Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pytań garść.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Gebrand
    Dołączył
    18-12-06
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    33
    Postów
    82
    SOG
    1
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie Pytań garść.

    Witam! Więc tak: ćwiczę 3x w tygodniu klasycznym splitem, już dosyć długo jednak miewałem GIGANTYCZNE przerwy, jestem nawet zadowolony z efektów, ale: nie lubię swojego brzucha, niestety od kiedy schudłem 27 kg, po rocznej walce z wielką nadwagą jest on taki wiecie... galaretka, tragedii nie ma ale nie jest to płaski brzuch typu Brad Pitt. Planuje go się pozbyć raz na zawsze. Żeby go zniwelować i odkryć mięśnie brzucha, zwłaszcza dolne, muszę zacząć biegać bo inaczej nie dam rady chyba. Plan mam taki, 40 minut biegania rano na czczo w celu zwiększenia efektywności spalania fatu. 3x w tygu. No i problem :D fat poleci ale tez z mięśni trochę, bo nieuniknione to jest i tutaj pierwsze pytanie: może biegać wieczorem? Zależy mi na mięśniach, ale nie załamie się jak te minimum poleci bo jednak bardziej chce fat wywalić, więc co radzicie w tym przypadku. Drugie pytanie. Planuje wziąć kreatynę, jakaś dietkę sobie wyczarowałem i chce ją wspomóc kretą i pytam się czy jest sens brać kreatynę przy bieganiu ? Czy te dwie rzeczy się nie wykluczają ? Jak sądzicie drodzy koledzy? A może w ogóle narazie dać sobie spokój z tym brzuchem, który taki bardzo tragiczny nie jest i brać tą kręte ale bieganie na razie sobie darować, już sam nic nie wiem. Generalnie chce wiedzieć czy kreatyna i bieganie na czczo/wieczorem jest dobrym pomysłem. Pozdrawiam.
    iksde
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar xLeex
    Dołączył
    08-11-09
    Postów
    27
    SOG
    0
    Otrzymał : 10 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    kreatyna nie przeszkodzi w redukcji

    ale wg mnie powinniennes sobie postawić jasny cel

    mysle ze w tym przypadku powiniennes skupic sie na masie jakosciowej

    tzn robic trening masowy, dieta z + kalorii

    ale robic aeroby 4 x week, moze byc wieczorem - lepszy rowerek stacjonarny

    idzie zima wiec z bieganiem moze byc problem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Racja, kreatyna jako antykatabolik może być. Na zimę łatwiej będzie Ci nabrać masy, reguluj tylko dietę węglami i będzie git :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Mówisz ze schudłes 27kg,jak mniemam pewnie nie były to jakies hardcorowe cwiczenia i dobre diety.spadła ci masa tłuszczowa ale tez duzo miesnia,dlatego twój brzuch nire wygląda tak jak powinien,czyli masz nadmiar tłuszczu.jesli chcesz sie tego pozbyc musisz połączyc treningi aerobowe z treningiem masowym,wiem ze głupio brzmi ale juz tłumacze o co chodzi.
    Spalajac tłuszcz tracisz "ta gąbke"na brzuchu a masując wypełniasz ja miesniami wiec tak:
    biegaj rano ale nie na czczo ja bym tu radził BCAA zamiast kreatyny,jesli bedziesz miał dobrą dietę to kreta ci nie bedzie potrzebna.wiec,wieczorem zrób tez małe bieganko ale juz interwały zajmie ci to góra 15minut. zrob takie 3 sesje tyg,pozniej mozesz zwiekszyc do 4 nawet do 5.
    na brzuch polecam robienie:
    -spiecia na płaskiej ławce
    -unoszenie hantli wzdłuz tułowia
    -unoszenia nóg na poręczach lub na płaskiej ławce

    2pierwsze cwiczenia rób z ciezarem to buduje mase brzucha jak kazdego innego miesnia

    najwazniejsza sprawa w twoim przypadku to jednak dieta ale z tym skieruj sie do dziłu dieta tam znajdziesz duzo przykładowych diet:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Micek ma racje pisząc, żeby nie biegać na czczo, bcaa rano, przed bieganiem, creatyna nie zaszkodzi, ale ja bym jej osobiście już tu nie dawał. Zaopatrz się za to w CLA - zajebista rzecz spalasz tłuszcz i budujesz mięśnie - warunek jest taki, że musisz się zaopatrzyć w ten suplement i przyjmować go przez długi okres czasu. Na brzuch ABSII- nie ma nic lepszego, żadne szóstki weidera żadne brzuszki, hocki klocki.


    Ps: kawa przed treningiem i zielona herbata w trakcie dobrze wpływają na spalanie fatu.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •