Witam serdecznie. Moj problem polega na tym ze w wakacje obciazalem w znacznym stopniu kregoslup, najbardziej odcinek ledzwiowy. Praca trwala ponad 2 miesiace. Bol kregoslupa odczuwalem juz po 2 tyg pracy ale zbytnio mi to nie przeszkadzalo. Po przyjezdzie zrobilem 2 tyg przerwy i zaczalem treningi. Na poczatku po treningu mniej mnie bolalo, teraz w sumie po treningu tez mnien boli ale w nastepny dzien nawet przy siedzeniu troche czuje jak dolny odcinek mnie boli;/ Po przyjezdzie bylem u lekarza i przepisal mi Diclac-50 zjadlem tego troche ale odstawilem bo mialem biegunke po tym. Lekarz 1 kontaktu kazal mi wzmocnic plecy ze to niby przez to. To wzmacniam , ale nadal boli, nawet troche bardziej ;/
Co mam teraz robic ? Cwiczyc dalej ? Moze jakies mascie ?? Teraz stosuje Ketoprom.
W treningu plecow wykonuje MC i wioslo sztanga gdy odkladam ciezar to w dolnym odcinku plecow czuje lekki bol.
Ogolnie to nie wiem co o tym myslec bo po cwiczeniach fajnie sie czuje ale na nastepny dzien mnie juz bola ledzwie.
Co radzicie ??