Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 93

Temat: Relacja kredki

  1. #31
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    chyba dziecko nie znalazlo prezentu pod poduszka i teraz musi wejsc na forum i zaszpanowac jak to on po niecalych 2 miesiacach ma 31 ale wyglada na wiecej bo wkoncu 31jest wieksze od 31 :roll: , pocwicz moze bynajmniej pol roku i komentuj a nie mowisz ze idzie wszystko w dobrym kierunku

    Czy ktokolwiek odwarzy sie zalozyc relacje albo dac swoje fotki zanim mnie skomentuje? czy si eboicie krytyki od tej pori nie odpowiadam na glupie zaczepki dzieci majacych 15lat i cwiczyacych nawet nie pol roku :roll:

  2. #32
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar kociolcyk
    Dołączył
    25-12-06
    Postów
    461
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    tacy ludzie jak ja naprzykład nie daja relacji bo mają odrobine samokrytyki :!:
    a ty to chyba sam sie nie widzisz ....
    a tak własciwie to które z tych zdjęc jest obecne a które wcześniejsze bo różnicy nie widać
    SOG -wyraza wiecej niz 1000 słów
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- kliknij na niebieski link (reklame) klikaj codzień PROSZE
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- polecam forum

  3. #33
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    dac ci soga? bo widze ze kolejny ktory leci na sogi ,zalosne , mam samokrytyke dlatego zamieszczam fotki na forum...bo nie boje siekrytyki w odroznieniu od 80% userow tego forum ktorzy krytykuja a sami boja sie krytyki czekam na wasze fotki...

  4. #34
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Robalo
    Dołączył
    03-01-07
    Postów
    343
    SOG
    3
    Otrzymał : 17 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Naucz się słowa samokrytyka. Po co robisz tą relacje ? myślisz że z dnia na dzień ci cm przybędzie nie rozumiem po co ten temat pokaż się za 6 miesięcy to sie oceni ale sorry ty jesteś bardziej doświadczony od każdego innego człowieka na tym forum zostaniesz moim guru ? Zordonie :P
    *Jagiellonia Białystok Sekcja Muay Thai*

  5. #35
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    naucz sie slowa relacja... to jest relacja a nei fotogaleria

    BTW.
    Wiek: 14
    chyba zawyzam wiekiem tutaj <lol>

  6. #36
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rocky_balboa
    Dołączył
    15-07-06
    Postów
    433
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    a ten nadal swoje. zrozum ze wiek nie ma nic do tego, po co wypominasz komus ile ma lat i jaki ma staz...
    nikt kto sie nie ma czym chwalic nie bedzie dawal swojej relacji czy fotogalerii bo po co... zeby sie calkowicie osmieszyc? bo twoja relacja jest wrecz komiczna, uwazasz sie za kulturyste wowczas gdy jestes jakims anorektykiem. w twoim wieku ci co w ogole nie tykajom sie sztangi, palom szlugi, maryhe, pija alkochol wygladaja lepiej a sie kulturystami nie nazywaja!! hopie lepiej w ogole nie cwicz tylko jedz! pewno masz plan i diete do dupy jezeli takie male efekty!

  7. #37
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Robalo
    Dołączył
    03-01-07
    Postów
    343
    SOG
    3
    Otrzymał : 17 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Prawda ty mi mówisz o wieku ja ci mogę powiedzieć że mam większe wymiary a ty powiesz że to sie nie liczy a ja ci powiem że wiek sie nie liczy. To że mam 14 to nie znaczy że nie wiem co to znaczy trening na masę. Ale wiem kiedy jest czas wstawiać fotki a kiedy po prostu poczekać na rezultaty treningu. Idź lepiej do spożywczego i nakupuj jedzenia tyle ile uniesiesz czyli pewnie dużo tego nie będzie ale poproś jakieś dzieci z piaskownic to ci pomogą nosić. Sie rozpisałem a zresztą nie ma o czym bo żadnej poprawy nie widać a ja ci powiem zamiast przeglądać się w lustrze 5 razy dziennie lepiej idź na tą siłownie i wyciśnij z siebie co potrafisz. Twój wierny uczeń Robalo trzymaj sie mistrzu.
    *Jagiellonia Białystok Sekcja Muay Thai*

  8. #38
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    faktycznie plan do dupy ukladal mi go ziomek cwiczac juz 20lat na silowni :/ machajac pow 200 na klatke :/ kurwa pewnie tez nie umie cwiczyc co nie, Jednak zmieniam forum na imperium sportu tam sa dojzalsi ludzie, i wiedza co to relacja odrozniaja fotorelacje od fotogaleri a co do piaskownicy to raczej wasz wiek nie moj :}

    temat do zamkniecia

  9. #39
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar rocky_balboa
    Dołączył
    15-07-06
    Postów
    433
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Ciekaw jestem, czy tam tez wstawisz swoje relacje i wielkie(a raczej chude) fotogalerie i jaka bedzie ich reakcja na to. ziomek macha 200+ na klate... zapewne jakis mistrz polski? ale skoro ten plan jest taki perfect to dlaczego nie masz rezultatow zbyt widocznych.
    skoro odchodzisz to zegnam cie :(
    Twoi zawsze wieRni i oddani po kres zycia psychofani :D

  10. #40
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    rocky_balboa tam mam juz od dawna relacje.... i jakos ludzi enie nazekaja tylko pomagamy sobie nawzajem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •