Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Temat: Gratulacje dla Pudziana

  1. #81
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał tm7 Zobacz post
    Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jest wielu zawodników których by Pudzian pokonał nawet z taką techniką, np ten pączek Olivia co był na gali, chciałbym zobaczyć jak by wyglądała ich walka ;)
    Ten "pączek" by zniszczył Pudziana.

    Piszesz, że Pudzian nie ruszy tego sportu, a to co się teraz dzieje to co to jest ? Idę w centrum handlowym słyszę jak ludzie co za mną stoją rozmawiają o mma, nawet jak się na tym nie znają to co z tego...
    Nie, nie rozmawiają o MMA. Rozmawiają o tym jak sobie dwóch celebrytów po mordach dało. To niestety nie to samo.
    Tak jak tutaj. Wiekszości z Was nie interesuje MMA. Interesuje Was, że chłopak z Waszej dał po gębie typowi z reality show. na tej gali była bardzo ładna walka Saidova z Nobrega. Ilu z Was ona obeszła?

    Wałujew przyczynił się do promocji boksu
    Żartujesz, prawda? Po pierwsze boks akurat traci na popularnosci, właśnie na rzecz MMA. Po drugie boks promowali tacy jak Ali, Tyson, de la Hoya, Joe Louis.
    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    ale niech i oni stana do mojej dyscypliny jaką jest kulturystyka ,
    Po co?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #82
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Telewizja robi na Wałujewie interes, więc musi wzbudzać zainteresowanie wśród ludzi. Zauważ, że w Rosji on promuje ten sport.

    Oglądałem całą galę nie tylko Pudzianowskiego z Najmanem. Saidov z Nobregą, ładna walka.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #83
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boruta Zobacz post
    Po co?
    To w takim razie "po co" piszesz abym sie bil z twoimi podopiecznymi ?? Dlatego ze wypowiadam sie na temat walki pudziana nic neiwiedzac na ten temat??? A zobacz na siebie ,wypowiadasz sie na temat kulturystyki (sprawa dopingu - zostawmy ja w spokoju ja wiem swoje, ty wiesz swoje i neich tak bedzie ok ?) a nie wiesz nic a temat dopingu w kulturystce jaka odgrywa role itp itd.

    BTW.ten pączek mialby zalatwic pudziana ?Moge wiedziec jak by go objol jak pudzian ma ponad 140 cm w klatce (w barkach pewnie o duzo wiecej) a ten paczek jest maly i ma krotke lapy , niski srodek cieżkosci itp... moze nie mnie to oceniac (bo sie nie znam) ale postawilbym bez gadania an pudziana, nie tylko dlatego ze pochodzimy z podobnej dyscypliny , ale dlatego ze szanuje go jako czlowieka za to co zrobil i za to ze nie rzuca slow na wiatr :].
    Ostatnio edytowane przez Aponax ; 16-12-09 o 12:14
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #84
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał tm7 Zobacz post
    Telewizja robi na Wałujewie interes, więc musi wzbudzać zainteresowanie wśród ludzi. Zauważ, że w Rosji on promuje ten sport.
    Nie. W Rosji promuje go kilku rosyjskich pięściarzy z czołówki.

    Oglądałem całą galę nie tylko Pudzianowskiego z Najmanem. Saidov z Nobregą, ładna walka.
    Wiekszość niestety nie. W centrum handlowym o którym wspomniałes nie dyskutują, czy Mamed miał racje krytykując decyzje, tylko jak Pudzian nogami machał.

    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    To w takim razie "po co" piszesz abym sie bil z twoimi podopiecznymi ?? Dlatego ze wypowiadam sie na temat walki pudziana nic neiwiedzac na ten temat??? A zobacz na siebie ,wypowiadasz sie na temat kulturystyki (sprawa dopingu - zostawmy ja w spokoju ja wiem swoje, ty wiesz swoje i neich tak bedzie ok ?) a nie wiesz nic a temat dopingu w kulturystce jaka odgrywa role itp itd.
    Nie mój drogi NIE WYPOWIADAM SIĘ! Nigdzie nie założyłem tematu o zawodach kulturystycznych i nie madrzę się jak wspaniale wypadł jakiś zabiedzony emigrant z Etiopii.

    BTW.ten pączek mialby zalatwic pudziana
    Wjazd w nogi i Pudzian leży, potem bije albo aż ubije, albo wykorzystuje któreś z zachowań pudziana: tamten odbycha się rekoma - dźwignia, ucieka przed ciosami na brzuch - duszenie.Sądząc po jego poprzednich walkach preferuje ubijanie, ale gdy ma się początkującego, który ma pełno luk, aż sie prosi o skorzystanie z nich.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #85
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    BOruta ma wsumie racje. Ale po stylu pisania mozna wywnioskowac ze duzo ciosow w glowe bylo.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #86
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Kilku rosyjskich pięściarzy z czołówki to promuje boks wśród ludzi którzy się na tym znają, ale dla zwykłych Rosjan znaczenie ma to że Wałujew jest wielki i wygrywa walki (niektóre niesłusznie, jest odpowiednio prowadzony to wiadome), jest medialny, dużo go w rosyjskiej telewizji i gazetach. Nie oszukujmy się wiadomo jak jest, ludzie medialni promują sport, nie zawsze muszą być najlepsi.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #87
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boruta Zobacz post

    Nie mój drogi NIE WYPOWIADAM SIĘ! Nigdzie nie założyłem tematu o zawodach kulturystycznych i nie madrzę się jak wspaniale wypadł jakiś zabiedzony emigrant z Etiopii.
    A czy ja załozylem temat o tym jak M.Pudzianowski wspaniale wypadl w ringu ?? Także nie. Wiec nie wiem dlaczego piszesz tutaj o tym ,że to niby ja zalozylem taki temat. A wypowiadac sie wypowiadałes i to jeszcze w tym temacie. Cos tam pisałes ze w kulturystyce głowna role odgrywa doping , nie majac w ogole stycznosci z dopingiem - wiec chyba pisales o dopingu w kulturystyce ?? Sam nas prosisz abysmy sie nie wypowiadali jak nie wiemy nic o mma , a sam robisz to wypisujac głupoty o DOPINGU W KULTURYSTYCE. A ja sie dziwilem dlaczego babcie w mocherowych beretach obgaduja za plecami... Ale co tu sie dziwic , jak one obgaduja (sa stare i szukaja sensacji) a po Tobie sie tego nie spodziewalem , takze uprawiasz piekny sport i zamast "trzymac sie w solidarnosci sportowca" to jeszcze glupoty wypisujesz jakis dzieciak to przeczyta uwierzy i znowu w polsce bedzie kulturysta brany za : Dresa kujacego sie co dziennie po 5-6 razy nie muszacy cwiczyc bo i tak sam rosnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #88
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Russel
    Dołączył
    23-02-09
    Postów
    790
    SOG
    45
    Otrzymał : 458 SOGi w 253 postach

    Domyślnie

    Boruta tak cyzytam twoje posty i zastanawiam sie kiedy byłeś ostatnio na wakacjach?
    Bo szykują ci sie 2 wycieczki jedną wygrasz tutaj a drugą na animalu

    p.s
    wiemy ze nie lubisz pudziana, saa i wikipedii napisz sobie to w podpisie i będzie ok, a nie przekonuj cale społeczeństwo do swojego zdania przecież to nie ma sensu bo; "jeden lubi czekolade drugi jak mu nogi śmierdzą"
    Mr.O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Russel otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Aponax (16-12-09), D3 (18-12-09), dinozaur (16-12-09), LeBron23LBJ (24-12-09)

  10. #89
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał tm7 Zobacz post
    wygrywa walki
    Teraz już nie. :-) Chodzi o to, że było kilku zawodników z tytułami. Teraz Wałujew też nie ma. A to, ze sukcesy zawodnika z danego kraju mogą rozpropagować dyscypline, to wiadomo. Tyle, że to muszą być sukcesy.


    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    A czy ja załozylem temat o tym jak M.Pudzianowski wspaniale wypadl w ringu ??
    Dzizas. Wydajesz się inteligentnym facetem, wiedc nie udawaj proszę głupka, jestem pewien, ze świetnie zrozumiałes co mam na mysli.

    A wypowiadac sie wypowiadałes i to jeszcze w tym temacie.
    Nie, nie wypowiadałem. Prosze mi pokazac gdzie sie wypowiadam chwaląc jakiegos spaslaka, albo anorektyka jako gwiazde kulturystyki.
    Cytat Napisał Russel Zobacz post
    wiemy ze nie lubisz pudziana
    Dlaczego miałbym nielubic? Nie znam go.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #90
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar NeverLetGo
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    w kurorcie
    Wiek
    40
    Postów
    234
    SOG
    124
    Otrzymał : 75 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    3 grosze odnośnie judoków... nie powiedziałbym że to takie "leszcze"...
    tych co znałem, co prawda klasa mistrzowska, miotali ludzmi jak zli...
    z klubu chłopaczyne ok 80 kg nikt z "gumbasow" nie kwapil sie wyprowadzac...
    wielu kotów tzw. "podworkowych" ma za soba przygode z judo, a sa legendami na ulicy...

    taki nastula na Bielanach tez swojego czasu miał pogłos
    work hard * gain hard --> Never ever ever Let Go...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •