Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 227

Temat: Porad¼cie co¶ ch³opaki

  1. #21
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych25000 punktów do¶wiadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Do³±czy³
    23-04-09
    Sk±d
    Ku¼nia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzyma³ : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domy¶lnie

    hmm...

    z jakiego miasta jeste¶?
    fizjologia , ¿ywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania daj± wiedzê, zrozumienie ich daje m±dro¶æ.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar bezel
    Do³±czy³
    21-04-09
    Sk±d
    Tarnów
    Wiek
    33
    Postów
    61
    SOG
    2
    Otrzyma³ : 4 SOGi w 4 postach

    Domy¶lnie

    wlasnie xd gdzie mieszkasz ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #23
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Bull2
    Do³±czy³
    11-12-08
    Sk±d
    £ÓD¬
    Postów
    1,155
    SOG
    122
    Otrzyma³ : 121 SOGi w 93 postach

    Domy¶lnie

    wynajmiemy z forum autokar i jedziemy do Ciebie !!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #24
    Amator Osi±gniêcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Beni
    Do³±czy³
    28-12-07
    Sk±d
    Kalisz
    Wiek
    31
    Postów
    428
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 73 SOGi w 32 postach

    Domy¶lnie

    :D hehe:)
    Nie ciezar,lecz technika robi z Ciebie zawodnika


    :]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #25
    Pocz±tkuj±cy Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar Someone
    Do³±czy³
    07-04-09
    Postów
    180
    SOG
    15
    Otrzyma³ : 15 SOGi w 14 postach

    Domy¶lnie

    Nie rozumiem o co chodzi Ci z nara¿aniem kumpli. Je¶li by³aby taka sytuacja to dla mnie jest oczywiste ze ziomkowi trzeba pomóc, i by³o pare konfliktowych spraw które za³atwiali¶my np. miêdzy osiedlami :).
    Za³atw do nich nry telefonów zgadajcie sie po ilu co i jak i macie sprawê wyja¶nion±, chyba ze kole¶ konkretny jeden do Ciebie fuczy to solóweczka i sprawa bêdzie za³atwiona :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #26
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjêæ5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Aponax
    Do³±czy³
    04-03-08
    Sk±d
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzyma³ : 171 SOGi w 131 postach

    Domy¶lnie

    bez takich to powazna sprawa. To tak , olewaj kolesi moze im sie znudzi. Najlepiej zalatw sobie paralizator pieprz/gaz. I to nie jest zaden wstyd i tam takie.Jak beda podchodzic blizej i bedzie ich mniejwiecej 3-4 to jebnij jednego drugiego paralizatorem , a reszta ucieknie i tyle. Pozniej bierzesz telefon dzwonisz na Policje i gwarantuje ze takie "blokersy" przestana Ci utrudniac zycie. To sa szczeniaki (nie jestem o 20 lat starszy , ale to jest szczeniackie wychodzic 5 na 1,wiec dlatego tak pisze) , piszesz ze maja po 17/18/19 lat zalatw jednego na policji tak powaznie i po sprawie. Zaraz ktos wyjedze mi tutaj ze psy i tak dalej. a co chlopak ma sie bic z debilami ?? Ja tak zrobilem i co ? dostalem zawiasy jak okazalo sie ze 2 chlopakow mialo po 18-19 lat i poszlo na policje ... no w sumie troszke ich pocharatalem (jeden mial zlamana szczeke).


    Edit: i kurwa zadnych soloweczek ... co to ma byc ?? kozaczyc to mozna na dyskotekach jak sie nie ma oleju w glowie. Nie unos sie honorem ... olej kolesia i tyle... USTAWKA to najgorsza rzecz jaka mozesz zrobic!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #27
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    nie tylko ty jeden mia³es problemy z psiarnia za bójki, ja mia³em zawiasy przez 3 lata za napierdolenie z ziomkiem 3 frajerom w knajpie, pieprz i gaz to dobre rozwiazanie solówka z najwiekszym kozakiem z tej grupy przy obstawie to tez moim zdaniem dobre rozwiazanie bo chamstwo trzeba zwalczac chamstwem i za³o¿e sie ze jak dostanie jeden po ryju to najlepiej wtedy zrozumie!!! ale my mo¿emy tylko doradzic wybór nie nale¿y do nas!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #28
    Amator Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar talentinho
    Do³±czy³
    30-06-09
    Sk±d
    O-c ¦w.
    Postów
    335
    SOG
    22
    Otrzyma³ : 26 SOGi w 19 postach

    Domy¶lnie

    masz dwa rozwiazania : albo podchodzisz i odrazu lejesz w ryj ( pozniej cie ganiaja , dlatego potrzebne ci dobre plecy ) albo wpadasz z ziomkami napierdalacie im wszystkim i przedstawiasz sytuacje tak ze jak jeszcze beda sie do ciebie srac to moga wpierdol co dzien dostawac . dojada cie samego to dostaniesz gongi ale pozniej oni dostana , a jak dostana wszyscy to nie beda dalej ryzykowac . i nie boj sie jak bedzie ich ze 3 , jak beda sie napinac to podejdz , spytaj normalnie o co im chodzi i lej w ryj dopiero , albo poprostu wybierz najwiekszego z grupy klapnij konkretnie w nasade nosa ( padnie jak kawka i go farba zaleje ) a reszta odrazu poczuje respekt ( bo przeciez najwiekszy " przywodca " lezy na ziemi zalany krwia ) sprawdzone ;)
    Cytat Napisa³ Aponax Zobacz post
    Pozniej bierzesz telefon dzwonisz na Policje i gwarantuje ze takie "blokersy" przestana Ci utrudniac zycie.
    moze i przestana , tylko ze fama ze jest konfidentem rozejdzie sie bardzo szybko , i wyjdzie na to ze jest cipa i nie umie sie sam bronic .. osoba musi budzic respekt zeby miala szacunek , a tel na policje respektu na ulicy nie bedziesz mial



    Edit: i kurwa zadnych soloweczek ... co to ma byc ?? kozaczyc to mozna na dyskotekach jak sie nie ma oleju w glowie. Nie unos sie honorem ... olej kolesia i tyle... USTAWKA to najgorsza rzecz jaka mozesz zrobic!!
    tos mnie tym zaimponowa³ .. najlepiej dwonic na 997 .. najlepiej dla cipek i lamusów . zycie nie jest kolorowe i trzeba sobie radzic
    Ostatnio edytowane przez talentinho ; 03-11-09 o 21:48
    Dietanabol i Treningbolon
    Mam dziewczyne metanabol ma na imie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #29
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjêæ5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Aponax
    Do³±czy³
    04-03-08
    Sk±d
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzyma³ : 171 SOGi w 131 postach

    Domy¶lnie

    talentinho ,
    moge o cos zapytac ? tylko sie nie obraz i tak dalej. Ile ty masz lat ?? jak masz powyzej to czy masz skonczona jakas szkole ?? mysle ze czlowiek ktory ma olej w glowie nie bije sie , i na zadne ustawki nie chodzi... Czy tez nie napierdala sie po ryju ot tak.

    A to ze cos beda mowic inni.To co to was kurwa obchodzi ?? ile wy macie lat...

    EDIT: a i zapomnialem cos jeszcze , mowisz ze cipa i lamus bo dzwoni na policje ??? Bo co ? bo nie chce sie bic z debilami ? nie chce sie napierdalac po ryjach az krew zaleje chodnik ? Chcesz sie bic z kims bo lubisz ?? idz na boks czy tam mma. Ja wiem z swego doswiadczenia ze nie warto chodzic na ustawki i tak dalej. Jak kolesiowi polamiesz szczeke dostanie wstrzas mozgu bo za mocno go uderzyles - To w³asnie on pierwszy poleci na psy i Cie udupi tak ze bedziesz upierdolony do konca zycia, nie znajdziesz dobrej pracy bo co ? masz w wyrok , i cale zycie zjebane .
    Ostatnio edytowane przez Aponax ; 03-11-09 o 22:31
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. U¿ytkownik Aponax otrzyma³ za ten post 3 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    Ezachiel (07-11-09), Sosna91 (03-11-09), tm7 (16-12-09)

  11. #30
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Do³±czy³
    03-02-09
    Sk±d
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzyma³ : 51 SOGi w 49 postach

    Domy¶lnie

    i tu ja poczu³em sie ura¿ony mam 24 lata i nie sadze ze z kazdym jednym problemem trzeba dzwonic na policje (jako¶ im nie ufam) i równie¿ nie jestem za tym zeby o byle co i za ka¿dym razem sie napierdalac!!! ale napewno nie pozwoli³bym sobie zeby jakies gnoje mnie zaczepia³y i ¿yc mi nie dawa³y, nie raz sie napierdala³em i nie raz odpu¶ci³em!!! poprostu wszystko polega na dokonywaniu wyborów w danej sytuacji .
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •