Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: chce uzyskać odpowiednią masę czyli DIETA

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar tom3hs
    Dołączył
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie chce uzyskać odpowiednią masę czyli DIETA

    Witam wszystkich ,mam pytanie a więc mam 20 lat gram w piłkę uprawiam sport i od czasu do czasu chodzę na siłkę ćwiczę w domu też ,mam 184wzrostu waga 81kg szybka przemiana materii bardzo aktywny tryb życia ćwicze rózne partie mięśni chce przytyć do ok 86kg oczywiście przytycie ma iść w mięśnie może mi ktoś napisać co najlepiej jeść tylko bez takich bzdetów dokłądnych typu 200gr ryżu na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi są konkretne podukty ile mam ich spozywać na dzien i czy mogę je wszamć ile chce probowałem jajka na zywca pić ale jakoś nie za cudne to było, ćwiczonka też może ktoś jak by mogl napisac tylko moze takie abym miał wiekszą siłe w łapach np moze pod box albo cus do tego z gory dzieki pozdro

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Dołączył
    03-02-09
    Skąd
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzymał : 51 SOGi w 49 postach

    Domyślnie

    może mi ktoś napisać co najlepiej jeść tylko bez takich bzdetów dokłądnych typu 200gr ryżu na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi są konkretne podukty ile mam ich spozywać na dzien i czy mogę je wszamć ile chce-tom3hs napisał!!!



    albo chcesz sie dowiedziec ile powinienes dokładnie spożywac produktów dziennie albo to dla Ciebie bzdety- zastanów sie !!!
    wszystkie informacje odnosnie diety na mase znajdziesz w dziale dieta zapraszam serdecznie i życze miłej lektóry:)

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    patrz do galanter'a

    P.S. Nie pij jaj bez obróbki cieplnej ( salmonella ,słaba przyswajalność )
    metroflex

  4. #4
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar 007
    Dołączył
    14-04-08
    Skąd
    Księżyc
    Postów
    1,683
    SOG
    110
    Otrzymał : 325 SOGi w 232 postach

    Domyślnie

    Na większą siłę w łapkach i powiększenie bicka jest kurczak w pięciu smakach z majonezem w sosie spod pachy . 246,4 g dziennie.

  5. Użytkownik 007 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (08-11-09)

  6. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar tom3hs
    Dołączył
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    aha czyli moge po prostu zacząć jeść wiecej mięsa tzn z kurczaka a moge np je jeść kiedy chce np z rana czy jeszcze 2 raz pod wieczór?

  7. #6
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    na wieczór odpada, zjedz w porach około-treningowych, chcesz masy?? - ryż to podstawa. Do tego jaja, ryby, warzywa, zdrowe tłuszcze - orzechy. To tak w skrócie - poczytaj w podwieszonych.

  8. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar tom3hs
    Dołączył
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no oto mi chodziło jedna osoba coś wyjaśniła nakierowała mnie dzięki wielkie ,a reszta tylko by oceniała moją wypowiedz :/ a co do cwiczen to co mozna wykonywac w domu ?

  9. #8
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Masz jakis drążek?? Polecam trening domatora, poszukaj w dziale trening

  10. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom3hs Zobacz post
    Witam wszystkich ,mam pytanie a więc mam 20 lat gram w piłkę uprawiam sport i od czasu do czasu chodzę na siłkę ćwiczę w domu też ,mam 184wzrostu waga 81kg szybka przemiana materii bardzo aktywny tryb życia ćwicze rózne partie mięśni chce przytyć do ok 86kg oczywiście przytycie ma iść w mięśnie może mi ktoś napisać co najlepiej jeść tylko bez takich bzdetów dokłądnych typu 200gr ryżu na sniadanie 300 gr makaroniku potrzebne mi są konkretne podukty ile mam ich spozywać na dzien i czy mogę je wszamć ile chce probowałem jajka na zywca pić ale jakoś nie za cudne to było, ćwiczonka też może ktoś jak by mogl napisac tylko moze takie abym miał wiekszą siłe w łapach np moze pod box albo cus do tego z gory dzieki pozdro

    Poczytaj K***A podwieszone sezonowcu. Wszystko tam masz podane jak na talerzu, więc może wypadałoby przeczytać chociaż podwieszone tematy zanim się swój własny założy?

    JA PIERD**** czemu nikt nie zamyka takich tematów? Dałbyś takiemu rozpiskę diety to i tak by jej nie zrozumiał.

  11. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar tom3hs
    Dołączył
    07-11-09
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    co sapisz buraku myślisz że jesteś fajny bo trochę łaciną pojechałeś błaźnie żal mi cie sezonowcem nie jestem bo już długo ćwiczę zakuta pało zresztą nie bede sie denerwować zawsze sie trafi jakaś czarna owca na forum co nie posiada kszty kultury!!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •