Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 40 z 227

Temat: Porad¼cie co¶ ch³opaki

  1. #31
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjêæ5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Aponax
    Do³±czy³
    04-03-08
    Sk±d
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzyma³ : 171 SOGi w 131 postach

    Domy¶lnie

    galanter , nie pisalem nigdzie ,¿e TYLKO JA MIALEM problem z psiarnia - jezeli tak to odebrales to juz twoja sprawa. Ja dostalem tak¿e 3 lata w zawiasach , przez to np. nie moglem sie dostac do pracy. A ty jeszcze piszesz wiedzac co grozi takiemu chlopakowi aby szedl na ustawke ? Widac ,¿e jeszcze nie bierzesz zycia powaznie (nie mowie tutaj ze ja akurat biore i tak dalej...) ale wydaje mi sie ,¿e to minie z wiekiem(nie spinaj sie tutaj ,jestem troszke starszy , aleto nie oznacza ze mam racje). I pewnego dnia obudzisz sie z ¿ona/dziewczyna i pomyslisz o dziecku. A tutaj co ? bedziesz zarabia³ mniejsza kase bo masz zawiasy. A przeciez chcia³bys aby twoje dziecko mialo jaknajlepiej. I to samo radzisz ch³opakowi ?? Takie leszcze ktore maja po 17/18/19 lat kozaczace to praktycznie wszyscy po dostaniu wpierdol ida do mamusi , a mamusia na policje- a wtedy to juz za pozno ,¿e to by³o w obronie w³asnej ?? ich to gowno obchodzi.
    Ostatnio edytowane przez Aponax ; 03-11-09 o 21:40
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. U¿ytkownik Aponax otrzyma³ za ten post 2 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    fvs (03-11-09), Sosna91 (03-11-09)

  3. #32
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjêæ5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Aponax
    Do³±czy³
    04-03-08
    Sk±d
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzyma³ : 171 SOGi w 131 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ galanter Zobacz post
    i tu ja poczu³em sie ura¿ony mam 24 lata i nie sadze ze z kazdym jednym problemem trzeba dzwonic na policje (jako¶ im nie ufam) i równie¿ nie jestem za tym zeby o byle co i za ka¿dym razem sie napierdalac!!! ale napewno nie pozwoli³bym sobie zeby jakies gnoje mnie zaczepia³y i ¿yc mi nie dawa³y, nie raz sie napierdala³em i nie raz odpu¶ci³em!!! poprostu wszystko polega na dokonywaniu wyborów w danej sytuacji .

    no ch³opie , przecie¿ ja nie mowie tutaj o tym ze ch³opaki go rzucaja puszkami i o to ma dzwonic na psy. Chodzi mi tutaj o to ,¿e gdy dojdzie do bojki to pierwszy ten ktory zadzwoni na policje ma taki jakby "plus". A wierz mi ,¿e jezeli cos im zrobisz to na policji bedziesz i to szybciej ni¿ myslisz.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #33
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    dobra spoko id±c twoim tokiem rozumowania dosta³em zawiasy i musia³em byc grzeczny przez 3 lata a pózniej jeszcze pó³ roku okres próbny i by³em bo musia³em!!! i dzieki Bogu nie mia³em takiej sytuacji ¿ebym musia³ sie bic mo¿e dlatego ze wiekszosc wolnego czasu spedza³em z moja przysz³± ¿ona :) ale pare miesiecy temu mia³em taka sytuacje ze musia³em kolesiowi wyjebac i zrobi³em to bo ¿adne argumenty nie skutkowa³y,ja po wyroku nie mia³em problemów ze znalezieniem pracy zarówno w polsce jak i zagranica i powiem ci jeszcze jedno niechcia³bym nigdy zeby moje dziecko cierpia³o przezemnie ani zeby mys³a³o o swoim ojcu ze jest cip±!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #34
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    masz racje kiedys po mojej sprawie spotka³em sie z psem który mnie prowadzi³ i powiedzia³ mi jedno ze gdybym dopierdoli³ tym kolesiom tak jak wtedy i pierwsz zadzwoni³ na psy to oni mieliby przejebane a nie ja ehh g³upi by³em bo niedosc ze wpierdol dostali to mogli miec przejebane na psiarni a nie ja!!!i ziomek!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #35
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    a wracajac do tematu to juz sam nie wiem mo¿e z³ap jednego w pojedynke zapytaj o co im kurwa chodzi a jak bedzie cos miesz to mu dojeb tylko bez swiadków raz w ryj a porz±dnie!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #36
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    do autora:
    niestety nie masz idealnego wyj¶cia z tej sytacji.

    osobi¶cie gdybym mial tak± sytuacje to ciêzko powiedzieæ co bym zrobi³ bo takowej nie mia³em..

    p.s czy to na forach czy to w szkole, clubach itp ludzie cze¶to pisz± ilu to nie dali rady powaliæ. nie mówie tu o nikim z forum lecz ogólnie, ¿e ten to temu najeba³. albo nawet jak ich by by³o 5to da³bym rade. b±dz da³em. Zastanawiaj±ce jest tylko gdzie s± Ci przegrani, Ci do dostali wpieprz?
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #37
    Amator Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar talentinho
    Do³±czy³
    30-06-09
    Sk±d
    O-c ¦w.
    Postów
    335
    SOG
    22
    Otrzyma³ : 26 SOGi w 19 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Aponax Zobacz post
    talentinho ,
    moge o cos zapytac ? tylko sie nie obraz i tak dalej. Ile ty masz lat ?? jak masz powyzej to czy masz skonczona jakas szkole ?? mysle ze czlowiek ktory ma olej w glowie nie bije sie , i na zadne ustawki nie chodzi... Czy tez nie napierdala sie po ryju ot tak.
    co do mojej walki to trenuje kick boxing , a co do walki i problemow , przyjmijmy ze pojdzie na policje bo z³ama³ gosciowi szczeke . robi³ to w obronie koniecznej , on by³ sam a ich kilku , sad wezmie pod uwage to ze chlopak sam z siebie nie chcial sie bic lecz musial sie bronic , sam nie napadlby na grupe przeciwnikow , a nawet jesli tamci sa cwaniaki i maja zasady to go nie podadza , przyjmijmy ze masz swoja ekipe , konkretne chlopaki z zasadami , powiedzmy ze ta ekipka ma 20 chlopakow , jeden z nich dostanie w jape i ma zlamana szczeke , walka byla taka ze zlamal mu szczeke jeden typ a nie dopadli go w kilku , jak myslisz jak zachowa sie reszta chlopakow po tym jak dowiedza sie ze typ po tym jak wyladowal w szpitalu ze zlamana szczeka poda tego ktory mu to zrobi³ na psy , wydaje mi sie ze nikt nie bedzie z nim gadal , takie sprawy za³atwia sie miedzy soba i z zasadami , jesli sie czesto na nich natyka to nie ma sensu uciekac ani dwonic na policje bo wtedy wyjdzie na tchurza i bedzie jeszcze mniej szanowany .
    a co do mojej szkoly .. juz dawno ja skonczy³em .
    Dietanabol i Treningbolon
    Mam dziewczyne metanabol ma na imie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #38
    Pocz±tkuj±cy Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kot19
    Do³±czy³
    13-09-09
    Sk±d
    warszawa
    Postów
    118
    SOG
    20
    Otrzyma³ : 12 SOGi w 8 postach

    Domy¶lnie

    sad da wiare osobie ktora na psy popjdzie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #39
    Amator Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar talentinho
    Do³±czy³
    30-06-09
    Sk±d
    O-c ¦w.
    Postów
    335
    SOG
    22
    Otrzyma³ : 26 SOGi w 19 postach

    Domy¶lnie

    nie do konca
    Dietanabol i Treningbolon
    Mam dziewczyne metanabol ma na imie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  11. #40
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    dla wyjasnienia zdaza³o sie ze ja komus dojeba³em i ze czasami mi ktos dojeba³ 3 razy mia³em nos z³amany, wiec masz Sosna91 tu pierwszego który tez dosta³ wpierdol i sie ujawnia!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •