Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: mięsko, mleczo, jajeczka - bleee

  1. #21
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Kreta
    Dołączył
    08-05-09
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki/Wwa
    Postów
    240
    SOG
    41
    Otrzymał : 18 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Dla mnie to jest bez sensu no chyba ze ktos tego miesa nie lubi no ale na litosc boska raz sie zyje ;p
    Kurczak,ryż i kreatyna zrobi z Ciebie skur*ysyna :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar TedRasel
    Dołączył
    17-01-09
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    ...żyjemy w erze Konsumpcjonizmu... byle szybko, byle tanio, byle sprzedać ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 26wisienka Zobacz post
    no jadam ale zeby zjesc jajko,ser czy wypic mleko nie musze zabijac zwierzecia.Wiem ze wszystko jest naszpikowane chemia ale jesc cos musze.

    sts ja od 20 lat nie jem miesa i zyje i miewam sie doskonale
    nie zaprzeczam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    ten temat i w ogóle szereg w nim poruszanych zagadnień jest najlepszym przykładem jak łatwo można manipulować młodymi ludźmi posługując się emocjami...

    biedna świnka, biedny motylek i garść yebanych wodorostów... żebyście się przypadkiem do drzew gdzieś nie przywiązywali i żebym nie musiał was z tamtąd ściągać

    chemia jest we wszystkim - ale każdy żywy organizm - roślina, zwierze (w tym hodowlane) i czlowiek - broni się przed wchłanianiem toksyn wszelkiej maści. wbijcie sobie do głów, że jeżeli np pierś byłaby trująca to byście się porzygali, albo/i dostali sraczki w pierwszej kolejności... zastanówcie się nad tym zamiast bezkrytycznie łykać takie chałtury jak żaby muł...

    piszecie, że mięso nie jest potrzebne? to odsyłam do podst. zagadnień z antropologii -> "rozwój mózgu".
    ja nie potrzebuje... a goowno prawda, jeden mój ziomeczek też nie potrzebował, jadl jakąś soje i inne goowno i skończył w szpitalu z poważną anemią. bo mu się żal gąsek zrobiło (ciota się prawdopodobnie popłakał - można/nawet trzeba być wrażliwym, ale koorwa bez przesady) jak jakiś inny kretyn podesłał mu linka o hodowli drobiu.

    każdy ma swój rozum... pisze tego posta, żebyście wiedzieli, że w tym jak i pewnie w wielu innych przypadkach) za pośrednictwem waszych emocjii stajecie się narzędziem... pomyślcie o tym kto i dlaczego na zmianie waszych zachowań robi kase. przykład: nie będziecie jedli mięsa (bo jak te zwierzaczki cierpią), to będziecie jedli więcej np: marchewki. co nieda się? ciemny lud to kupi... da się!

    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik adonis18 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    janusz123 (17-09-09)

  6. #25
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    wiedzę, to ty prostolinijnie to rozumujesz. skoro coś jest trujące, to by się człek porzygał. no tak a po papierosach nałogowy palacz rzyga ? nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak odkładanie się toksyn, albo ich działanie w sposób ukryty na organizm ?
    glutaminian sodu przecie też od razu nie daje się we znaki. a ponoć spożywanie przez długi czas nieźle może poczochrać mózg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 26wisienka Zobacz post
    no jadam ale zeby zjesc jajko,ser czy wypic mleko nie musze zabijac zwierzecia.Wiem ze wszystko jest naszpikowane chemia ale jesc cos musze.

    sts ja od 20 lat nie jem miesa i zyje i miewam sie doskonale
    nie wszystko jest naszpikowane chemią :)

    pewnych rzeczy nie zastąpisz roślinami ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #27
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    wiem, no chłopie nie wyskakuj mi tu z tak podst rzeczami... nie chce mi się rozpisywać, wierz mi lub nie - dużo czytam, obserwuje - po prostu żywo się interesuje tematyką żarcia - i musze stwierdzić krótko: ulegamy jakiemuś yebanemu ekologicznemu terroryzmowi... no co chooja wacława jest ważniejsze: żeby moje dziecko się dobrze rozwijało czy jakieś PONOĆ, PODOBNO, W OPARCIU O JAKIEŚ BLIŻEJ NIE OKREŚLONE BADANIA, ALBO (super wiarygodne) PROWADZONE PRZY WSPÓŁPRACY Z GREENPEACE.
    tu nie trzeba być mózgiem operacjii, po prostu rozważyć pewne rzeczy w sposób właśnie prostolinijny: po co jest ta kura? no wlaśnie poto żeby znosiła dla m.in. mnie jajka... ale na pewno to, że dochodzi do tego masa zagadnień (np. z technologii produkcji paszy) nie skłoni mnie do rezygnacji z mięsa czy jaj. zawsze masz wybór...

    elo

    ps: nie prowadzisz czasem jakiegoś sklepu z tzw. "zdrową żywnością" ??
    Ostatnio edytowane przez adonis18 ; 17-09-09 o 21:19 Powód: literówki
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    zawsze można kupić mleko-bio jak komuś to przeszkadza ,albo jaja zerówki hehe
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #29
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    mnie pytasz o sklep ? hehe, nie, nie prowadzę.

    owszem tak ale przeczytaj co napisałem na początku. to żadna prowokacja, propaganda, inżynieria społeczna ;p mam zdanie jak ty. nie jestem wegetarianinem, a wprost przeciwnie, często nabijam się z chwastożerców. bez urazy, mam na myśli ludzie co nie jedzą mięsa i nagabują innych, nonstop i wszędzie narzucają swoje zdanie, podpierają się z dupy wysranymi badaniami itede itepe. jestem typowym mięsożercą. raz na jakiś czas robię sobie dzień przerwy od mięs, wędlin, ale tak po prostu, nieregularnie bez większego spuszczania się. dla zdrowotności. śmieszą mnie teksty typu: nie jem mięsa bo nie chcę jeść czegoś co na mnie patrzy. a ryby szamią a przecie ryba to mięso. ogólnie mam to gdzieś.
    jedyne co mnie martwi właśnie, to jakość produktów pochodzenia zwierzęcego, hormony itd.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #30
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    trzeba dodać ,że chodzą w butach ze skóry
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •