Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: 2 cykl........(Agovirin Depot+?????.......)

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    joh1964 to ty kur****a pier****sz...... jaki 1 cykl na 4 srodkach???????
    to będzie moj 4 cykl jak coś....... były przerwy ale loooz, zastanawiam sie tylko nad tymi srodkami ale nie powiedziałem że będe to brał........ na następnym cyklu i tak nie zabraknie np. deki lub Bola bo tego jeszcze nie brałem ale napewno co jak co to bede brał cykl 12 tyg
    1-4 Antek 50-75mg dziennie.......
    1-10 enanthan 600mg week
    1-12 deka lub bold 400mg week

    cos w tym stylu tylko zastanawiam się co do bolda lub tej deki teścia juz brałem dawki po 400mg-600mg
    ale deki ani bolda jeszcze nie wbijałem........

    to oczywiscie jeste opcja wstepna ale zawsze co do cyklu moge sie zapytać bardziej doświadczonych.........
    Ostatnio edytowane przez piuras86 ; 28-10-09 o 00:16
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    antek na kicka to glupota. raz tak zrobilem to mialem po nim mega przestoj. chyba z 2 tyg nic. daj lepiej propa lub mete na start.
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja tam dawałem antka na start i było ok,

    susp brałem raz , strasznie uciążliwe nie dość że jest to na wodzie to injekcja 2 razy dziennie a ogólnie mozna powiedzieć że to tylko testo i żadnych cudów nie ma.

    Zdecydowanie proponował bym obrać inną opcje,

    Jeśli chodzi o stosowanie samego susp to raczej kiepski pomysł.

    .
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar joh1964
    Dołączył
    01-08-09
    Postów
    291
    SOG
    12
    Otrzymał : 33 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał piuras86 Zobacz post
    joh1964 to ty kur****a pier****sz...... jaki 1 cykl na 4 srodkach???????
    to będzie moj 4 cykl jak coś....... były przerwy ale loooz, zastanawiam sie tylko nad tymi srodkami ale nie powiedziałem że będe to brał........ na następnym cyklu i tak nie zabraknie np. deki lub Bola bo tego jeszcze nie brałem ale napewno co jak co to bede brał cykl 12 tyg
    1-4 Antek 50-75mg dziennie.......
    1-10 enanthan 600mg week
    1-12 deka lub bold 400mg week

    cos w tym stylu tylko zastanawiam się co do bolda lub tej deki teścia juz brałem dawki po 400mg-600mg
    ale deki ani bolda jeszcze nie wbijałem........

    to oczywiscie jeste opcja wstepna ale zawsze co do cyklu moge sie zapytać bardziej doświadczonych.........
    i co myślisz ze przeszłeś 3 cykle to dużo to już jesteś na etapie doświadczonego to już widać po twojej wiedzy ze doświadczenia nie masz
    jak bedziesz miał dobrego antka to po 4 tyg zanotujesz stagnacje druga sprawa często ja się łączy antka z deką występuje gino progesteronowe,
    dostinex/bromergon masz słyszałes o tych środkach zeby temu zapobiec bo witamina b6 nie a bardzo ci się sprawdzi.

    IMO weż też coś na uspokojenie proponuję relanium, i na ciśnienie, bo za bardzo napinasz sie na necie, nie potrafisz normalnie dyskutować na ofie, a
    co dopiero jak będziesz na bombie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał piuras86 Zobacz post
    koleś odemnie to brał raz dziennie mówił że najlepiej przed snem....... dawke 100mg....tylko raz dziennie....widziałem to w ampułkach 50mg/2ml soku.... ale też jest z Flor medico flakon 1000mg/10ml soku..... cena oczywiście duzo niższa niz bym miał kupić w amp..... okres połtrwania do 24h myśle że raz dziennie wystarczy ale zawsze mile widziane wypowiedzi od bardziej zaawansowanych....


    Ogolnie to by był moj 4 cykl.......
    Aga A suspens z Flora to inne srodki , Aga posiada ester isobutyras a suspens z Fm jest forma bezestrową , ester w Adze jest troszkę dłuzszy od propinatu jednak sposób jego rozpuszczenie ( woda) powoduje ze bardzo szybko przenika do krwioobiegu wiec injekcje trzeba wykonywac najlepiej codziennie , suspens bezestrowy ma o wiele krótszy okres półtrwania niz jego estrowe formy co wymaga częstrzych injekcji np 2 razy dziennie kiedys brałem Age z winkiem cykl wygladał tak
    1-6 Aga 50mged
    1-7 winko 50mg ed
    efekt był bardzo fajny podobny do prop+ winko jednak siła i masa bardziej na + , o dziwo nie zalało mnie zbyt mocno ,byc moze obecnosc winstrolu obniżyła retencje , środki miałem 100% pewne oba apteka , formy bezestrowej niebrałem , jedyna wadą takowego cyklu jest czesta i dośc spora ilosc soku w injekcjach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    joh1964............. nie napinam się źle to troche odebrałeś ja tylko wystawiam temat i lecze na odpowiedzi,to sa tylko wstepne przemyślenia.... nic nie mówie że to bede brał
    nigdy nie brałem deki,ani bolda i chciałem to na nasepny cykl wziąść z teście narazie kończe brac ome, tydz przerwy i zasuwam z propem + winem na dobicie poźniej się zobaczy.........P.S na cyklu jestem spokojniejszy niż normalnie :P hehehe dzięki za podpowiedź.......
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •