Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: nadgarstki

  1. #11
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    stary ty nie mozesz cwiczyc, tu czaba cos zaradzic zeby cie przestalo napierdalac. Dinozaur bedzie wiedzial, Vold powinien tez. jak narazie profilaktycznie laduj mega dozy omega3 spoko 10mg dziennie a nawet 15. w najgorszym wypadku ''naoliwisz'' przynajmniej stawy.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    stary ty nie mozesz cwiczyc, tu czaba cos zaradzic zeby cie przestalo napierdalac. Dinozaur bedzie wiedzial, Vold powinien tez. jak narazie profilaktycznie laduj mega dozy omega3 spoko 10mg dziennie a nawet 15. w najgorszym wypadku ''naoliwisz'' przynajmniej stawy.

    w gramach te dawki. Popier...mi sie
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Bull2
    Dołączył
    11-12-08
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    1,155
    SOG
    122
    Otrzymał : 121 SOGi w 93 postach

    Domyślnie

    kup konska masc nasmaruj, rozgrzej nadgarstki i potem zaloz opaske . Nie bedziesz czuł bolu, a jak bedziesz czuł to minimalnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    dobra , ale jaki to ma sens meczyc stawy 6 tygodni do startow ? ja mam jaknajszybciej nadgarstki i lokcie doprowadzic do normalnego stanu a nie meczyc je jeszcze bardziej , zastosuje sie do rad fallena , dodam omega 3 diete bede trzymal glutamine bcaa amino i mysle ze bedzi edobrze jak przez 2 tygodnie nie pocwicze :/. Jeszcze zobacze co jutro powie lekarz:].
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Miałem rózne bule , nadgarstków itp., rwanie w rękach zwłaszcza po odstawieniu ciężaru itp., miałem nawet taki problem że musiałem przerwac treningi, byłem u wielu lekarzy, przepisywali mi cuda i wydawałem sporo kasy i nic z tego - dupa!, az wreszcie trafiłem na lekarza który zalecił mi zwykły magnez z witaminą B6 dostępny bez recepty za kilka złotych, zasadą było to abym potroił zalecaną dawke przez conajmniej 3 dni, łykałem 6 tab dziennie , gdzie zalecano max 2, po 3 dniach wszystko ustąpiło a magnez zawsze łykam do dzisiejszego dnia tylko zwykłą dawke, możesz to spróbować , nie wiem czy pomoże ale napewno nie zaszkodzi,

    czesto takie objawy różnego pochodzenia są przez stosowanie dopingu z zawartościa stanazolu, w tym wypadku trzeba zainwestować w coś na stawy ale magnez tez jest podstawą.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    odczuwałem jakiś czas temu ból lewego łokcia, może troche słabo go rozgrzewałem, a moze w magnezie coś tam jest bo od jakiegos czasu biore 2tabsy dzieenie magnezu + witaminy B6, przy kasie w hipermarketach są takie musujące, i jest okej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    W większości te musujące są słabe, popatrz ile mg , lepiej standard z apteki, taniej i lepiej.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    Dzis bylem u lekarza w poznianiu ,i sie zdziwilem :O , po pokazniu zdjecia rtg , koles zrobil sie blady (doslownie), dziwil sie jak moglem chodzic na silownie przez 2 tygodnie i normalnie funkcjonowac , skierowal mnie na rentgen calych rak. Okazalo sie ze mam takies pekniecie w prawym nadgarstku (nie pamietma jak dokladnie to mowil , ale jakas regulke wypierdoli , pokazal dokladnie o co chodzi, po czymm zgodzilem sie na 3 tygodnie gipsu + 2 tygodnie opaska po sciagnieciu) i wstawil mi gips!!!! Dodam tylko ze poprosilem o porade innych lekarzy w tym szpitalu (troszke sie zdenerwowalem i doktor podzowonil po innych chirugrow i orgopedow) przyszlo ich 3 , 2mialo taka sama diagnoze a jeden nic tam nei widzial , wiec zgodzilem sie na gips !!!Teraz to juz jest kompletna klapa , tyle przygotowan i na marne , jestem wkurwiony;/
    Na lewy nadgarsteg zapisał mi mascie na recepte + witamine b6 magnez + jakis lek przeciwbolowy oO. Lokcie mogly podobno boles mnie z powodu zlamanego nadgarstka :O. Do tego glukozamine chcial zapisac , ale mialem z esoba wszystkie suple jakie teraz uzywam i zobaczyl ze mam animal flexa i odrazu wiedzial ze glukozamina zbedna (gdy przeczytal sklad).

    teraz pozostalo czekac 5 tygodni , moze uda mi sie w tydzien dojsc do jakiejkolwiek formy na starty , lecz chyba zrezygnuje w tym roku.
    Mysle ze nei ma sensu probowac , bo po co mam wyjsc np. zalany czy tez z slabymi partiami (tym bardziej ze klatki nie moge cwiczyc a to moja najgorsza partia). Bede robil aeroby , suplemetacja odrzuce napewno wszystkie spalacze , glute amino i bcaa zostawie , i diete bede robil redukcyjna.
    Jedyna jaka rzecz mnie cieszy to , to ze mam wolne od pracy na 2 miesiace i dostane odszkodowanie , ale to i tak nie zrekompensuje tego na co mialem ochote ;(.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    o kurwa, czymaj sie stary bedzie dobrze!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    staram sie jak narazie to chce isc na silownie :( od dawna nei czulem takiej motywacji do dalszych cwiczen tlyko jak tu cwiczyc z gipsem
    zapomnialem takze dopisac ze na pol roku mam spokuj z silownia :( , teraz przypomnialem sobie o czym mowil lekarz (bylem tak wkurwiony piszac poprzedniego posta ,że w ogole wszystko zapomnialem).Przez 6 miesiecy nie mam obciazac nadgarstka zbyt duzymi kg (gdy zapytalem ile to jest wiekszymi ciezarami , odpowiedzial 60 kg-70kg). Wiec juz widze te spadki, ale jestem nie ziemsko zdenerowany.

    BTW.Ale nogi bede cwiczyl narazie z pomoca qmpli , brzucha takze nie zaniedbam ;].
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •