Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 97

Temat: Mê¶ko¶æ czy pedalstwo,

  1. #21
    Zbanowany Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Do³±czy³
    11-09-09
    Sk±d
    Lêbork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 63 postach

    Domy¶lnie

    tak siê przyjê³o w tym pogiêtym kraju... Polacy niby tolerancyjni a gówno prawda.
    jest kilka typów w Polsce, tzw. peda³ki to jeden z nich (koksik, dresik - nie oszukujmy siê te¿ tak jest)
    ale to tylko przyjête standardy s³owne, mnie szczerze kij tam obchodzi co oni robi±;]
    póki nikomu nie szkodz± to co nas to obchodzi? dla mnie mo¿e mieæ gacie na ³bie byle by nikomu krzywdy nie robi³.
    rajstopy, jak byli¶cie mali nie nosili¶cie?;> a to hipokryzja:D rodzice nie ubierali wam by nie by³o zimno? tañsze od kalesraków kiedy¶ by³y (nie wiem jak jest teraz), kalesraki ja osobi¶cie ubieram bo mi na rybach dupa marznie, nie wspomnê jak to zim± jest bez kalesraków:P
    i czemu od razu peda³y skoro ten pierwszy ma dziecko a ten drugi to tylko fotomodel?
    ja jak widzê delikwenta, pó³ bia³y pó³ mulat to po prostu ¿al mi go i tyle;]
    nie muszê wszem og³aszaæ co ja tam o jego stylu s±dzê, jego sprawa;] o was nigdy nie plotkowano jako o koksiarzach, bezinteligentach bo s± napakowani, albo z ma³ym "arsena³em"? chocia¿ was nie znaj± osobi¶cie?
    ja rozumiem mo¿na mieæ w³asne zdanie ale te¿ jaki¶ dystans;] w zupe³no¶ci popieram Kowala i Ciastka;))

    pozdro;)

  2. #22
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie

    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwo³ania.

  3. U¿ytkownik Fehu otrzyma³ za ten post 3 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    1Matt (08-10-09), D3 (08-10-09), Dominick (08-10-09)

  4. #23
    Moderator #Foto Gallery Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Do³±czy³
    12-01-08
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzyma³ : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domy¶lnie

    wszyscy siê przypinaj± ze go¶cia nazwie siê peda³em, ale jak kto¶ powie na go¶cia co æwiczy na si³ce i zetnie siê na ³yso to od razu g³upi steryd, i wówczas jest ok

    i nie mylcie tolerancji z w³asnym zdaniem, to ze gosc dla mnie tak wyglada to moja sprawa, nie og³aszam tego nikomu nic mu nie robie mam to gdzies i zachowuje dla siebie wiêc nie widze w niczym problemu.

    I jestem pokojowym cz³owiekiem i nie szukam byle powodów do k³ótni
    Ostatnio edytowane przez slim shady ; 08-10-09 o 16:03
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

  5. #24
    Amator Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Do³±czy³
    27-07-09
    Sk±d
    Gdañsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzyma³ : 68 SOGi w 27 postach

    Domy¶lnie

    Ja mam moze chujowe pogl±dy ale jak widze takich kolesi to sie gotuje..
    Dla mnie jest ró¿nica miêdzy gejem a peda³em.. gej to ktos o odmiennej oriêtacji seksualnej ale nie zwracajacy na siebie uwagi, a koles ubrany w rajstopy i odnoszacy siê ze swoja oriêtacj± wszem i wobec to jest zwykly peda³.. no ale niestety nie moge z tym nic zrobiæ bo musia³bym wyzerowaæ 20% miasta :/

  6. #25
    Zbanowany Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Do³±czy³
    11-09-09
    Sk±d
    Lêbork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 63 postach

    Domy¶lnie

    Slim dlatego poruszy³em temat z tymi koksikami:P ani tego ani tego nie lubiê bo dla mnie to hipokryzja, ³atwo kogo¶ oceniaæ a siebie najtrudniej.
    zreszt± styl ubierania siê nie ma nic do orientacji seksualnej tak jak tam wcze¶niej kto¶ napisa³.
    w³asne zdanie jest krytykuj±ce lub opisuj±ce co¶ (on wed³ug mnie wygl±da jak peda³, poniewa¿... itd itd), a brak tolerancji objawia siê obra¿aniem kogo¶ (co za peda³! w mordê go!) no nie oszukujmy siê ale tak jest;] wiêkszo¶æ postów jednak by³a obrazliwa.
    ja wyra¿am swoje zdanie próbuj±c poprzeæ je argumentami, chyba tak to dzia³a?:P
    chyba, ¿e kto¶ ma zdanie na czuja (bo tak czuje, bo tak mu siê wydaje) i pisze co mu "¶lina na palce naniesie":P

    ale co do fotek, mi siê osobi¶cie taki styl bycia nie podoba, nabra³em zrazy jak kilku moich dobrych znajomych zamieni³o siê w lovelaski;]
    obrzydzenie mnie wziê³o i co tu poradziæ, rajstopki do noszenia na co dzieñ nie dla mnie:D ale na ryby zim±, na lód? kto jak lubi, ja wolê kalesraki bo grubsze i cieplejsze:D ale jak kto¶ lubi rajstopy to proszê bardzo jak dziêki temu ma mu byæ ciep³o.
    co do obnoszenia siê w nich na ulicy... blee:P
    Ostatnio edytowane przez 1Matt ; 08-10-09 o 16:33

  7. #26
    Moderator #Foto Gallery Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Do³±czy³
    12-01-08
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzyma³ : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domy¶lnie

    zreszt± styl ubierania siê nie ma nic do orientacji seksualnej tak jak tam wcze¶niej kto¶ napisa³.
    t³umaczy³em ju¿ wczesniej ze nie chodzi o orientacjê tylko o slang uliczny ... gejem mo¿e byæ ka¿dy, nawet najwiêkszy kozak czy nie modnie ubrana osoba, wasz najlepszy przyjaciel
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

  8. #27
    Zbanowany Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Do³±czy³
    11-09-09
    Sk±d
    Lêbork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 63 postach

    Domy¶lnie

    slim szkoda, ¿e na ulicy wszyscy traktuj± peda³ów i gejów tak samo, je¿eli braæ pod uwagê peda³a takiego lovelaska co to ka¿dej babie daje dupy (ja tego wyrywaniem nie nazwê) to siê zgodzê, ¿e to przegiêcie;] tylko dlatego, ¿e znam takich, gdybym pewnie nie zna³, moje zdanie by siê trochê ró¿ni³o. Geje niech siê tam miziaj±, ich sprawa, jak jest w porz±dku, to co ja mam do niego mieæ? rodziny mi nie wybi³, dziewczyny nie pobi³, to czemu mia³oby siê w cz³owieku gotowaæ widz±c go? dla mnie wa¿ne to, ¿e ja babê mam i przy tym pozostanê;]

  9. #28
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    mnie nie chodzi o peda³ow tylko o ubiór w dzisiejszych czasach, ¿e odbiega daleko od tego z dawnych lat, wiadomo ze swiat sie zmienia ale facet niedlugo bedzie jak panienka wygl±da³, i ¿e mi sie to po prostu nie podoba, nic nie pisalem ze bym takiego .... albo o orientacji, bo nie musi byc pedalem tylko ze to wygll±da pedalsko dla mnie i kropka.

  10. #29
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar YoDa
    Do³±czy³
    20-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    341
    SOG
    101
    Otrzyma³ : 74 SOGi w 41 postach

    Domy¶lnie

    ¦wiat... zwariowa³!
    Taka moda siê zrobi³a ¿e wszyscy ci znani ludzie nagle og³aszaja ca³emu ¶ciatu ¿e s± peda³ami. Mnie tam nie interesuje kto jak siê ubiera ale rajstopy?! Taki kole¶ ca³e ¿ycie marnuje na: solariom, kosmetyczke, fryzjera, jakiego¶ stliste, nie wiadono co jeszcze, a ten czas który mu zostanie bêdzie siedzia³ w ³aziece malowa³ oczy i depilowa³ nogi!?!
    No ciekawe kto na niego bêdzie zarabia³ :P Nie wyobra¿am sobie jak jaki¶ górnik ubiera rajtki na dupe i ca³y dzien "dupia na grubie".

    A ka¿dy ma wybór byæ sob±... albo wstydziæ siê w³asnego ¿ycia

    ten skecz wszystko t³umaczy :P
    http://www.youtube.com/watch?v=Rp8f7wf0Hpg

  11. U¿ytkownik YoDa otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Sosna91 (08-10-09)

  12. #30
    Moderator #Foto Gallery Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Do³±czy³
    12-01-08
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzyma³ : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domy¶lnie

    slim szkoda, ¿e na ulicy wszyscy traktuj± peda³ów i gejów tak samo, je¿eli braæ pod uwagê peda³a takiego lovelaska co to ka¿dej babie daje dupy (ja tego wyrywaniem nie nazwê) to siê zgodzê, ¿e to przegiêcie;] tylko dlatego, ¿e znam takich, gdybym pewnie nie zna³, moje zdanie by siê trochê ró¿ni³o. Geje niech siê tam miziaj±, ich sprawa, jak jest w porz±dku, to co ja mam do niego mieæ? rodziny mi nie wybi³, dziewczyny nie pobi³, to czemu mia³oby siê w cz³owieku gotowaæ widz±c go? dla mnie wa¿ne to, ¿e ja babê mam i przy tym pozostanê;]
    Mi chodzi tylko o styl ubierania, i nic wiêcej. Mi w niczym nie przeszkadzaj± homoseksuali¶ci. S± tak samo lud¼mi jak ka¿dy. Wiec nie wiem czemu do mnie kierujesz gadkê o wyzywaniu czy o biciu. Nigdy nikogo nie zaatakowa³em ze wzglêdu na wygl±d czy wyznanie. A pozna³em trochê ludzi z ró¿nych ¶rodowisk
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •