Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 164

Temat: Sens życia?

  1. #131
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    no ba.... do Warty szama z Łodzi leci busem. 80 km ca
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #132
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    jak to w najbardziej ironicznej piosence jaką znam Mundzio śpiewa: w czystych szpitalach ludzie umierają rzadko.


    ja się zastanawiam tak btw.. położna. jak się zamieni literki to wyjdzie półżona ;p powiedzmy. a po angielsku midwife. coś jakby też w połowie żona.
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #133
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar flutebox
    Dołączył
    03-04-10
    Skąd
    Ziemia
    Postów
    958
    SOG
    415
    Otrzymał : 236 SOGi w 118 postach

    Domyślnie

    No to na szczęście Kowal moja narzeczona jest "pyskata" w dobrym słowa tego znaczeniu i nie pozwola sobie na takie akcje, pracuje na ciężkim oddziale neurochrirgicznym i z reguły ma dyżur na salach intensywnej terapii i jak się coś dzieje to dzwoni po lekarza nie zależnie, która byłaby godzina i ma to w d... czy ktoś śpi czy nie, ale te stare np. boją się dzwonić itd. bo mówią, że będzie zły itp. same uczą tych lekarzy dziadostwa... a odpowiadają za tego pacjenta i jak coś się stanie to będzie jej wina, że nie zareagowała... dodatkowo jak taki ziomek nie przyjdzie w ciągu 5 minut to jeszcze raz do niego dzwoni, a jak mu się nie będzie chciało w ogóle przyjść to pisze w zeszycie raportów odpowiednią notkę. Moja matka jest pielęgn. oddziałową na izbę, na oddział i pobiera za to jedną pensję, mniejszą jeszcze niż wcześniej kiedy była tylko na jeden oddział, ale taki mamy kraj, że trzeba pracownika maksymalnie wykorzystać za jak najmniejsze pieniądze (chociaż za pensję oddziałowej mógłbym spokojnie mieszkać w tym kraju) !!! Mam brata lekarza w trakcie specjalizacji pracuje na kontrakcie... łącznie z pracą w pogotowiu zarabia od 12-16 tys miesięcznie a ma dopiero 31 lat.
    Ostatnio edytowane przez flutebox ; 06-05-11 o 10:16
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?30037-KONKURS-flutebox-21-10-2010/page25&highlight=
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #134
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    No to na szczęście Kowal moja narzeczona jest "pyskata" w dobrym słowa tego znaczeniu i nie pozwola sobie na takie akcje,
    I takie babki w cenie. :) Co do brata, zasuwa,ale ma i dobrze.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #135
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    naście kafli w miecha to pięknie. ehhh gdybym mógł cofnąć czas
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #136
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar YoDa
    Dołączył
    20-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    341
    SOG
    101
    Otrzymał : 74 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Święta prawda Kowal... Jeszcze są takie skurwysyny nieraz, że siedzisz w kolejce pół dnia w przychodni. Wchodzisz do gabinetu usłyszysz jakiś bełkot, ale pieprzony specjalista palcem nie kiwnie, tylko ci na koniec da wizytówkę i do swojego prywatnego gabinetu odeśle. Jak przyjdziesz i zapłacisz to dopiero zaczyna leczyć.
    Moja matka musi zapierdalać przy cudzych dzieciakach i młodzieży, zapierdol wiekszy bo trzeba ich pilnować nieraz żeby czegoś nie odyebali. Jeszcze jak jest środek nocy to czasem policja im podrzuca pijanych gówniarzy , bo im się nie chce na izbę jechać, że niby daleko mają. Do tego pilnują stażystów, bo lekarze mają w dupie i pasjansa na kompie układają.

    Ja teraz nie wiem, jak pójdę do szpitala to mnie leczy lekarz czy pielęgniarka?

    W ogóle w Polsce to jest cyrk. Ja mam w dupie taką robotę, jak mam zapieprzać ze 60 godzin w tygodniu i dostawać góra 1500, jak tata. I to wszędzie tak jest, jak nie masz w rodzinie kogoś to na awans też raczej nie licz. Ja już bym wolał do Legii Cudzoziemskiej iść niż se całe życie flaki wypruwać za marne pieniądze. Tam to przynajmniej idzie zarobić. Jak skończę szkołę, to też prawdopodobnie zbieram graty i spierdzielam za granicę, bo tu to ja nie wyżyję.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #137
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    No u nas pielęgniarki robią 12h ,nieraz 24h,bo wiadomo. W Niemczech od rana do 14h -14.30 ,pomijam zarobki. Co do izby to w ogóle pałki za szybko zamykają. Widziałem nieraz jak brali pijanych,ale bez przesady, szli normalnie nawet specjalnie nie skręcając ,nic nie robią,a tu raz ,że zapychają nimi szpitale ,a miejsc mało to w innym przypadku kroją ich z kasy na izbie.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #138
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cieszcie sie ze macie za friko. W usa idziesz do szpitala ze zlamana reka na wychdne dostajesz rachunek na 10k papieru.
    Ubezpieczenie prywatne kupe kasy kosztuje.
    W kanadzie szpitale przeladowane czeka sie na badania np. Mri czy cat scan i czasem pol roku.
    Ojca zanim zdjagnozowali poprawnie wysylali do kilku lekarzy az wkoncu nie mogl sie ruszyc matka zrobila awanture i wykryli raka nerki. Ja nie mam ubezpieczenia w pracy bo mam z mloda u niej a i tak misze placic minimum skladke 30$na dwa tygodnie. Mloda buli stowe. I co z tego jak na dentyste daja mizerne 1500na rok i tez nie pokrywaja wszystkiego. Chujnia taka ze sie w pale nie miesci. Testy hormonow mjie kosztuja 300$ jak robie prywatnie. Jak ide za friko to czekam na wyniki trzy miesiace ktorych i tak do reki mi szmaty nie daja tylko musE isc na konsultacje do lekarza na ktorego potem czekam 2 miesiace:)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #139
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Cieszcie sie ze macie za friko. W usa idziesz do szpitala ze zlamana reka na wychdne dostajesz rachunek na 10k papieru.
    Ubezpieczenie prywatne kupe kasy kosztuje.
    W kanadzie szpitale przeladowane czeka sie na badania np. Mri czy cat scan i czasem pol roku.
    Jak chcesz za friko to kolejki od pół roku do 2lat ;) Choć słyszałem i o 4latach we Wrocławiu. U nas jest to samo,albo płacisz ,albo czekasz.

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Ojca zanim zdjagnozowali poprawnie wysylali do kilku lekarzy az wkoncu nie mogl sie ruszyc matka zrobila awanture i wykryli raka nerki. Ja nie mam ubezpieczenia w pracy bo mam z mloda u niej a i tak misze placic minimum skladke 30$na dwa tygodnie. Mloda buli stowe. I co z tego jak na dentyste daja mizerne 1500na rok i tez nie pokrywaja wszystkiego. Chujnia taka ze sie w pale nie miesci. Testy hormonow mjie kosztuja 300$ jak robie prywatnie. Jak ide za friko to czekam na wyniki trzy miesiace ktorych i tak do reki mi szmaty nie daja tylko musE isc na konsultacje do lekarza na ktorego potem czekam 2 miesiace:)
    Miałem podobnie z dziadkiem teraz jest św. pamięci. A ceny wszędzie wysokie.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #140
    Zbanowany Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęć1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar fakkson
    Dołączył
    10-04-10
    Skąd
    Bannanera
    Postów
    135
    SOG
    41
    Otrzymał : 30 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    ja już odnalazłem sens życia - "życie nie ma sensu". Żayjesz żeby żyć. Gdy to zaakceptujesz przekopnasz sie ze to pocieszjace. i pojawi sie banan na twojej twarzy ;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •