Strona 50 z 142 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 491 do 500 z 1420

Temat: Relacja z treningów - co¶ z sob± trzeba w koñcu zrobiæ!

  1. #491
    Pocz±tkuj±cy Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Essen
    Do³±czy³
    05-11-09
    Sk±d
    Po³udnie
    Postów
    240
    SOG
    50
    Otrzyma³ : 19 SOGi w 19 postach

    Domy¶lnie

    Nie za duzo serii na biceps i triceps ?? Ja przy takim polaczeniu na biceps i triceps robilem 6-7serii a i tak pompa byla swietna.
    ¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby byæ ma³ym!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #492
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Mi na triceps trzeba du¿o serii abym go poczu³.
    A biceps radzili mi katowaæ nawet 12 seriami, bo jest p³aski jak nale¶nik. Do tej pory robi³em 7-9 i zero przyrostów.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #493
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar michal_f
    Do³±czy³
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzyma³ : 285 SOGi w 244 postach

    Domy¶lnie

    Klata OK. Mozesz na koniec zrobic jeszcze 1s pompek do max. Czasem to stosuje. ALe powiem Ci ze duzo ich nie zrobisz bo juz niezle jest sie zmachanym po calym treningu :)Zmieniaj takze skosy itp raz na skosie zrob sztanga raz hantlami, raz zcznij od skosu raz od plaskiej. Mi rozpietki lepiej wchodza jak robie na skosie.
    Tric OK.
    Nie masz drazka na silce ? Czemu nie robisz MC ?
    Bic mi sie nie podoba bo tak bardziej jakbys na rzezbe jechal. Ten modlitewnij i o kolano mi nie pasuje. Wiem ze chcesz go wypiêtrzyc. Ja bym zrobil tak ze na poczatek uginanie sztanga, pozniej m³otki i na koniec o kolano lub modlitewnik.
    Po co w barkach dwa cwiczenia na przedni akton ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #494
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Na dr±¿ku siê nie podci±gnê, za du¿o t³uszczu w stosunku do miêcha...

    MC nie robiê, bo mam w tym zerow± technikê, wiêcej szkód sobie tym narobiê, ni¿ po¿ytku.

    Biceps? Na na prawdê masakrycznie p³aski i chcia³bym co¶ z tym zrobiæ. M³otki chyba go wyd³u¿aj±... a je¶li chodzi o barki, to muszê dublowaæ æwiczenia, by na prawdê je poczuæ i wyrównaæ napompowanie miêdzy prawym, a lewym.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #495
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Dzisiaj posz³y barki, ale na domowej si³owni... sprzêt pozostawia wiele do ¿yczenia. Gryfy i obci±¿enie niby ten sam ciê¿ar, a podnosi mi siê znacznie gorzej...

    Wyciskanie z przed g³owy:
    10 x 25, 8 x 30, 8 x 35, 6 x 40 - ostatnia seria ledwo co (my¶la³em, ¿e skoñczê na dwóch ruchach, ale pomy¶la³em - k**wa, jadê dalej)... na si³owni publicznej da³bym rady lepiej. Æwiczenie wykonywa³em gryfem 180cm, który jest dosyæ nieporêczny i ciê¿ar inaczej siê rozk³ada.

    Hantle na boki: 10 x 6 kg, 8 x 8 kg, 8 x 10 kg, - ledwo co da³em radê... ciê¿ar mniejszy ni¿ na publicznej... hantle z marbo... jednak inna r±czka i inne u³o¿enie d³oni i ju¿ fatalnie idzie

    Hantle w opadzie: 10 x 4 kg, 8 x 6 kg, 6 x 8 kg - masakra...

    Zza g³owy na dopompowanie: 16 x 20 kg, 14 x 25 kg...

    Przysiady: 12 x 40, 10 x 45, 10 x 45, 8 x 50... nie mia³em asekuranta... prawie nie czu³em "czwórek", tylko dupê i brzuch (który masakrycznie mi po nich wywali³o w przód).

    Trening nietypowy (serie na oko), nie stosowa³em nowego planu. Sprzêt domowy, a si³ownia publiczna to niebo a ziemia. Nawet gryfy siê ró¿ni±... niby ciê¿ar ten sam, nawet mniejszy, a podnosi siê du¿o gorzej... trening marny... nie czu³em pompy miê¶ni tylko ból. Jak sobie pomy¶lê, ¿e 7 miesiecy spêdzi³em na tej si³owni to siê nie dziwiê, czego ca³kowicie nie by³o przyrostów. Ciê¿ar, ciê¿arem... ale sprzêt jednak siê liczy, oj... i to bardzo.

    Oby mniej takich dni jak dzi¶, przez t± "domówkê" mia³em tylko takie my¶li, ¿eby cisn±æ tê zabawê w k±t - na powa¿nie... chyba pierwszy raz w ¿yciu. Niemniej jednak moja chêæ posiadania zdrowej sylwetki jest mocniejsza od tego...
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #496
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar michal_f
    Do³±czy³
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzyma³ : 285 SOGi w 244 postach

    Domy¶lnie

    ja cwicze na domowej caly czas i nie narzekam :)
    Powiedzcie mi jeszcze taka rzecz czy jest roznica jak podnosze cos np na klate na gryfie olimpijskim a na gryfie 170 cm ? Ja mam wlasnie ten 170 cm i ostatnio kumpel mi mowi ze jakbym robil na olimpijskim albo na dluzszym to wzialbym sporo wiecej. Jak Wy uwazacie ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #497
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Jestem tego samego zdania. Na domowej, u mnie - gryf 180 cm. Dam rady wycisn±æ maks 65 kilo... i to ledwo co... na gryfie olimpijskim wyciskam 75 kilo, znacznie lepiej ni¿ to 65 na "domówce".
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #498
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ michal_f Zobacz post
    ja cwicze na domowej caly czas i nie narzekam :)
    Nigdy si³ownia domowa nie dorówna si³owni profesjonalnej.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #499
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    By³bym zapomnia³.

    Pisa³em dzisiaj na GG z zaawansowanym kolesiem, znaj±cym siê na kulturystyce, æwicz±cym ju¿ 5 lat... wyra¼nie mnie skrytykowa³, pisze mi, bym nie bawi³ siê w ¿adne masy w moim przypadku, gdy¿ nie mam ¿adnych rezultatów, tylko redukowa³ na suchara, a potem bra³ siê za robienie miêsa (namiesza³ mi w g³owie i teraz sam nie wiem co robiæ).

    Rozmawia³em na temat redukcji i zasugerowa³ mi wej¶cie na 3 gramy bia³ka na kilogram masy cia³a. 2,5 z bia³ka zwierzêcego, a reszta z ro¶linnego (co¶ tam pisa³ o grupie krwi A).
    Wêglowodany mam ograniczaæ "na oko" i obserwowaæ jak znosi to mój organizm...
    Redukcja mia³a by siê sk³adaæ z treningu si³owego, zakoñczonego 15 minutowymi aerobami. Trening lekki, dwa razy w tygodniu partia, bez prze³adowywania seriami, opieraj±cy siê g³ównie na æwiczeniach ze sztangami (przysiad, wyciskanie le¿±c, wyciskanie z przed g³owy). Do tego w dni nie treningowe pi³ka no¿na, bieganie, rower...
    Nie zaleca³ mi æwiczyæ póki co brzucha... i tutaj pytanie... DLACZEGO?

    Co o tym s±dzicie?

    Dino te¿ zaleca³ mi redukowanie, a nie ci±gniêcie tej bezsensownej masy.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #500
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Rób jak tam uwa¿asz. Doci±gnij chocia¿ ten cykl na kreatynie a potem podejmij decyzjê.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •