Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Temat: Wasze nieprzyjemne (niebezpieczne) przygody!

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie Wasze nieprzyjemne (niebezpieczne) przygody!

    Temat dla każdego;) Piszcie o swoich przygodach, które można zaliczyć do mało przyjemnych i bolesnych! Myśle tu o napaściach, bójkach w obronie dziewczyny itp. Wiem, że kilku wam się zdarzyło bo czytałem, ale lepiej pozbierać to wszystko do kupy, ku przestrodze innych. Może komuś w przyszłości uratuje to życie bo będzie wiedział jak się zachować w danej sytuacji dzięki wam;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    No cóż ładny kawałek czasu temu:P po pijaku wracałem z imprezy znad morza;]] akurat kobitę odprowadziłem,
    niestety mieszkała w niezbyt przyjemnych rejonach...
    wracałem koło rzeki (dość głęboka) i dwóch dresików miało zamiar się zabawić,
    czyli wrzucić mnie do rzeki, a co człowiek pijany może zrobić?
    a to, że dużo mniej ważyłem niż teraz:P to nawet szybko biegałem:D
    jeden wyrwał, drugi się zmęczył, ten za mną wyłapał w mordę i się wywrócił, drugi podbiegł, trochę szarpania.
    auto jechało to przed maskę wyskoczyłem;] facet wybiegł, oni spierdzielili, podwiózł mnie do centrum skąd piechotą do domu;]
    wniosek? nie wracaj nachlany po ciemku z imprezy w pobliżu rzeki:D

    w sumie dobry temat:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik 1Matt otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Aponax (22-11-09), Gangsta Latino (22-11-09)

  4. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    miałem parę różnych akcji w życiu. wiele by można pisać ale po co. np. jak miałem 9 lat to połknąłem szpilkę. wiecie na początku lat 90. zegarki elektroniczne były jakie były. wówczas modne Casio. oczywiście nie dostałem go na komunię tylko sam se kupiłem za pieniądze uzbierane. no i - o ile pamiętacie - w takich zegarkach by ustawić godzinę, trza było wcisnąć taki schowany magiczny przycisk. najczęściej przy pomocy szpilki lub igły. no to siedziałem w stołowym na kanapie i się bawiłem nowym Casio z kalkulatorem. w pewnej chwili przypomniało mi się jak sąsiadka kiedyś nawijała bajerę o kolesiu co połknął szpilkę. wsadziłem se ją do gęby, położyłem na ozorze, zamknąłem usta i się zastanawiałem jak to jest połknąć coś takiego. wiem - głupota. ale jednak połknąć nie chciałem. postanowiłem ją wypchnąć z gęby ale jakoś niefortunnie się obróciła stanęła w poprzek, a ja w szoku wstałem, wybiegłem na korytarz z krzykiem, matula przy garach w szoku ojciec z łazienki w pianie i ręczniku wybiegł. WTF ? i mówię, że szpilka....... gdul, połknąłem. no i ogólna panika w chacie. czułem francę w gardle. ojciec kazał mi odkasływać itd ale ni chuj.a. więc z buta na pogotowie, od razu prześwietlenie jamy brzusznej. nic nie ma. przełyku - nic. lekarze z lekka z niedowierzaniem sugerowali moją fantazję. ojciec odsugerował, żeby zrobili x-ray górnej cześci. i jest !! kurewstwo się wbiło rozumiesz w krtań. ty, co jazda. do jakiejś tam pielęgniarki, znieczulenie na ryj i rurę i jadym. chopie, jak zobaczyłem jaki mam język długi, to się przelinkłem. jak mi wzięli w jakąś ligninę jęzor i naciągnęli to byłem w szoku. po zaciętej walce wyjęła mi szczypcami zgiętą w kąt prosty szpilkę. nie chciałem jej na pamiątkę. wolałem zdjęcie ze szpilą w gardle. więc zakończyło się szczęśliwie ale przez parę dni sepleniłem i bolał mnie naderwany język.

    * * *

    bójki ? bójek miałem wiele. kiedyś się tak najebaliśmy fajnie. poszliśmy na festyn, patrzymy ziomek z rozwaloną kichawą. wskazał typów i jazda biegiem do nich, ja się wyjebałem i mój ziomuś mnie na buta wziął bo był tak nakurwiony, że mnie pomylił. skończyło się jednak dobrze. tzn nie dla nich bo dostali wpierdol równy.

    hmmm.... miałem prawie 18 lat, odprowadzałem laskę wraz z moim kolegą. za blokiem zza winkla wyszło trzech typa. kojarzyłem ich ze szkóły. starsi o rok. zaczęli coś sapać ale po chwili się uspokoili. jeden się mnie pytał czy znam tam kogoś a drugi (koks) zaszedł mnie od tyłu, cepa i buty. poszli. byłem wkurwiony na potęgę. wszyscy znajomi jarali zielsko więc wiedziałem że nikt nie wyskoczy. poszedłem po ojca. poszliśmy pod bar pod którym te chuje były. wyszli do nas i nas w kółeczko. nas 2 ich 5-6 każdy prawie koksik. ojciec chciał jakoś wszystko łagodnie ale widzi że tamci idą w łby, więc zrobił karuzelkę, znaczy się każdemu po kolei po cepie w ryj. bez kitu, chłopek roztropek ale pierdolnięcie miał. to był taki zaskok dla nich że zobaczyłem 3 z nich największych leżących jak dzieci na glebie. ojciec odbiegł i po kolei z typami. ja się szarpałem z jednym z nich. najlepsza akcja była jak widzę, że on leży a oni we 4 chyba go kopią. nie wiedziałem że ojciec breakdance tańczył. tak go kopali, że dosteł max 1 buta. po prostu nie dali rady trafić. co to koks+alkohol robi. skończyło się tak, że musieliśmy spierdolić a ojciec trafił do szpitala ze złamaną ręką. potknął się o krawężnik i upadł na nią. nie to, że oni.

    więcej akcji nie piszę bo laska obok mnie siedzi i czyta ;>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik alder otrzymał za ten post 6 SOGi(-ów) od użytkowników:

    ..:Damian:.. (22-11-09), AKRO (23-11-09), Gangsta Latino (08-12-09), mtm (22-11-09), NeverLetGo (23-11-09), YoDa (22-11-09)

  6. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    pewnego razu padł mi dysk w kompie i straciłem około 150gb trance
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post 6 SOGi(-ów) od użytkowników:

    dinozaur (22-11-09), Hermann (22-11-09), janusz123 (22-11-09), Sosna91 (22-11-09), Wyrzykov (23-11-09), YoDa (22-11-09)

  8. #5
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    hehe kowal przykro mi <pocieszacz>:P

    najlepiej jak około rok temu na kumpla urodzinach się nawaliliśmy:D
    koło rzeki:P (znowu) taka plażyczka mała była:P z kobitami byliśmy, 3 chopa i 4 laski.
    ja po 9.5 leszka, kumpel po 9, 3 po 7, no to wracamy:D
    idzie grupka, jakieś dresiki z dziołchami.
    kumpel wie, że jak za dużo (czyli ponad 6 browców) wypiję to jestem agresywny:P
    i mnie nakręca "dresy idą, dajesz w mordę ich klepiemy?" a co ja zrobiłem?
    rura na nich sam:D kumpel mnie za fraki ciągnie żebym stał, krzyczy że żartował^^
    a 3 kumpel się wywrócił i leży na ziemi a ja się pruje do dresów:D ich dziołchy do kumpla z ryjem żeby mnie uspokoił:P
    ogólnie dobrze się skończyło bo nikt nie ucierpiał:P na szczęście.
    na drugi dzień powiedziałem sobie, nigdy więcej takich przygód:P bom ja z natury spokojny człowiek;]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik 1Matt otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    ..:Damian:.. (22-11-09), alder (22-11-09)

  10. #6
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    A ja byłem kiedyś na randce w ciemno... KU PRZESTRODZE!!! NIE POLECAM...
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Keejdzi (24-07-10), Marurka (23-11-09), Sosna91 (22-11-09)

  12. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fehu Zobacz post
    A ja byłem kiedyś na randce w ciemno... KU PRZESTRODZE!!! NIE POLECAM...
    ogromny bazyl? ;>
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    a ja kiedys litr mleka na raz wypilem - mega sraczka przez 2 dni

    NIE POLECAM !!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Bull2
    Dołączył
    11-12-08
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    1,155
    SOG
    122
    Otrzymał : 121 SOGi w 93 postach

    Domyślnie

    hehe jakbym mial napisac co za przygody byly to by sie forum zamulilo :) chociazby jedna z wielu blizn na glowie bo fletem dostalem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  15. #10
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    w końcu może coś się rozkręci temat:P
    bull masz zapewne śmieszną historię do napisania nam?:D to dajesz:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •