Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 133

Temat: Europejskie Puchary

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    witam tm7 i cala reszte:)

    Nie bylo mnie troszke ale po przeczytaniu kilku postow mam dziwne wrazenie za gdzies juz rozmawialem z uzytkownikiem marcinfaq ;) ty nie?

    "Niestety" real przegral:) a czy ktos wie dlaczego Barca gra dopiero w przyszlym tyg? co prawda nigdzie nie szukalem wiadomosci, ale skoro juz tu jestem to moze ktos zna odpowiedz:)

    Bardziej niz LM martwie sie liga, gdzie niestety barca utracilapunkty, jednak to nie temat na ten topic. Ja serdecznie zycze OL aby zremisowal na Santiago:) pozdrawiam:)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    możesz sobie myśleć co chcesz, tak jak już pisałem, nie mam 15, 16, 17 czy też 18 lat, jestem troszeczkę starszy. zarejestrowałem się tutaj żeby poradzić się jakiś doświadczonych osób na temat mojej kontuzji. i taką pomoc uzyskałem, a to że nie lubicie Realu to wasza sprawa, ale nie musicie pisać takich dyrdymałów na ich temat...


    Widzę, że dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na PW Ci wszystko wnikliwie wyjaśniłem. moderator
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 19-02-10 o 13:38
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    też właśnie nie wiem czemu w tym tygodniu nie było rozegranych pozostałych 4 meczy

    Juventus pokonał na wyjeździe Ajax 2-1 w LE :)
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 19-02-10 o 13:20
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinfaq Zobacz post
    możesz sobie myśleć co chcesz, tak jak już pisałem, nie mam 15, 16, 17 czy też 18 lat, jestem troszeczkę starszy. zarejestrowałem się tutaj żeby poradzić się jakiś doświadczonych osób na temat mojej kontuzji. i taką pomoc uzyskałem, a to że nie lubicie Realu to wasza sprawa, ale nie musicie pisać takich dyrdymałów na ich temat...
    marcinfaq tez jestem troszeczke starszy niz 15 lat ;) ale posluchaj mnie uwaznie: JESLI CHCESZ ROZMAWIAC NA POZIOMIE, CHCESZ SIE "BIC" NA ARGUMENTY I OKAZYWAC SOBIE WZAJEMNY SZACUNEK, to z cala przyjemoscia porozmawiam z Toba na kazdy temat. I wybacz moja podejzliwosc i pewna doze arogancji, jednak probowalem ostatnio rozmawiac (tutaj na forum) z pewnym uzytkownikiem na temat Realu i Barcy to padaly jedynie stwierdzenia "ty buraku, idioto, CR9 jest najlepszy bo jest", i przepraszam gdyz podejzewalem Cie o to ze to ponownie ten uzytkownik skrywajacy sie pod Twoim nickiem probuje znowu wniesc wyzszosc realu ponad samego Boga...szkoda ze tm7 usunol temat, gdyz moglbys poczytac sobie to co mamy naprawde do powiedzenia na temat realu:
    -padaly tam (nawet z moich ust) stwierdzenia, ze Real nie gra (jak na takie kolosalne pieniedze) wirtuozj jednak gdy sie zgra bedzie kandydowal do miana najlepszego (o zgoroz dla mojej ukochanje Barcy) klubu na globie, jednak potrzeba na to czasu i pieniedzy. Rowniez mowilem ze prawdziwa perla druzyny z ktora Real przenigdy nie moze sie rozstac(oczywiscie dla dobra swojego) jest wg. mnie najlepszy bramkarz na swiecie czyli Iker. Jednoczesnie sadze ze real ma pewien dar do marnowanie talentow (nie zawsze jednak czesto) i ze zawodnicy po odejsci z realu traca sporo (nir tylko na wartosci). Byl takze poruszony teat grand derby, w ktorym w/w uzytkownik (ktorego nicku nie bede podawal) stwierdzil iz Barca wygrala, prze fuksem, ze Real brylowal caly czas na boisku i on sam nie wie jak to sie moglo stac. Kolejna kwestia byla stiwerdzenie ze "kazelek"(czyt. L. Messi) napewno nie zasluzyl na miano pilkarza roku(po zapytaniu sie wiec kto? nie udzielal odp i caly czas rozmijal sie z tematem) i ze Barca to klub jedno sezonowy (na kolejny argument, ktory mu przedstawilem czyli 1.miejsce obecnie w lidze, przejscie prze faze grupowa, zdobyciw klubowego mistrzostwa swiata, a takze super pucharu, oraz wygrani w Grand Derby - stwierdzil "ty buraku" :P ). Na szczescie dostal bana. Jezeli po przeczytaniu tego jestes w stanie podjac dyskusje NA POZIOMIE to chetnie porozmawiam:) pozdrawiam

    Aby nie bylo spamu: tm7 myslalem ze tylko barca ma przelozony mecz na za tydzien (tak powiedzial mi brat), no zobaczymy co pokaze.

    Pozatym w tej kolejce (mimo antypati do Milanu) zal mi go, gdyz jeden z moich ulubionych pilkarzy czyli Ronaldinho, zagral naprawde piekny mecz a druzyna i tak przegrala:( no aleRooney tez pokazal klase. Szkoda... no i oczywiscie OL sprawil mi prezencik ;) ale ciiii nie zapeszajmy:)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...630#post320630

    Tutaj stworzyłem temat związany z Realem, aby już nie zaśmiecać innych tematów.

    Zapraszam :)
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ciachowicz
    Dołączył
    05-10-09
    Skąd
    Łomża
    Postów
    134
    SOG
    2
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    po przerwie na repre wracamy z LM

    dzis ciekawie zapowiada sie arsenal - porto, dzieki fabianskiemu arsenal musi odrobic bramke bez fabregasa, kolejnym spotkaniem jest fiorentina, ktora slabo sobie radzi w lidze z bayernem, ktory lideruje w bundeslidze.
    moim zdaniem awans porto i bayernu. pozdrawiam.
    no pain, no gain
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Arsenal ładnie zmiażdżył Porto 5-0

    Fiorentina wygrała z Bayernem 3-2 ale w pierwszym meczu było 2-1 i to Bayern przechodzi dalej
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ciachowicz
    Dołączył
    05-10-09
    Skąd
    Łomża
    Postów
    134
    SOG
    2
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    jeszcze do 60 minuty mialem nadzieje w porto, ale pozniej to tragedia... fiorentina walczyla do konca. blisko niespodzianek.

    dzis manchester - milan i real - lyon.
    no pain, no gain
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    szkoda że w tv Realu nie pokarzą z Lyonem bo Manczester to wydaje mi się że ma raczej pewny awans
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ciachowicz
    Dołączył
    05-10-09
    Skąd
    Łomża
    Postów
    134
    SOG
    2
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    zawsze transmisja w internecie zostaje albo sopcast. real tez sobie powinien poradzic. w ostatnim ligowym meczu 2:0 przegrywal - ostatecznie skonczylo sie 3:2 wiec chlopaki nabieraja charakteru i sie zgrywaja.
    no pain, no gain
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •