Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: od Pon siłownia

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar oskar
    Dołączył
    16-07-09
    Postów
    13
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie od Pon siłownia

    Cześć od dawna czytam tematy (posty) tutaj i wogóle:)) i sam wkońcu zaczynam od poniędziałku i teraz tak :) mój trening to act dosłownie wziołem i skopiowałem sobie trening o ten

    1.Unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku.(proste brzucha),
    2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie.(czworogłowe ud),
    3.Uginanie nóg na maszynie w leżeniu przodem(dwugłowe ud),
    4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
    5.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne-boczne aktony)
    6.Wyciskanie sztangielek w siadzie(naramienne-przednie i boczne aktony),
    7.Podciąganie na drążku szerokim uchwytem(jeżeli nie dajesz rady podciągnąć się poprawnie technicznie ani razu,lub b.mało-proponuję zastępczo wykonywać samą fazę negatywną ćwiczenia-tj.do góry pomagamy sobie nogami lub z pomocą partnera,a w dół opuszczamy się powoli,przez cały zakres ruchu kontrolując swoje opadanie.)(najszersze grzbietu),
    8.Skłony tułowia ze sztangą w staniu(proste grzbietu)-w tym ćwiczeniu proponuję małe obciążenie-może być sam gryf,
    9.Uginanie ramion ze sztangielkami w staniu.(bicepsy),
    10.Prostowanie ramion na wyciągu.(triceps),
    11.Nawijanie i odwijanie cięzarka na drążek(zawieszonego na sznurku)(przedramiona),
    12.Wspięcia na palce w staniu-z maksymalnym rozciągnięciem łydek-podkładka pod palce(łydki).

    i chce go robić własnie nie wiem ile z 2 miesiace? na siłownie chodzic chce 3 razy w tyg pon sroda i piatek bo ja mam w wtorek czwartek piątek trening kosza i teraz ostatni trening by wypadal na piatek a może na sobote przenieść tutaj nie mam pomysłu co do odżywiania zdrowo sie odżywiam:) chociaż ostatnio mniej jakoś tak porpsotu przytyc chciałem i bez prbolemu przytyłem bo kiedyś byłem tak zwanym puszystym znaczy nie żę bardzo gruby ale taki misiek o ale schudłem duzo kolo 15 kg i waże 68<< przytyłem już 3 i teraz wazę 68kk a tak to ważyłem 65 66 i tak mi waga latała od jakiegoś czasu bo wiem że na siłownie trzeba troche wiecej warzyć ale boje sie tyć żeby znowu tak nie wyglądać co do mojej budowy to

    16 lat 181 cm wzrostu 68 kg Typ endomorficzny tak mi sie zdaje poniewarz bez problemu tyje..:(

    a teraz czy są jakie kolwiek przeciw wskazania to treningu i odżywiania prosze mnie odrazu nie schlustać mój pierwszy post tutaj Dziekuje prosze o wypowiedzi na temat czy dobry wiek na rozpoczecie treningów itp a mój cel to wyrzeźbić sylwetke taka bez przesady ale żeby była ładna , ładnie podkreśłone wszystkie mieśnie no żeby sie laskom podobać ale ja najbardziej ćwicze dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez oskar ; 19-09-09 o 23:43
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    miesiąc zrób ACT potem możesz wybrać już coś konkretnego, posiedź najdłużej w dziale dieta i poczytaj o dietach, odżywianiu, itp itd, żeby się wyrzeźbić to trzeba mieć z czego, a Ty jesteś strasznie chudy, nabierz najpierw masy, dieta z nadwyżką kcl

    pozdro
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •