Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pół roku na mase, siłe, rzeźbe

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pero
    Dołączył
    18-06-09
    Skąd
    Rbk
    Postów
    124
    SOG
    20
    Otrzymał : 16 SOGi w 13 postach

    Domyślnie Pół roku na mase, siłe, rzeźbe

    Witam, mój staż na siłowni to dopiero rok, ale brałem już troche różnych supli (monokreatyna treca, massacra I, różne carbo, kilka puszek dekstrozy głównie jako transport kreatyny,Thermo Speed, teraz kończe HMBolon Olimpu) waże 91 kg, kiedy zaczynałem trenować ważyłem jakieś 74kg.Mam troche więcej kasy ostatnio i postanowiłem zainwestować troche w suple.Mój cel to przy większej o jakieś 5kg niż teraz być ładnie dorzeźbionym i mieć definicje.Obecnie posiadam średnie mięśnie, które są obite niedużą warstwą tłuszczu (nie mam kratki na brzuchu :) ), chciałbym po prostu być bardziej umieśniony niż teraz i by było to lepiej widać.Sklep w którym zawsze kupuje suple ma promocje świąteczną postanowiłem kupić zestaw Gaspari Superpump 250 800gr, Gaspari Size-On 1290gr i GAT Stenandiol 3.0.Jednak w styczniu i lutym chciałbym nabrać troche suchej masy mięśniowej więc myśle by na te 2 miechy zaopatrzeć się w jakieś Gainery które nie zrujnują mi budżetu (tak ze 150-230zł na miesiąc), a które były by dobrej jakości (myślałem o czymś z PVL albo MuscleTechu) do tego monohydrant kreatyny lub creashot i aminokwasy.To miały by być cykle na mase.Potem następnie dwa miesięczne cykle na siłe i definicje-pierwszy miesiąc Gaspari SuperPump 250 + Size-On do tego aminokwasy.Drugi miesiąc to Stanandiol 3.0 plus aminokwasy.Następne dwa miesiące byłyby przeznaczone na redukcje- 1 miech Ripped Freak/Gaspari Cytolean V2 plus aminokwasy plus ClenBurexin Trec'a.Drugi miech to Gaspari Mitotropin plus aminokwasy plus ClenBurexin.Pomiedzy cyklami robiłbym dwutygodniowe przerwy w suplementacji.Ćwicze 3-4 razy w tygodniu, od pon. do piat. nie jestem w stanie być na diecie-jestem wtedy w akademiku, a tutejsza kuchnia jest skromna i raczej mało odżywcza.Mogę dojadać na sucho, ale myślałem o zaopatrzeniu się w białko typu MRP szczególnie na redukcji.W domu jadam zdrowo-uwielbiam ryż z filetem z kurczaka w kawałkach z kukurydzą, czetwoną fasolą i sosem meksykańskim-tutaj tłuszcze pewnie pochodzą głównie z tego sosu.Do tego dużo białem(twarożek, jajka gotowne itp.).Aerobów nie robie dużo ale do samej siłowni mam 30 minut szybkiego marszu w jedną stronę plus gram 1-2 razy w tyodniu w koszykówkę.Ćwicze z podziałem treningu na grupy mięśniowe.Proszę o wszelkie porady i pouczenia.Chętnie przyjmę wszelkie opinie i dorady.Z góry THX, pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Zamiast w gainery inwestuj w dietę ,a suple kupuj lepiej na bieżąco co potrzebujesz, a nie na pół roku do przodu,bo akurat jest promocja(nie pierwsza i nie ostatnia)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pero
    Dołączył
    18-06-09
    Skąd
    Rbk
    Postów
    124
    SOG
    20
    Otrzymał : 16 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Tak jak pisałem, ciężko u mnie trzymać diete :) a co myślisz o MRP-białko zastępujące tradycyjny posiłek?Sądze, że może uzupełnić moje posiłki odpowiednimi składnikami bez dużej zawartości tłuszczu.Odżywek nie kupuje na pół roku do przodu, tylko Gaspari S-P 250, S-O i Stenandiol 3.0 :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Wolę zwykłe białka( np whey gold), a tych supli o którch piszesz dalej nie brałem. Ale bym tego nie kupił, wolę sprawdzone suple.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Podobno superpump jest ok. Ale moim zdaniem szkoda kasy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •