Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Macie coś od wujka blooda

  1. #11
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    dziwne trochę :) po 2-3 powtórzenia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    a mnie dalej zastanawiają te zrzuty i podrzuty:P czemu one mają służyć? blood może ty wiesz?;>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    nie ma tego moze na YT ? bo z tej strony jakos odtworzyc nie moge ;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    masz rozpisany ten plan jakoś bo nie chce mi się wszystkiego z filmu przepisywac
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    jak nie wiesz po co są podrzuty to zczai sobie zasade treningu ''plyometrycznego''nie wiem ale chyba tak sie to zwało.
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał adonis18 Zobacz post
    hans... weź ty synku poćwicz troche, nabierz jakiegoś doświadczenia, a nie ośmieszaj się zakładając ad hoc, że jakieś 2 tempe koksiki wpadły nagle na pomysł na super mase bicepsa robiąc najbardziej kontuajogenne ćw jakie w życiu widziałem

    bood... (wujek - buachachachacha.... dobry lansik w gimnazjum ) jak zobaczysz relame nowego szejka, to też biegniesz do mcdonalda i koniecznie dzielisz się wrażeniami na forum bravogirl??

    ręce mi opadają...
    Jak ci cos nie pasuje to nie czytaj skoro masz wiedzę na temat treningu konkret to w ogóle nie wchodź na forum,tacy ja ty już tu bywali,nic nie wnosi a tylko przygłupie dyskusje prowadzi,jak boisz sie kontuzji to idz na aerobik a nie na siłownie tam napweno nie ma kontuzji.Osmieszasz sie tym tekstem ''kontuzjogenne cwiczenia'' ten cytat mówi o tobie wszystko.
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    no i co się okazuje, ten trening wręcz przeciwnie, zapobiega kontuzjom nawet, jeżeli jest poprawnie wykonywany:) ruskie to wszystko wykombinują, byle być w czołówce:P
    może kiedyś spróbuje, hans pisałeś, że na pewno go sprawdzisz, będziesz zdawał relacje z treningu? chętnie pośledzę:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    Zdam relacje moze ogólną na koniec,musze to jakoś rozpisać najpierw,dodam do klaty te pompki bo one wzmacniają silę i to sporo,ogólnie wmieszam to w treningi.
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    "Nie 2 tempe koksiki tylko Christian Thibaudeau ! gość z nieporównywalną wiedzą, ma na koncie wiele świetnych planów treningowych"

    to fajnie - tym razem nie trafił

    "Zachęcam mianowicie do burzy mózgów, dyskusji wyrażania swoich poglądów- a nie negowania wszystkiego co nowe i innowacyjne"

    świetnie zachęciłeś pisząc dalej: "ale czego możemy się spodziewać od młodzieńca narodzonego z kazirodczego związku..."

    fajnie cie starzy wychowali... strasznie mi tu gimnazjalnym kozactwem zaleciało

    "Osmieszasz sie tym tekstem ''kontuzjogenne cwiczenia'' ten cytat mówi o tobie wszystko."

    bezpieczne podejście do treningu rzeczywiście mnie ośmiesza...

    "no i co się okazuje, ten trening wręcz przeciwnie, zapobiega kontuzjom nawet, jeżeli jest poprawnie wykonywany:)"

    jasne... powiedz to lekarzom, jak sobie pozrywasz przyczepy mięśni w bicepsach


    dobra, to spróbuje jeszcze raz, na spokojnie tym razem (jestem wrażliwym człowiekiem i moja wyobraźnia sprawia, że czasami jak zobacze jakąś bzdure to niepotrzebnie się wkoorwiam)

    gdyby wiedza o anatomi zdecydowanej wiekszość juzerów tego forum była proporcjonalna do chęci szybkiego zbudowania potężnych łap i klaty, to nawet bym się nie odzywał... wiekszośc z nas ma (a przynajmniej powinna mieć) rekreacyjne podejście do tego sportu. czyli: maksymalnie bezpieczne wykonywanie ćwiczeń (wyeliminowanie "nienaturalnych" ćwiczń jak na ten przykład ciągi na prostych nogach, wyciskanie za karkiem czy właśnie ZRZUTY I ŁAPANIE obciążenia)

    już zostawie na boku kręgosłup i barki, ale wyobraźmy sobie budowę ramienia. a teraz co się dzieje w momencie gdy złapany zostaje gryf z 20kg złomu. dochodzi do szarpnięcia ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego, co w rezultacie może doprowadzić do jego zerwania szczególnie w części ścięgnistej i ścięgnisto-mięśniowej. ale to nie wszystko... mamy jeszcze zayebiście przeciążony staw łokciowy co z kolei może doprowadzić do masy uszkodzeń, powikłań itd...

    w każdym razie tym, do których to nie trafia powiem krótko: ręce bądą wam potrzebne do końca życia i chcecie mieć je sprawne dlatego nie ryzykujcie i nie wykonujcie tych ćwiczeń, bo są one niebezpieczne!
    a jeżeli jednak sięzdecydowaliście, to żeby komukolwiek nie przyszlo do głowy robienie tych ćwiczeń bez rozgrzewki!

    to by było na tyle

    ps: hans... prosiłbym cię żebyś nie zaśmiecał mi skrzynki, ok? nie obchodzi mnie kim jest blood i dlaczego wlazisz mu w doope, a udzielanie rad to zostaw mędrzejszym i szerszym w uszach (plecach) od ciebie
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik adonis18 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Damian st-ce (27-09-09), Sosna91 (26-09-09)

  11. #20
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    adonis, sorka to nie było moje stwierdzenie, że "zapobiega" w dalszym etapie ćwiczeń uszkodzeniom, znalazłem tylko opis tego rodzaju ćwiczeń, trening plyometryczny nie jest stosowany tylko i wyłącznie przy ciężarach, ja go nie znałem ale z chęcią poczytałem na necie co nieco (lubię "wchłaniać" wiedzę na temat czegoś czego jestem ciekaw).

    Masz rację, że można zerwać ścięgna itd., dlatego jest to trening dla bardziej zaawansowanych (no mi do tego brakuje i nie boje się do tego przyznać! w przeciwieństwie może do ciebie;)) wiadomo, że ktoś kto nigdy nie pchał kulą (dyscyplina olimpijska) nie będzie się od razu uczył fazy pchnięcia, tylko pracy nóg, potem ułożenia ręki, pod jakim kątem itd., nie wchodzisz do koła i nie pchasz od razu... logiczne? mam nadzieje, że tak.
    Wracając do kontuzji, w akrobatyce jestem diabelnie narażone na zerwanie ścięgien, nie wiesz jak? to przyjrzyj się na YT co się wyprawia z rękoma i nogami... jakie są prędkości, mięśnie bardzo szybko się kurczą i rozkurczają na ułamki sekund, nie zaszpanowałeś ani trochę słownictwem...
    jeżeli czujesz się urażony moją wypowiedzią, z góry przepraszam, nie miałem tego na celu:) wyrażam tylko swoją opinię, jeżeli podasz mi lepsze argumenty od moich, może mnie przekonasz.

    pozdrawiam:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •