Strona 142 z 142 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142
Poka¿ wyniki od 1,411 do 1,420 z 1420

Temat: Relacja z treningów - co¶ z sob± trzeba w koñcu zrobiæ!

  1. #1411
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Dla zainteresowanych...

    Testosteron nadal w po³owie "normy". Substytucja syntetycznym testosteronem nie wskazana dla mnie. Tak± opiniê wyda³ lekarz wypisuj±c mi kolejn± porcjê DHEA.
    Nie uda³o siê mimo przyznania siê do problemu niechêci seksualnej, braku pobudzenia i syndromu wiecznego zmêczenia i zaspania.

    Chyba szykuje siê kuracja na w³asn± rêkê, bo nie mogê byæ nieprzytomn± kalek± przez ca³e ¿ycie, nie chcê marnowaæ m³odo¶ci.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1412
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdrive25000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Do³±czy³
    10-04-09
    Sk±d
    ¦winouj¶cie
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzyma³ : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domy¶lnie

    kupuj towar i lecisz z tematem !
    metroflex
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1413
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Niebawem udam siê do urologa z wszystkimi wynikami od endo i postaram siê za³atwiæ leczenie. To moja ostatnia deska ratunku.
    Trenujê znów regularnie od wrze¶nia, moje cia³o wcale siê nie zmienia. Nie ro¶nie si³a, nie ro¶nie masa miê¶niowa (w ³ydkach i udach wrêcz spad³a). Waga wzros³a o 3-4 kilo t³uszczu (pas). Treningi które przez ten czas robi³em to klasyczne FBW oraz bardzo intensywny program GVT na 5 dni (istna ¶mieræ), po którym mia³em raczej problemy z regeneracj±, ni¿ jakikolwiek wzrost si³y jaki zapewnia³ artyku³ jednego z szanowanych userów na konkurencyjnym forum, wiêc przerwa³em go tydzieñ przed planowanym zakoñczeniem cyklu.

    Na dzieñ dzisiejszy na w³asn± rêkê zdecydowa³em siê braæ DHEA w ilo¶ci 75-100 mg dziennie + suplementacja ZMA, cynk i magnez z apteki. Ró¿nica w libido drastyczna. Powróci³o z grubej rury i jest na prawdê bardzo mocne!
    Na co dzieñ nadal jestem trupem, a do tego powracaj± problemy z drêtwieniem i mrowieniem cia³a, garda, jêzyka. Przede mn± próba tê¿yczkowa i badanie na boreliozê.

    Po przestaniu bagatelizowania sprawy niskiego stê¿enia testosteronu w mojej krwi zacz±³em mocniej zwracaæ uwagê na inne symptomy tego stanu rzeczy, mianowicie wspominany wcze¶niej paskudnie ch³opiêcy g³os i niewykszta³con± chrz±stkê krtani.
    Nie widaæ jej i trudno wyczuæ nawet przy wygiêciu szyi. Lekarze dwukrotnie w moim ¿yciu zwrócili mi na ni± uwagê, ale pó¼niej i tak olali.

    xD.jpg

    Je¶li urolog nie ulegnie mojej presji to pierdolê i zaczynam szukaæ rozwi±zania na czarnym rynku. Nie chcê marnowaæ dalej najlepszych, m³odych lat i czuæ siê jak stary dziad.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1414
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar piuras86
    Do³±czy³
    20-08-09
    Sk±d
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzyma³ : 160 SOGi w 101 postach

    Domy¶lnie

    je¶li chcesz wydêbiæ od urologa testo to zapomnij no chyba ¿e pozmarujesz to przepisze ..... rok temu mia³em operacje upie*****li mi jajo i kutas nie chcia³ mi przepisaæ testo a poziom lipny mówi³ ze z czasem sie wyrówna .....

    teraz ró¿nie to bywa ale nie narzekam :D
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1415
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    masz tylko jedno jajo?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1416
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Stary ale zato kuuurwa jakie wielkie........
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1417
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1418
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Oj Bo¿e, Bo¿e!
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1419
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Brzuch+ 6cm
    £apa - 3 cm|
    £yda - 5 cm
    Udo - 8 cm
    Waga + 5 kg

    Wyciskanie le¿±c - 55 kg
    Przysiad - 68 kg
    Martwy ci±g - 5 x 70 kg

    Poziom testo - 7 nmo/l z groszami (wczorajszy wynik)

    Wszystko po staremu. Nadwy¿ka kaloryczna, 2,5 grama bia³ka na kg masy cia³a i 1,5 t³uszczy. Trening split z jednym upadkiem miê¶niowym w g³ównym æwiczeniu b±d¼ FBW. Waga jak zwykle w górê, obci±¿enie ani trochê - wrêcz przeciwnie, w dó³! <o kurwa> Jaka¶ pierdolona atrofia. Libido le¿y - dos³ownie. Zero chêci na... Biosteron DHEA w dawkach 75 mg dziennie przesta³ ju¿ ca³kowicie dzia³aæ. Dzisiaj odstawiam. Tylko tr±dziku dosta³em na ca³ym ciele i jeszcze bardziej zaros³em futrem.

    Nie doktora mego rady! Pora waln±æ do Kanady!
    Do Fallena po towary, by mieæ mêskiej du¿o pary!

    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1420
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar moongrow
    Do³±czy³
    04-06-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    To mój pierwszy post tutaj, wiêc zacznê najpierw od przywitania siê ze wszystkimi ;)
    Czytaj tak kilka ostatnich podstron Twojego tematu i mam wra¿enie, jakbym czyta³ o samym sobie. Te¿ zacz±³em treningi od wrze¶nia na pe³nej parze, g³ównie FBW, oczywi¶cie z odpowiedni± diet± i regeneracj±.
    Próbowa³em ju¿ wszystkiego, kombinowa³em z diet±, nadwy¿k± kcal, rozk³adem makrosk³adników, zmian± treningu, odpoczynkiem od si³ki. Nic nie dzia³a³o. Si³a praktycznie w ogóle nie posz³a do przodu, za to wpad³o parê kg wagi, ale by³ to praktycznie sam t³uszcz (z 67 do 73).
    Do tego zaczê³y siê problemy ze stawami (cholernie skrzypi± przy ka¿dym g³upim ruchu) i z krêgos³upem pomimo odpowiedniej suplementacji (chyba próbowa³em ju¿ wszystkiego - cissus, kw. hialuronowy, wit. C, kolagen, glukozamina na stawy, do tego potas, omega3, bcaa, kreatynam, multiwitamina), rozgrzewki i w³a¶ciwej techniki æwiczeñ.
    W koñcu domy¶li³em siê, ¿e jest co¶ nie tak z hormonami. Zrobi³em najpierw badania na tarczycê -> TSH, t3, t4 w normie i na kilka hormonów p³ciowych:
    FSH, LH, test. ca³kowity -> w dolnej granicy
    kortyzol -> mocno powy¿ej normy
    prolaktyna, estradiol, gh -> ok
    wolny te¶æ - 0,69 przy normie co¶ od 4,6 do 14. Krajst.

    Od razu umówi³em siê do prywatnego endo, ale i by³ miesi±c czekania. Przy okazji ponowi³em sobie wolnego te¶cia, kortyzol, doda³em jeszcze SHBG.
    Kortyzol wci±¿ powy¿ej normy, SHBG ko³o górnej granicy, wolny testosteron teraz 0,35 !!!

    W miêdzyczasie by³em u rehabilitanta, który póki co zabroni³ mi jakiejkolwiek formy aktywno¶ci fizycznej poza basenem a¿ do zakoñczenia rehabilitacji (¿ebym jeszcze mia³ basen w okolicy...).
    Nareszcie nadszed³ czas na endokrynologa -> podejrzenie hipogonadyzmu wtórnego, niezbêdna hospitalizacja w szpitalu w celu dok³adnego zbadania przyczyn. Aktualnie czekam ju¿ kilka tygodni na swoj± kolej, jak bd mia³ szczê¶cie, to za³apiê siê w tym tygodniu... Do tego czasu endo powiedzia³a, ¿e niewskazana jest w moim przypadku si³ownia ---> BRAK TE¦CIA OS£ABI£ MIʦNIE, ALE I STAWY, PRZEZ CO BÊD¡ SIÊO ONE PIEPRZY£Y JESZCZE BARDZIEJ OD CIʯARÓW. Wiêc je¶li jeszcze sobie ich nie spieprzy³e¶, to radzê równie¿ odstawiæ si³owniê, bo mo¿e byæ gorzej i tak samo jak ja bêdziesz skrzypia³ i strzela³ stawami na ka¿dym kroku, nie mówi±c ju¿ o krêgos³upie.

    Najlepiej, jakby¶ znalaz³ sobie dobrego endo, który zna siê na rzeczy. Je¶li nie ma ¿adnego takiego w okolicy, to mo¿esz spróbowaæ u jednego z najlepszych w Polsce -> dra Rabijewskiego. Niektórzy przez ca³± Polskê cisn±, byleby siê do niego na wizytê umówiæ.
    Tak swoj± drog± nie wiem, jak funkcjonujesz, ale ja na obecn± chwilê to ju¿ nawet bez si³owni jestem mega zmêczony nonstop, jedynie kofeina i geranamina trzyma mnie jako¶ przy ¿yciu. Dodaj±c do tego depresjê... Jest ciê¿ko, mega ciê¿ko. Ale trza byæ twardym i cierpliwym, no i przede wszystkim podj±æ terapiê lekarsk±!

    Pozdrawiam,
    moongrow
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •