Strona 45 z 94 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 936

Temat: [sosna] relacja waszego mentoRa [sosna]

  1. #441
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    zakropiłem sobie przed chwilą oczy tym świetlikiem ;] bo dzis nic innego miec nie bede ;]

    oo widze Kowal avatar zmieniłeś :D
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #442
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    sosna zauważ jak mu klatę wyrąbało:D
    ale co brał, że mu takie włochy na głowie wyrosły?;> skutek uboczny?:D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #443
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    sito z dupy pewnie ale twardo że nic nie bral ;D

    klatke ma niezłą to fakt ;] ale ramiona wydaje mi sie ze liche ;D
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #444
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    pełna klata ,a nie tylko na dole hehe
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #445
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Sosna moge cie zapewnić że relacje Twoją obserwuje tak jak odpisałem .Jestem pełen podziwu jak tak młody gość doszedł do takich osiągnięć i takiej wiedzy.Co do tej imprezy to powinieneś sie poważnie zastanowić ponieważ facet o Twojej posturze i sile może narobić niezłego zamieszania pod wpływem niekontrolowanych emocji i skomplikować sobie przyszłośc. Zapewniwm Cie że zawsze znajdzie sie jakiś idiota który będzie chciał pochwalić sie że pokona gościa tak potężnego jak TY. Wystarczy że go pacniesz i kłopoty gotowe. Ludzie o takiej sile jaką dysponują wielcy tego forum muszą traktowć to jakby posiadali broń którą należy zostawić w domu. Nie są to umoralniające gadki starego dziada lecz rady młodszego stażem a starszego wiekiem kolegi który ma dla Ciebie i wielu kolegów z forum wielki szacunek. Jest to materiał do przemyślenia jak mawiał Sztyrlic.Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    galanter (23-11-09), michal_f (23-11-09), slim shady (23-11-09), Sosna91 (23-11-09)

  7. #446
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Krople do oczu; VIDISEPT,SYSTANE, DIFADOL, maść VITA-POS, żel OCULOTECT GEL
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Sosna91 (23-11-09)

  9. #447
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Dzięki Hermann za dobre słowa ;]

    jest dobrze w pasie spadło 2cm, waga minimalnie na +,

    dziś mam DNT ale mam tez i obowiązki wiec musiałem się troszkę narąbać ;] porąbać drzewa sporo. jutro plecy a dzis też troche dostały lecz to nie to samo. a po za tym siedzenie przed kompem i nie ruszanie sie przez 10h zeby nie spać z wagi nie dla mnie.

    Byłem dziś na badaniach kontrolnych do zawodu informatyka, co 2 lata nam robią, czy nie slepniemy ;] oraz badania ogólne, pytała czy palisz, na co chorujesz jakie leki bierzesz na stałe itp., sprawdziała ciśnienie.

    Fajnie bo po zdjęciu koszulki spytała mi się "co biorę?" tzn tak czy się niczym nie truje, bo zdrowie jest jedno, ale ogólnie lekarka na prawdę wporządku bo pare zdań o tym z nią zamieniłem, ze ból kręgosłupa przy bieganiu dłuższym może być normalny w moich wieku tym bardziej przy moim wzroście, ale i tak mówiła że dobrze że ćwiczę plecy i nogi, bo trzeba wzmacniać kręgosłup. niby oczywiste ale fajnie jak mówi Ci to lekarz a nie coś w stylu "łooo na starość będziesz kaleką"

    myślałem dziś jeszcze zrobić rozciąganko oraz trening na woreczku i zobaczymy jak wyjdzie. Kondycja przede wszystkim, nie boję się spalić kcal. tuczenie siebie nie w moim stylu, wolniej ale czysty mięsień.


    Jestem właśnie po obwitym posiłku i pić mi się chce ale od paru dni nie pijam dużo do posiłku bo wiadomo woda,dostajac się do żołądka rozpuszcza soki zołądkowe i powoduje zaburzenie procesów trawiennych. no i poźniej mamy wzdęcia zaparcia itp a jak dodam do tego schocka to już w ogóle masakra. wole odczekać pare minut.
    Ostatnio edytowane przez Sosna91 ; 23-11-09 o 15:57
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #448
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    dodam że łapki chyba ruszyły, tzn nie mierze bo sie boje ale w lustre wydaje sie lepiej, lepsze zarysy, triceps ładnie poszedł i bic troszke sie kształtuje a genetycznie mam długi bic.
    w piatek jak po nogach robiłem łapki dziwne ćwiczenie wymyśliłem, nie wiem czy jest ono jakos nazwane czy moze nikt go nie robi, ale mnie troche dopompował na koniec,
    mianowicie nie duży ciężar nakładamy tylko tylko na jedną strone sztangi i tak robimy uginanie, ta ręka po której jest ciężar w sumie pracuje jakby jechać hantlem a lewa stabilizuje i zamiast bic to pracujemy tricem poczęśći bo zatrzymujemy aby nam sztagna się ne przewróciła, poźniej zmiana na drugą rękę. ciężar nie duży aby technicznie a mnie ładnie piekło ;] może dlatego żę pierwszy raz.
    Do nikogo oczywiscie nie namawiam do tego, ale lubie eksperymentować. pozdro
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #449
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    nikt nie czyta ale i tak pisał bedę :D

    ciekawostkę mam, od Fallena o Witamine C się nauczyłem i stosowałem, przeczytałem bardzo długi art o niej że pomaga przy leczeniu, mnie osobiscie bardzo pomaga, nie chorowałem jeszcze od tego czasu jak zacząłem brać w dużych dawkach przy objawach.
    lecz teraz amerykańscy naukowcy pisza że. witamina C nie pomaga przy choroba a zwiększa u cukrzyków ryzyko twardnienia tętnic.
    Witamina E nie zmniejsza lecz zwiększa ryzyko zawału.
    a beta karoten który miał zabezpieczać osoby palące przed rakiem płuc może nowotwór wywołać.

    witamina a która ma funkcjie przeciw utleniacza poprzez to ze gromadzi sie w watrobie niszczy inne systemy ktore dzialaja jako naturalny przeciwutleniacz.

    i weż tu byc mądry. w każdym razie ogranicze troche syntetyczne witaminy bo biorę cały komplex a zaiwestuje wiecej w warzywa które też na chemii no ale chociaż tego nie widać ;]

    a jeszcze jedna ciekawostka,
    nie zdziwiło was że pomidory o tej porze jeszcze mamy świeżutkie w sprzedaży?
    mnie tez wieć poszperałem co nie co ale odpowiedz uzyskałem od dietetyczki na żywo ;]
    mianowicie mają szczep od ryby wstyknięty, ryby która znosi niskie temperatury i tam żyje, 5-6'C od niej zabieraja gen odpowiedzialny za niszczenie nasktóra i wszepiaja do pomidorów. dlatego pomidory dają do chlodni a po wyjęciu gdy nabieraja temperatury są jak nowe, a normalnei była by nich sama woda.

    podobna sytuacja żeby ślimaki nie objadały liści ale to już inna bajka :D
    Ostatnio edytowane przez Sosna91 ; 23-11-09 o 20:16
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (23-11-09)

  13. #450
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Pierwszy, konkretny wpis Sosna. Gratuluję
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •