Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 227

Temat: Poradźcie coś chłopaki

  1. #81
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Dołączył
    03-02-09
    Skąd
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzymał : 51 SOGi w 49 postach

    Domyślnie

    ze skrajności w skrajność a gdzie zdrowy rozsadek? ehhhhhhhhhhh................:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #82
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar NeverLetGo
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    w kurorcie
    Wiek
    40
    Postów
    234
    SOG
    124
    Otrzymał : 75 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wujek.maciek Zobacz post
    chlopcze od ala - pieprzysz, jakbys ciagle w gimnazjum byl... pora dorosnac! chwdp jest fajne jak masz 13lat. zescie sie filmow gangsterskich naogladali, gangstarapowym honorem bedziecie sie unosic? naparierdalac sie palami? i co, myslicie ze nikt nie bedzie po was plakal (moze i nie, bo matki i ojca to pewnie nie macie, jesli was myslenia nie nauczyli)? nie przysporzycie komus problemu jak skonczycie na wozku? twardziele, kurwa w dresikach i woroportach, jedni warcie drugich... sobie kapliczki z 2pac'iem porobcie

    coraz bardziej "podoba" mi sie to forum, gowniarzeria gimnazjalna i swiatopoglad zbudowany na MTv

    jeszcze raz powtorze, moze dotrze do co niektorych pustych glow!

    OD ZALATWIANIA TAKI SPRAW JEST POLICJA! policja, w ktorej co prawda, jest masa sfrustrowanych oszolomow, ale sa i wporzadku ludzie, coraz lepiej szkoleni i profesjonalni. to juz nie jest zapijaczona milicja, ktora pierdzi w stolek, i o ktorej opowiada sie kawaly. ale bez wzgledu na to NIC NIE ZROBIA, JESLI SIE NIE ZGLOSI. i wasze myslenie sie nie zmieni (skad zes osle wzial tu kaczora do tego w ogole?) i podworkowy bandytyzm i menelstwo beda bezkarne (bo geba nie szklanka)

    pozdro
    słuchaj szefie... jakbyś chwile pomyślał to byś zauważył że gimnazjum mie nie dotyczy.. ehh i nie pieprze głupot bo mam honor i zasady... idziesz sie pruć na psy jesteś i na zawsze będziesz FRAJEREM!!! i nie wyniosłem tego z gangsterskich filmow tylko z podworka na ktorym sie wychowałem!!! a to czy mi wierzysz czy nie średnio mnie interesuje...

    ahas na dołku byłem, niestety pare razy na szczescie bez wyroku, i do dziś wspominam moment jak stoi nade mna pała ***ana w **** i chce mnie lać.. pytam co Ci to da skoro nie moge Ci oddać? ku mojemu zaskoczeniu zrozumiał i nie lał... i wiesz co im powiedziałem.. panowie wiecie ja inwestuje w siebie, kończe studia itp żeby nie robić z siebie durnia za marne państwowe grosze (bez urazy dla osób tu obecnych) i co... zrozumiał jeden na 4 obecnych.. poziom intelektualny naszej policji jest zniewalający heheheh

    wracając do tematu albo masz jaja albo z natury jesteś i bedzieś faja..

    i myśl ze sie napreżam... nie ja sie tak wychowałem.. ahas mam pokonczone szkoly, i pare skrotow przed nazwiskiem wiec nie traktuj mnie jak gnoja z łapanki... fakt wyroslem z tego ale zasady w sercu na zawsze...!!!

    pozdro dla kumatych z sercem i zasadami (temat faktycznie robi sie dziwny tak jak i moja wypowiedż ale niestety musiałem - "chłopcze" prooosze Cie)...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik NeverLetGo otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Bull2 (06-11-09), HANS (06-11-09), talentinho (07-11-09)

  4. #83
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar NeverLetGo
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    w kurorcie
    Wiek
    40
    Postów
    234
    SOG
    124
    Otrzymał : 75 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    na marginesie wujku.macku nie byłbym zdziwiony jak ten cały Twoj dzielniciowy nie puścił sprawy w eter na rewirze ze strzelasz z ucha... uwierz mi to tylko ludzie i potrafią tak robić...

    w każdym razie pisz co chcesz.. dla mnie policja nie jest roziwązaniem... zawsze ich nie będzie a smród pozostanie..

    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #84
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar kot19
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    warszawa
    Postów
    118
    SOG
    20
    Otrzymał : 12 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    myslalem ze to juz wszyscy na tym forum na psy lataja a jednak znajduje sie pare normalnych ludzi szacunek dla nich...ale nie ma co mowic ze policja jest na nie potrzebna wiadopmo policja musi byc ale np jakies morderstwa gwalty okradanie domow wiadomo policja musi byc bo inaczej kludzie by sie zabijali na ulicach ale nie powinno byc czegos takiego ze sprawy takiego typu na policje wiedza oco chodzi osoby ktore byly karene niestety badz mialy jakis konflikt z prawem ze to nic fajnego..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #85
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    myślę ,że chłopaki ciach bajera ,bo i tak każdy przy swoim będzie stał

    najlepszym rozwiązaniem będzie gdy wybierze taki sposób,który nie będzie kolidował z jego poczuciem własnej wartości i godności. Będzie to chyba konsensus i na tym można zakończyć,bo przed samym sobą człowiek się nie skitra jak to u nas mówią.Ze sobą żyć najtrudniej,a najlepsze wybory to własne wybory jakie by nie były są nie przymuszone.

    pzdr wszystkich zainteresowanych tematem i życzę zrozumienia dla innych ,bo chyba to każdemu się przyda
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 06-11-09 o 22:39
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    eRAf (10-11-09), NeverLetGo (07-11-09)

  8. #86
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar talentinho
    Dołączył
    30-06-09
    Skąd
    O-c Św.
    Postów
    335
    SOG
    22
    Otrzymał : 26 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    dalsza rozmowa nie ma chyba sensu bo tu nie dojdziemy do porozumienia , jedni uwarzaja ze policja jest fajna a drudzy zeby sobie radzic samemu , tam ktos pisal ze moim zajeciem jest siedzenie na ławce po szkole ,palenie zioła i mam pseudokumpli.nie,oswiadczam ci kolego ze nie siedze na ławce i nie pale zioła , nie mam tez pseudokumpli i również też szkole juz skonczyłem . a co do moich kumpli .. dzieki nim nie mam takich problemow jak kolega ktory załozyl ten temat bo zawsze i wszedzie kazdy pojdzie za drugim , ale widocznie to sie tyczy ludzi ktorzy maja zasady i umieja sobie radzic samemu .. o czym ty pewnie nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz . ja naleze do tych na ktorych tacy jak ty społeczniaki dzwonicie na psy , a dlaczego ? bo macie chore ambicje ? bo macie problem ze soba ? tego sie nie dowiem bo nr 997 nie uzyłem nigdy .. i nie mam zamiaru bo kazda sprawe mozna rozwiazac samemu , nie urodziłem sie w rodzinie gdzie mamusia jest lekarzem a tatuś dyrektorem firmy , nie zyje w patologii bo nigdy mi nie brakowało najbardziej potrzebnych rzeczy al nauczyłem sie samemu rozwiazywac swoje sprawy , i wydaje mi sie ze osiagne i bede mial lepsze znajomosci niz taki czlowiek jak ty , ktory ma tylko znajomkow w swojej klasie spolecznej . miłego weekendu , ja nie wypowiadam sie tu wiecej bo ten temat bedzie drazony wiecznosc .
    Dietanabol i Treningbolon
    Mam dziewczyne metanabol ma na imie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik talentinho otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    bezel (07-11-09), kubaCK (07-11-09), NeverLetGo (07-11-09)

  10. #87
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Prezydent_1c
    Dołączył
    05-01-07
    Postów
    1,516
    SOG
    64
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    Nie czytałem ogólnie tego co pisali wcześniej ale moja rada. Daj spokój sobie i olewaj takie sytuacje narazie, obijaj ich i nie wchodz im w droge. Ale jak już wktóryś podejdzie to odrazu lej w jape. A ogólne ncały ten temat jest niepowazny kolego bo żeby pytać na forum co robić w takiej sytuacji to jest dla mnie dziwne :) pozdrawiam
    Dajesz dajesz nie przestajesz ^^
    Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #88
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Beni
    Dołączył
    28-12-07
    Skąd
    Kalisz
    Wiek
    31
    Postów
    428
    SOG
    103
    Otrzymał : 73 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał talentinho Zobacz post
    dalsza rozmowa nie ma chyba sensu bo tu nie dojdziemy do porozumienia , jedni uwarzaja ze policja jest fajna a drudzy zeby sobie radzic samemu , tam ktos pisal ze moim zajeciem jest siedzenie na ławce po szkole ,palenie zioła i mam pseudokumpli.nie,oswiadczam ci kolego ze nie siedze na ławce i nie pale zioła , nie mam tez pseudokumpli i również też szkole juz skonczyłem . a co do moich kumpli .. dzieki nim nie mam takich problemow jak kolega ktory załozyl ten temat bo zawsze i wszedzie kazdy pojdzie za drugim , ale widocznie to sie tyczy ludzi ktorzy maja zasady i umieja sobie radzic samemu .. o czym ty pewnie nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz . ja naleze do tych na ktorych tacy jak ty społeczniaki dzwonicie na psy , a dlaczego ? bo macie chore ambicje ? bo macie problem ze soba ? tego sie nie dowiem bo nr 997 nie uzyłem nigdy .. i nie mam zamiaru bo kazda sprawe mozna rozwiazac samemu , nie urodziłem sie w rodzinie gdzie mamusia jest lekarzem a tatuś dyrektorem firmy , nie zyje w patologii bo nigdy mi nie brakowało najbardziej potrzebnych rzeczy al nauczyłem sie samemu rozwiazywac swoje sprawy , i wydaje mi sie ze osiagne i bede mial lepsze znajomosci niz taki czlowiek jak ty , ktory ma tylko znajomkow w swojej klasie spolecznej . miłego weekendu , ja nie wypowiadam sie tu wiecej bo ten temat bedzie drazony wiecznosc .


    ja tez nie dzwonilem jesccze na policje..i to moze byl moj blad przez to ze chcialem sam cos zalatwic mam teraz zawiasy...i co za tym idzie nagrzebane w papierach....wiem ze jak mozna i ma sie z kim to mozna to zalatwic ale jak autor pisal ze nie ma jakiejs ekipy to co ma sie dac gnebic?czy siegnac po pomoc?ty jestes taki madry bo amsz plecy postaw sie w jego sytuacji...
    i nie wiem po co te wjazdy na ta policje moze is a natretni itp...ale to ich robota jak by ich nie bylo jzu dawno kazdy latal by z klamka w rece...albo conajmniej kosa...Jak sie ma ekipe to mozna cwanaiczyc a jak nie masz nikogo? tez bys sie bawwil w bruca lee?
    Nie ciezar,lecz technika robi z Ciebie zawodnika


    :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #89
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar kot19
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    warszawa
    Postów
    118
    SOG
    20
    Otrzymał : 12 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    jak to sie mowi trzeba sie umiec ustawic w zyciu jak nie umiesz sie ustawic od malolata jestes stracony skazany na porazke
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #90
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Beni
    Dołączył
    28-12-07
    Skąd
    Kalisz
    Wiek
    31
    Postów
    428
    SOG
    103
    Otrzymał : 73 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    ja juz sie raz nawinolem na taka sytuacje...i takie wlasnie kozaczki pozniej na policji owneli przeciwko mnie to co sie stalo :) lepiej zebys mial swiadkow calego incydentu....dobrze ci radze
    Nie ciezar,lecz technika robi z Ciebie zawodnika


    :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •