
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 15-12-09 o 20:46
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik tm7 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Aponax (16-12-09)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •