Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Ziółko...

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Street Fighter
    Dołączył
    14-09-07
    Skąd
    Planeta ziemia tu wszystko się rozgrywa...
    Wiek
    33
    Postów
    374
    SOG
    65
    Otrzymał : 35 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    adonis18
    nie wiem o czym ty mówisz ;P mówimy o paleniu a nie jakiś kwasach heroinie czy innym gównie !
    Nie wiem co brali twoi koledzy ale zapewne na zielonym zaczynali a skończyli na czymś mocniejszym ;))
    co do filozoficznego podejścia do życia to muszę się z tobą zgodzić mam to samo ;P również zgodzę się z tobą ,że używki to nie jest to na co powinno się stawiać w życiu ...
    zielone nie jest szkodliwe na baniak jeśli palisz 3-4 razy w roku ale jeśli palisz codziennie to co co sie kur^wa dziwisz ,jak marnujesz codziennie w h^uj czasu zamiast usiąść do książki !? i tu winne nie jest zielone tylko twoje lenistwo bo nie słyszałem historii żeby ktoś się uzależnił od trawy fizyczne xD Chociaż ostatnio jak widzę gimnazjalistów krzyczących "JP na 100%" i "zioło było jest i będzie jarane" to mnie w środku rozpier^dala xD Również zauważyłem to , że moi palący rówieśnicy maja jakieś dziwny pogląd na świat i z tego co mi się wydaje to myśla że do 30roku życia będa mieszać u mamy ;) ( to dowód że jaranie nie jest dla wszystkich ).
    Poza tym nie o tym temat !rozmawiamy o nabieraniu masy a nie o psychice!

    MhL

    Wychowałem się w naprawdę różnych środowiskach zwiedziłem prawie wszystkie kontynenty więc nie pie^rdol mi tu takich głupot ;)


    Czasami mam wrażenie że ludzie widząc mój nick wlepiają mi kartkę z napisem gimnazjalista xD tymczasem ja już od dawna nie mażę o byciu królem ulicy i szefem stada ^^
    Siła bez sprawiedliwości to przemoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Fizycznie może i nie ,ale psychicznie na pewno i popieram adonisa18 sam mam kumpla co ciągle pali zioło ,studiuje ze mną i też czasami nie kuma co się do niego mówi.I sam zresztą mówi ,że jest uzależniony i jak nie pali tydzień,dwa to go telepie.Jak ktoś mówi ,że zioło jest całkowicie nie szkodliwe to grubo się myli.I dodam ,że jak to powiedział kumpel jakbyś ciągle miał 15lat i stał w miejscu.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •