Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Moj trening zmodyfikowany ;O

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie Moj trening zmodyfikowany ;O

    Witam, wczoraj byłem na siłce (tyle, że nie swojej domowej ;D) żeby zaczerpnąć troche wiedzy eksperta co do techniki i treningu .. co do techniki nie bylem rozczarowany ... ale że to był poniedziałek to trenowałem klatke + tric i robilem trening podobny z tego z forum na mase 12,10,10,6.
    Otóż tutejszy tam trener można sądzić po sylwetce, że naprawde zna się na rzeczy i polecił mi trening na mase 3 dniowy i mówił ze powtórzenie 6 razy nie ma sensu chyba jako dodatkowe powtórzenie poza podstawowymi na siłe mało tego polecał na duże partie mięśni typu klatka plecy 5 powtórzen na początku nawet można od 14 powtorzen zaczac schodzac do minimum 8, każdy głupi wie że dużo powtórzen to wytrzymałość mało to siła i pytam się go na podstawie tego a on mówi masz dobre predyspozycje wiec jak chcesz byc duży sluchaj mnie :o i tak tam nie uczeszczam bo mam swoja klimatyczna sileczke co prawda przyciasnawa, ktora bardzo loobie i niczego nie brakuje .. no moze poza brama i suwnica ale jest wyciag a suwnicy nie musi byc (chyba :DDD) :D ale co sadzicie o tym co mówił ? konkretnie polecił mi pon. klatka tric , sr. plecy+bic, pt.barki+kaptury,nogi

    Proszę o pomoc tylko profesjonalistów :) Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar MhL
    Dołączył
    06-05-07
    Skąd
    O-ka,B-stok, WWA(obecnie)
    Postów
    946
    SOG
    74
    Otrzymał : 103 SOGi w 89 postach

    Domyślnie

    Ma chłopina racje.

    Ile chodzisz na silownie?, znasz swoje mozliwości?, swoje ciało?
    12, 10, 10, 8 - ja tak robie klatke progresem ciezaru, i jestem zadowolnony. Znajomy 4 x 8-10 i wiecej nie moze, bo mu lapki sie trzesa i krzywo wychodzi.
    Panie inzynierze!

    Szukam pracy w IT!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Trenuje 4 miechy ... rok wczesniej trenowalem 6 wiec w sumie 10, ale tamto 6 to tak jakby tego nie bylo, szybki przyrost ... jeszcze szybszy odplyw ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    kwestia powtórzen, to kwestia celu.
    z resztą
    "pytam się go na podstawie tego a on mówi masz dobre predyspozycje wiec jak chcesz byc duży sluchaj mnie :o"
    mówi samo za siebie o jego wiedzy
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    ja tam profesjonalistą nie jestem, ale fryzjerem też nie wiec pozwolisz, ze zabiore głos

    może i ma chłopina racje i akurat większy zakres powtórzeń będzie dla ciebie dobry
    ale
    ja sprawe widze tak: matka natura się nie myli i nie czyni absurdów (no, może z paroma wyjątkami zeby potwierdzić regułę) więc chcesz dużo mięsa, jedz go dużo i ćwicz dużym ciężarem. jeżli nie masz przeciwskazań rób ćwiczenia z max złomu dla kilku powtorzeń (kilku czyli przedział 9-3)
    jak już troche poćwiczysz i nabierzesz większego doświadczenia, pamiętaj o tym co wyżej napisał dino - należy szukać swojego miejsca, kombinowac, obserwować swe ciało. nie ma 1 uniwersalnej recepty dla każdego... i b.dobrze, bo właśnie dzieki temu ta zabawa jest tak fajna

    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    9-3 ?? :D dziwny ten przedzial ^^ hmmm Adonis a wlasnie on mowil zeby sie nie brac narazie za duze ciezary bo wypatrze sobie zle ruchy, ze za duze ciezary biora sie ludzie ktorzy maja wyryta technike... ja naprawde nie wiem kogo slooochac :DDD ale narazie sie stosuje do jego treningu i dzisiaj robie plecy :) bo nie robilem wczoraj i co musze powiedizec ze napewno jest wiecej sily niz odrazu dzien po klacie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •