Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: chce uzyskaæ odpowiedni± masê czyli DIETA

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar tom3hs
    Do³±czy³
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie chce uzyskaæ odpowiedni± masê czyli DIETA

    Witam wszystkich ,mam pytanie a wiêc mam 20 lat gram w pi³kê uprawiam sport i od czasu do czasu chodzê na si³kê æwiczê w domu te¿ ,mam 184wzrostu waga 81kg szybka przemiana materii bardzo aktywny tryb ¿ycia æwicze rózne partie miê¶ni chce przytyæ do ok 86kg oczywi¶cie przytycie ma i¶æ w miê¶nie mo¿e mi kto¶ napisaæ co najlepiej je¶æ tylko bez takich bzdetów dok³±dnych typu 200gr ry¿u na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi s± konkretne podukty ile mam ich spozywaæ na dzien i czy mogê je wszamæ ile chce probowa³em jajka na zywca piæ ale jako¶ nie za cudne to by³o, æwiczonka te¿ mo¿e kto¶ jak by mogl napisac tylko moze takie abym mia³ wieksz± si³e w ³apach np moze pod box albo cus do tego z gory dzieki pozdro

  2. #2
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    mo¿e mi kto¶ napisaæ co najlepiej je¶æ tylko bez takich bzdetów dok³±dnych typu 200gr ry¿u na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi s± konkretne podukty ile mam ich spozywaæ na dzien i czy mogê je wszamæ ile chce-tom3hs napisa³!!!



    albo chcesz sie dowiedziec ile powinienes dok³adnie spo¿ywac produktów dziennie albo to dla Ciebie bzdety- zastanów sie !!!
    wszystkie informacje odnosnie diety na mase znajdziesz w dziale dieta zapraszam serdecznie i ¿ycze mi³ej lektóry:)

  3. #3
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdrive25000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Do³±czy³
    10-04-09
    Sk±d
    ¦winouj¶cie
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzyma³ : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domy¶lnie

    patrz do galanter'a

    P.S. Nie pij jaj bez obróbki cieplnej ( salmonella ,s³aba przyswajalno¶æ )
    metroflex

  4. #4
    Znawca Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger Second Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar 007
    Do³±czy³
    14-04-08
    Sk±d
    Ksiê¿yc
    Postów
    1,683
    SOG
    110
    Otrzyma³ : 325 SOGi w 232 postach

    Domy¶lnie

    Na wiêksz± si³ê w ³apkach i powiêkszenie bicka jest kurczak w piêciu smakach z majonezem w sosie spod pachy . 246,4 g dziennie.

  5. U¿ytkownik 007 otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    D3 (08-11-09)

  6. #5
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar tom3hs
    Do³±czy³
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    aha czyli moge po prostu zacz±æ je¶æ wiecej miêsa tzn z kurczaka a moge np je je¶æ kiedy chce np z rana czy jeszcze 2 raz pod wieczór?

  7. #6
    Moderator #Dieta Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Giro
    Do³±czy³
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzyma³ : 285 SOGi w 179 postach

    Domy¶lnie

    na wieczór odpada, zjedz w porach oko³o-treningowych, chcesz masy?? - ry¿ to podstawa. Do tego jaja, ryby, warzywa, zdrowe t³uszcze - orzechy. To tak w skrócie - poczytaj w podwieszonych.

  8. #7
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar tom3hs
    Do³±czy³
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    no oto mi chodzi³o jedna osoba co¶ wyja¶ni³a nakierowa³a mnie dziêki wielkie ,a reszta tylko by ocenia³a moj± wypowiedz :/ a co do cwiczen to co mozna wykonywac w domu ?

  9. #8
    Moderator #Dieta Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Giro
    Do³±czy³
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzyma³ : 285 SOGi w 179 postach

    Domy¶lnie

    Masz jakis dr±¿ek?? Polecam trening domatora, poszukaj w dziale trening

  10. #9
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ tom3hs Zobacz post
    Witam wszystkich ,mam pytanie a wiêc mam 20 lat gram w pi³kê uprawiam sport i od czasu do czasu chodzê na si³kê æwiczê w domu te¿ ,mam 184wzrostu waga 81kg szybka przemiana materii bardzo aktywny tryb ¿ycia æwicze rózne partie miê¶ni chce przytyæ do ok 86kg oczywi¶cie przytycie ma i¶æ w miê¶nie mo¿e mi kto¶ napisaæ co najlepiej je¶æ tylko bez takich bzdetów dok³±dnych typu 200gr ry¿u na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi s± konkretne podukty ile mam ich spozywaæ na dzien i czy mogê je wszamæ ile chce probowa³em jajka na zywca piæ ale jako¶ nie za cudne to by³o, æwiczonka te¿ mo¿e kto¶ jak by mogl napisac tylko moze takie abym mia³ wieksz± si³e w ³apach np moze pod box albo cus do tego z gory dzieki pozdro

    Poczytaj K***A podwieszone sezonowcu. Wszystko tam masz podane jak na talerzu, wiêc mo¿e wypada³oby przeczytaæ chocia¿ podwieszone tematy zanim siê swój w³asny za³o¿y?

    JA PIERD**** czemu nikt nie zamyka takich tematów? Da³by¶ takiemu rozpiskê diety to i tak by jej nie zrozumia³.

  11. #10
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar tom3hs
    Do³±czy³
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    co sapisz buraku my¶lisz ¿e jeste¶ fajny bo trochê ³acin± pojecha³e¶ b³a¼nie ¿al mi cie sezonowcem nie jestem bo ju¿ d³ugo æwiczê zakuta pa³o zreszt± nie bede sie denerwowaæ zawsze sie trafi jaka¶ czarna owca na forum co nie posiada kszty kultury!!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •