Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: Chcę nim zostać!!!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar cabanos
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    ...w kartonie ;p;p
    Wiek
    29
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Chcę nim zostać!!!

    Witam !
    Nazywam się Marcin i mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi na pograniczu województw warmińsko-mazurskie i kujawsko- pomorskim. Chciałbym się zapisać do jakiegoś klubu kulturystycznego (najlepiej w Iławie) ale nie wiem za bardzo gdzie takie coś istnieje.Czy w każdej zwykłej siłowni?? ćwiczyłem ponad rok w domowej siłowni i jestem dobrze zbudowanym chłopakiem ( nie żeby już jakiś siłacz itp ale nie jestem szkieletem ani "puszysty" widzę wyraźnie moje mięśnie biceps triceps itp)Ostatnio byłem pierwszy raz na siłowni i jeszcze bardziej zafascynowała mnie kulturystyka. Następne pytanie brzmi czy mogę się starać o jakiś zwrot pieniędzy za przejazd i inne produkty rozwijające moje mięśnie?? Miasto w którym chciałbym chodzić do klubu jest Iława ale pociągiem wychodzi mi w tam i spo. prawie 9 zł to licząc w miesiącu 12x to wychodzi mi jakieś ~108zł a żeby zostać kulturysta czytałem że musiałbym stosować jakieś używki (białko, kreatynę itp) a raczej siłownia czy klub mi ich nie da. to następne jakieś 200 zł miesięcznie a do tego dieta i te wszystkie składni to 100 zł wiec podsumujmy musiałbym wydać na moje marzenie około 400 zł miesięcznie a na tyle to mnie nie stać ;/ Są też inne miasta w moich okolicach Grudziądz i Toruń ale wiadomo one są dalej i drożej by mi na tym wyszło.Mam silny charakter i tak łatwo nie odpuszczę z marzeniem.W dodatku mam wsparcie w rodzinie i znajomych którzy będą mi zawsze pomagać w osiągnięciu celów.Chciałbym zdobywać wszelakie nagrody w zawodach kulturystycznych.Wiem że za nim to się stanie minie kilka dobrych lat ale tym się nie przejmuje. Dlatego proszę serdecznie o pomoc.:D

    pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Początkująca
    Dołączył
    23-03-09
    Postów
    266
    SOG
    173
    Otrzymał : 61 SOGi w 38 postach

    Domyślnie

    stary, tak dobrze nie ma w tym kraju.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    samemu musisz pracowac nad soba,a dopiero jak zdobeciesz odpowiednia forme to wtedy do jakiegos klubu albo na debiuty jako niezrzeszony. i wygrywac. i powodzenia tylko zyczyc
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    na diecie za 100zl nie urosniesz ,od odzywek wazniejsza jest dieta.
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    skompletuj sprzęt do domowej siłki, na forum postaramy pomóc się z dietą i treningiem, są filmiki z instrukcjami ćwiczeń, niestety w tym kraju nikt nic Ci nie zwróci i sam jeszcze dopłacisz, dieta z 400 - 500 zł, dlatego w domu ćwicząc zaoszczędzisz
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    Przecież możesz ćwiczyć u kolegów albo powolutku z kumplami składać się na sprzęt a jak nie to nawet w domu jeszcze powoli machać.
    Jesteś jeszcze młody więc masz czas.Ćwicz na razie spokojnie.Za kilka lat zrobisz prawko kupisz jakieś auto i będziesz sobie dojeżdżał.Znajdziesz prace i będziesz sobie zarabiał na dietę,suple itp.
    Kulturystyka to bardzo drogi sport....
    Sam wydaje miesięcznie na dietę i suple około 800zł....
    Pod nosem mam małą siłownię i też nie wszystko na niej zrobię więc muszę dojechać do miasta autem a benzyna tez kosztuję...
    Dieta, trening, suplementacja. Tylko PW.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar cabanos
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    ...w kartonie ;p;p
    Wiek
    29
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    <Slim shady>no ja sam zbudowałem sobie mikro siłownie ale bez dobrego instruktora to nic nie daje.Musiałbym przynajmiej 2 miesiące w każdą sobote jeździć na siłownie by poznać dokładnie ćwiczenia. Ale żeby taką zawodową kulturystykę uprawiać to chyba jednak musiałbym cały czas chodzić (chyba)?? a mam też pytanie do używek.przecież na innych forach każdy pisze że bez odpowiednich używek ciężko będzie wyrzeźbić ładną sylwetkę a tu wszyscy piszą ze sa one bezużyteczne.a i do tego sprzętu. mogę sobie samemu zrobić ławeczkę czy muszę kupić. Myślę żę mój tata by mi pomógł zrobić świetną a za grosze!!! narzędzia ma i umiejętności też. jak myślisz??


    <jaca666>Ale żeby zostać prawdziwym kulturystą musiałbym raczej jak najwcześniej ćwiczyć?? tak mi się zdaje.
    Ostatnio edytowane przez cabanos ; 13-09-09 o 18:24
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    nie używki-tylko odżywki, używki to np fajki,kawa,alko;) ale odn odzywek- one mają tylko wspomoc jedzenie, a nie byc podstawa, ze tak najprosciej powiem. sa uzupelnieniem diety, czyli tego co dostarczasz z pozywieniem. i sa kolejnym krokiem, kiedy juz wykorzysta sie swoj potencjal.

    oczywiscie ze jak najwczesniej,ale madrze. ja zaluje ze dopiero niedawno sie tym zinteresowalem, a nie jak mialem parenascie lat bo byl bym juz koks
    ale oczywiscie nie nalezy z treningami szalec od razu tylko stopniowo, zaczynac od kondycji i ogolnorozwojowych cwiczen.
    ławke-pewnie ze samemu mozna,sam robilem ,i wilelu robi samemu, tylko zgap projekt z innej i juz;)
    a co do cwiczen , to sa filmiki na necie - ale fakt, trener zywy to po pierwsze jesli chodzi o technike dlatego dobrze kogos poszukac.
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Kreta
    Dołączył
    08-05-09
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki/Wwa
    Postów
    240
    SOG
    41
    Otrzymał : 18 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Wiesz powiem Ci tak kreatyna niby dobra na mase ale jak ja bralem bez jakiejkolwiek diety to zaprzeproszeniem uja dalo. Oczywiscie przyrosty jakies byly ale nie takie jak oczekiwalem wiec teraz postanowilem ze dieta musi byc. Tez kiedys myslalem "a na wala mi dieta wezme supli i bedzie git" a tu niestety nie ma tak latwo
    Kurczak,ryż i kreatyna zrobi z Ciebie skur*ysyna :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    jak tata może to niech zrobi ;) takie sprzęty są najlepsze i mamy do nich sentyment, a jesli chodzi o instruktorów na siłowniach to niestety nie jest tak kolorowo, często robią wszystko na odwal się, może trafisz na kogoś w porządku, a może kogoś kto potraktuje Cie z góry,

    Co do odżywek są bardzo przydatne, ale myślę że możesz poczekać chociaż rok, wielu kulturystów ćwiczyło długo na samej diecie. Greg Valentino był tak biedny ze miał kasę na jedzenie i siłownie, i na nic więcej.

    Naprawdę na jedzeniu można wiele osiągnąć. Jest pełno stron z instruktażem jak robić poprawnie technicznie ćwiczenia, jak coś to nas pytaj.


    Ale żeby zostać prawdziwym kulturystą musiałbym raczej jak najwcześniej ćwiczyć?? tak mi się zdaje.
    Nie będę ukrywał że wielu kulturystów zaczynało w wieku 13-14 lat, ale są też przypadki gdzie gość zaczął ćwiczyć dopiero w wieku 32 lat (nigdy nie miał kontaktu z siłownią) i w 8 lat wygrał mistrzostwa i było kilka takich przypadków, ale to kwestia genetyki.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •