Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Metanabol a sprawy sercowe...

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pero
    Dołączył
    18-06-09
    Skąd
    Rbk
    Postów
    124
    SOG
    20
    Otrzymał : 16 SOGi w 13 postach

    Domyślnie Metanabol a sprawy sercowe...

    Witam :) mam pytanie...mianowicie myślałem o kupnie metanabolu Jelfy (mam dojście do apteki-lekarz w rodzinie :) ), byłby to mój pierwszy środek o charakterze sterydu.Jednak jakiś miesiąc temu miałem robione echo serca i okazało się że mam lekki przerost jednej komory sercowej który jednak jest na granicy normy i jeden malutki przeciek z jednej komory do drugiej-wszystko to nabyte genetycznie, jednak mimo tych małych problemów u kilku członków mojej rodziny to jednak nikt nie miał z tym problemu.Więc czy metka jest dla mnie absolutnie przeciw wskazana?A może przy odpowiednich dawkach i środkach zabezpieczających nie będzie to problemem?Co mógłbym osiągnąć z metką, w jakich dawkach (waga 90kg) i z czym to mieszać?(nie mówie tu o następnych sterydach tylko o odżywkach lub innych rzeczach).Zastanawiam się czy zrobić sobie cykl na metce czy na dobrych odżywkach.Mam niewielki staż troche ponad rok, ale i niechciałbym przyjmować jakiś dużych dawek.Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    nikt tutaj jasnowidzem nie jest i nie wezmie odpowiedzialnoci za rade po ktorej moze ci cos sie stac...
    masz sprawe pisz PW / e-mail...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Najlepiej poradź się tego lekarza (chyba że to ginekolog albo weterynarz)Jak załatwia Ci metkę to niech doradzi, ale ja osobiście bym nie ryzykował.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    A rok stażu to moim zdanem za wcześnie na saa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar j0zek
    Dołączył
    10-05-09
    Postów
    184
    SOG
    12
    Otrzymał : 45 SOGi w 16 postach

    Domyślnie

    osobiscie odradzilbym Ci sterydu jesli maz jakiekolwiek problemy z pompa. wystarczy sekunda jebut i Cie nie ma. zastanow sie co jest lepsze zycie czy smierc.

    Nie chce Cie straszyc ale mysle ze nie warto koksowac, ja mam niewielkie zgrubienie platka mitralnego i nie biore nic mocniejszego od cm3 :D
    Nawet odzywek typu nitrobolon nie biore bo obciazaja serce, a ja nie chce.


    Wiec pomysl nad tym i do roboty;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar DIABEŁ
    Dołączył
    04-07-09
    Wiek
    37
    Postów
    222
    SOG
    13
    Otrzymał : 29 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    Dokładnie jak lg napisał nikt jasnowidzem niejest. Zasiegnij porady lekaża porub wszystkie badania i wyniki i bedziesz wiedział na czym stoisz.
    Wszelki kontakt zapraszam na GG
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pero
    Dołączył
    18-06-09
    Skąd
    Rbk
    Postów
    124
    SOG
    20
    Otrzymał : 16 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Wyniki badań są OK mieszcze się na granicy normy, lekarz który wykonywał badanie nie znalazł żadnych przeciw wskazań do ćwiczenia na siłowni, nie przepisał mi żadnych leków, a te defekty, które ja posiadam to podobno ma bardzo duża grupa ludzi i nie jest to dla nich problem.Chyba po prostu musze znaleźć jakiegoś kardiologa z którym można by na ten temat normalnie porozmawiać, bo tak to prawie każdy lekarz mówi, że sterydy to śmierć, bezpłodność czy trwałe kalectwo.Ja się troche z tym zgadzam, bo nawet ibuprom można przedawkować i zrobić sobie krzywde więc wszystko dla ludzi, ale z rozsądkiem, dlatego rzeczywicie połucham was i najpierw zajde do jakiegoś porządnego kardiologa-najlepiej żeby sam też troche koksował dzięki za pomoc wszystkim
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar joh1964
    Dołączył
    01-08-09
    Postów
    291
    SOG
    12
    Otrzymał : 33 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pero Zobacz post
    Witam :) mam pytanie...mianowicie myślałem o kupnie metanabolu Jelfy (mam dojście do apteki-lekarz w rodzinie :) ), byłby to mój pierwszy środek o charakterze sterydu.Jednak jakiś miesiąc temu miałem robione echo serca i okazało się że mam lekki przerost jednej komory sercowej który jednak jest na granicy normy i jeden malutki przeciek z jednej komory do drugiej-wszystko to nabyte genetycznie, jednak mimo tych małych problemów u kilku członków mojej rodziny to jednak nikt nie miał z tym problemu.Więc czy metka jest dla mnie absolutnie przeciw wskazana?A może przy odpowiednich dawkach i środkach zabezpieczających nie będzie to problemem?Co mógłbym osiągnąć z metką, w jakich dawkach (waga 90kg) i z czym to mieszać?(nie mówie tu o następnych sterydach tylko o odżywkach lub innych rzeczach).Zastanawiam się czy zrobić sobie cykl na metce czy na dobrych odżywkach.Mam niewielki staż troche ponad rok, ale i niechciałbym przyjmować jakiś dużych dawek.Pozdro

    daj się spokój z saa to błędne koło , kup sobie dobry stack kreatynowy do tego mono kreatyny i białko i to ci starczy, poza tym jw LG nikt tu na forum nie jest lekarzem , prawie każdy saa w większym lub mniejszym stopniu obciąża układ krwionośny, zły cholesterol oraz serce.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •