Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: catering dietetyczny, próbował ktoś?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie catering dietetyczny, próbował ktoś?

    Zaproponowali nam w robocie dopłatę do cateringu dietetycznego, w ramach socjalki. Próbował tego ktoś kiedyś? Niby można wybrać zestaw posiłków do 2500 kalorii ale jak to się ma do treningów? Obecnie jestem na etapie wracania do formy po skręceniu kostki i nie wiem, czy jest sens w to ładować kase, chociaż brzmi to wygodnie, bo za cene luncho-kebsa przywieźliby mi 3 posiłki. Jasne, że samemu można sobie takie rzeczy robić, ale czas to pieniądz :) z góry dzięki za wszelkie info
    PS
    Dziewczyny robiły zdjęcia tego czegoś, mogę potem ew. wstawić. One się tym jarają strasznie, ale ja tam im nie ufam ;P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    przede wszystkim napisz co w tym ma być, jakie ilości i jakie potrawy jak przyrządzane.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ok, ze stronki mam tak:
    przykładowe posiłki przy opcji 2500kalorii dziennie:
    II śniadanie (200kcal): Gazpacho lub sałatka z selera, ananasa, szynki, kukurydzy i kiwi
    Obiad (850kcal): Mięso z udek kurczaka ze śliwkami, warzywa gotowane, kasza jaglana
    Podwieczorek (200kcal): Owoce z migdałami, rodzynkami i sosem jogurtowo-waniliowym
    Kolacja (550): Sałatka z makaronu, czerwonej papryki, pomidorów i mozzarelli, mix sałat, pieczywo
    ilości nie znam, nie napisali na stronce
    co do przyrzadzania to pisza oczywiscie, ze samo zdrowe, na parze, i takie tam, stad tez moje pytanie czy ktosc juz korzystal z takich uslug. Wiadomo, ze moga robic na parze, ale np. bez zadnych przypraw i wtedy lipa... :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    ja bym do tego nawet nie podchwodził,płacisz za jeden konkretny posiłek i to z udek które w sklepie kosztują 8zł za kg, dodatkowo masz sałatki z jakimis pewnie tnaimi wędlinami itp itd, jesli powaznie cwiczysz na siłwoni to lepiej poswieć te kilka minut na gotowanie i wtedy wiesz co jesz bo sam kupujesz produkty i codziennie możesz robić coś innego a nie z góry ustalone menu. mi przyrządzenie jedzenia na cały dzięn trwa max 40min.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar lokko
    Dołączył
    09-05-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wiadomo że to bardzo wygodna opcja i kusząca bo nie trzeba się samemu wysilać... ale ja bym temu nie ufał, co robię sam to jednak wiem i widzę co jem i czego dodaję
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dobra, poczytalem troche o tej firmie jeszcze i postanowilem zamowic sobie na probe ta szamke. Jasne ze dodalem do nie 3 porcje bialka jeszcze, zeby uzupelnic niedobory.:)
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    tak to wyglada, i jest mega wygodne:) wstaje od biurka, ide do lodowki, cyk pojemniczek i gotowe. I godzina w domu wiecej czasu:) Nie smakowalo tak dobrze, jak robione osobiscie, ale nie moge narzekac. Na kebabie na pewno lepiej nie wyjde a, niestety, zdarza mi sie go jadac w robocie, bo jak kolejny dzien siedze od rana do nocy to nie mam ani sil ani czasu na przygotowanie tych kilku posilkow. W przyszlosci bede sie staral te posilki robic, ale na razie mysle, ze jak sobie takiego lightboxa zamowie, to nic zlego mi sie nie stanie. Jak pojem tego troche wiecej, to pokusze sie jeszcze na jakies podsumowanko. Postaram sie tez okreslic bardziej proporcje skladnikow, jakie w tym sa.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mynio962
    Dołączył
    29-08-11
    Postów
    54
    SOG
    1
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Jakoś nie za apetycznie wygląda to w tych pojemnikach .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Dołączył
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wiesz co, jasne że nie jest udekorowane gałązką świeżej bazylii albo rozmarynu, ale nie uważam, żeby to miało jakoieś znaczenie dla kogoś, kto zamawiał kebaby i chińczyka na wynos. Tam tez jest wszystko w plastiku i jakoś każdy szamie:P zresztą suple też wyciągam z plastikowych toreb i opakowań, więc mi to tam ryba:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Ja bym w takie coś się nie bawił. Rozumiem, że pracujesz ale naprawdę ciężko Ci jest poświęcić te 30 minut na ugotowanie jedzenia na cały dzień? Mięso i sałatki spokojnie możesz gotować od razu na 2 dni=jeden dzień z głowy, zostaje Ci tylko wrzucić ryż czy kaszę do wody i ładujesz w pojemniki.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    mój współlokator zamawiał jedzonko z takiej firmy własnie. czytałam menu, fajna sprawa. ja lubię mieć podane pod nos, więc gdybym miała pieniązki i ciezka prace to bym korzystała.

    ale tu chlopaki ucza organizacji w ciagu dnia, zarzadzanie czasem :) co mi nie zawsze wychodzi ;p
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •