Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Whey gainer 4000 + Cell Pump + D-ribose + X 5 protein - suplementacja

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vilumisiek
    Dołączył
    04-01-07
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Whey gainer 4000 + Cell Pump + D-ribose + X 5 protein - suplementacja

    Nie chciałbym rozdzielać postu na dwa tematy w związku z tym mam pytania o suplementację ale też i o trening.

    Wiek: 22lata
    Wzrost: 176cm
    Waga: 75kg
    Staż: 4-5 miesięcy
    Ostatni miesiąc na siłowni: 2 lata temu
    Aktualnie na siłowni: 3tygodnie
    Przyjmowane suple: Monster mass 2kg, zniknęło w te 3 tygodnie
    Cel: przyrost masy, spalenie sporej ilości tłuszczu na podbrzuszu
    Rekord na ławce: 72kg przy masie ciała 70kg 4 lata temu

    1. Czy mój plan stałego, nieprzerwanego przyjmowania gainera (z co najmniej 20/100g białka) i zmieniania jego rodzaju po tym jak się skończy jest dobry? Tzn po wyczerpaniu jednego kupuję drugi i tak przez długi okres czasu.
    2. Czy zalecenie trenera, aby po każdym trening (trenuję 3 razy w tygodniu, każdą grupę mięśni raz) 15 minut spędzać na rowerku w celu spalenia tłuszczu i niepozbywaniu się zbytnio ogólnej masy jest dobry? Czy macie jakiś inny ZALECANY, SPRAWDZONY i SKUTECZNY plan redukcji brzucha bez utraty masy a wręcz przy jej jednoczesnym wzroście?
    3. W jaki sposób łączyć odżywki podane w temacie? (Whey gainer 4000 + Cell Pump + D-ribose + X 5 protein). Ten Olimp X 5 protein to mam ogromną ilość saszetek próbnych po 35g każda. Zamierzam je brać tuż przed snem w dni treningowe. Dobry pomysł czy nie bardzo?
    4. Dodatkowo nie wiem, czy warto łączyć Cell pump z D-Ribose. Zasugerowałem się tym, że była to druga odżywka jaką kiedyś zakupiłem a razem z kreatyną dała kosmiczny efekt w sile, rzeźbie i masie. Zawsze myślałem, że kiedyś do niej powrócę i tak się stało - kupiłem nawet w starszej wersji, takiej jak miałem za pierwszym razem. Warto? Bo CP to stack a więc już sam w sobie jest dosyć urozmaiconym suplementem.
    5. W jakich porach dniach przyjmować te odżywki? Jako, że kreatyna z białkiem się kłóci a ja zamierzam po WH 4000 przejść na gainer białko-węgle 1:1.
    6. Po dwóch tygodniach na siłowni, masa wzrosła z 74 do 75,5. Z ciekawości postanowiłem podnieść jak najwięcej i tu nieprzyjemna niespodzianka. Wycisnąłem tylko 55. Pytanie retoryczne: czy jest złoty środek by coś z tym zrobić?
    7. Rozbudowa masy nóg: bardzo mi zależy na solidnych nogach. Siła - masa - rzeźba w tej kolejności. Także i tu zapytam, co zrobić, by zbudować naprawdę solidne nogi do piłki nożnej w którą grywam amatorsko.
    pozdrawiam, vilumisiek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    pierwsze co, to nic nie wspomniałeś czy trzymasz dietę? nie masz te gainery szamać od tak sobie jeden po drugim jak się kończą, to ma być uzupełnienie diety.
    Trener ma racje, rowerek zastąpić może np. aeroby.
    dla Ciebie zdecydowanie za wcześnie na takie mieszanki odżywek/supli jakie podałeś...
    aby mieć końskie nogi po prostu cza im dać bodziec to rośnięcia:) kat
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vilumisiek
    Dołączył
    04-01-07
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie pytam się, czy jest późno czy nie - tylko jak. Chociaż z drugiej strony jestem ciekawy czemu za wcześnie? Chciałbym też usłyszeć odpowiedzi na pytania które zadałem (specjalnie je w tym celu ponumerowałem:P)

    Na prawie-ścisłą dietę przechodzę od poniedziałku (za 3 dni), do tej pory trzymałem się zasady regularnych posiłków, częstych, rannych węgli, wieczornych białek i generalnie zdrowego jedzenia. Zapomniałem dodać, że biorę Vita-min olipmu (dziennie naprzemiennie minerały-witaminy).
    pozdrawiam, vilumisiek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    1. olej gejner-ugotuj ryzu,zmieszaj z jajecznica i szmaj.
    2. trener dobrze radzi. ja mam inne sposoby ale to nie ten dzial.
    3. jzu dalej nie czytam bo belkot.

    czemu sie kreta z bialkiem kluci? nie lubia sie ?
    anywhoopowiem ci w sekrecie jak masz robic ale nie lataj poosiedlui nie powtarzaj ok? bo cie znajde. jestem wiekszy i silniejszy.

    z rana i wokolo treningow nie buj sie jesc wegli,zlozone w ciagu dnia-ciemny ryz, makaron razowy,kuskus,quinoa ryz,itp itd, chyba wiesz o co biega.
    po treningu wegle nie sa wazne, najwazniejsze jest szybko wchlaniajace sie bialko, wiec zamiast gejnera kup sobie jakies izolat serwatki, np. kaizen'a czy zanim wam zbanuja optimum nutrition-gold whey. w godzine po tym pelen posilek. jesli ne masz jak robic aero naczczo z rana, mozesz spoko robic po treningu.
    na odrzywki nie jest za wczesnie, jedyne co moze sie stac, ze ci sie znudzi dosc szybko, nie utrzymasz diety, bedziesz wszystko robil na odpierdol, i efekt koncowy bedzie mizerny=strata kasy. podchodzac do odrzywek nie wazne w sumie jaki sie ma starz na silowni, wazne jest zaparcie i dedykacja.bez tego nic nie osiagniesz. mozna spalac fat i w tym samym czasie budowac miesnie. najpierw musisz obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne,dodac lekka nadwyzke kaloryczna, i wziasc sie za porzadne aero. a to tak naprawde nie jest lekko.

    podumowujac muj belkot potrzebna ci bedzie
    1.kreta-mono
    2. izolat bialka
    3. kurewskie zaparcie i dedykacja
    4. 5-6l wody dziennie.
    5. trening na typowa mase+aeroby 5x tydzien,zaczolbym po 20min dziennie.
    6. jakies dobre multi+omega3
    7. dopieta na ostatni guzik dieta

    bez punktu 7dmego i 5tego, niemasz co sie zato zabierac.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilumisiek Zobacz post
    Nie chciałbym rozdzielać postu na dwa tematy w związku z tym mam pytania o suplementację ale też i o trening.

    7. Rozbudowa masy nóg: bardzo mi zależy na solidnych nogach. Siła - masa - rzeźba w tej kolejności. Także i tu zapytam, co zrobić, by zbudować naprawdę solidne nogi do piłki nożnej w którą grywam amatorsko.

    Osobiście polecam coś takiego (mowa wyłącznie o QUAD'ach)
    Przysiady ze sztangą na barkach: 5s 10, 8, 8, 6, 6 (ostatnia seria to na maksa, jedziesz z partnerem stojącym z tyłu)
    Vertical Leg Press (suwnica pod kątem) 5s 12, 10, 8, 8, 6. Dwie ostatnie serie jedziesz wolno, a ostatnią serię na maksa do załamania (pomożesz sobie rękami najwyżej). Duże ciężary!
    Ja tak robię i praktycznie co trening mogę dokładać 2,5-5kg do nóg (mowa o sztandze, bo na suwnicy to wiadomo, że więcej). Czasami 2 tygodnie robię tym samym ciężarem nogi, ale po 2 tygodniach mogę spokojnie podbić ciężary +5, a nawet +10kg. Zobaczysz jak Cię będą trzymać zakwasy po 5dni i dopiero 1-2dni przed samym treningiem Ci zejdą
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    ostatnio robilem vertical leg press supersetowane przysiadami.
    polecam
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Kurde fallen ten mój avatarek się nie rusza, a Joker fajnie klaszcze :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •