Strona 3 z 142 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 1420

Temat: Relacja z treningów - co¶ z sob± trzeba w koñcu zrobiæ!

  1. #21
    Amator Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar pure
    Do³±czy³
    27-05-09
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    387
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 80 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Rokr91 Zobacz post
    Ale tutaj o kaptury mi nie chodzi akurat... tylko jak by to powiedzieæ... kark!
    8 letnie dzieci które nigdy przecie¿ nie æwiczy³y te¿ takie maj±, a wiêc to zale¿y raczej od budowy karku.

    Ok, bêdê ci±gn±³ "zza dupy".
    Cwicz barki i kaptury i bedzie dobrze. Nic wiecej nie podzialasz, taka budowa...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #22
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    A wiêc kolejny dzieñ zmagañ z ciê¿arami:


    Plecy + triceps

    Podci±ganie na dr±¿ku z pomoc±
    : (nie mam jeszcze dostêpu do wyci±gu) 3 x max

    Czekam a¿ tylko zacznê æwiczyæ na wyci±gu, bo technika przy tym æwiczeniu to raczej... parodia. Nie mam wystarczaj±co si³y do podci±gania, a z pomoc± kolegi ¶miesznie to wygl±da. Wydaje mi siê ¿e za bardzo pracuj± przedramiona i barki, a plecy prawie wcale.

    Wios³owanie sztang±: 12 x 34, 10 x 36, 8 x 38, 6 x 44 - wliczam ciê¿ar gryfu

    Przy ostatniej serii szwankowa³a mi nieco technika, nastêpnym razem chyba zmniejszê obci±¿enie dla lepszej efektywno¶ci treningu.

    Dzieñdobry: 12 x 30, 10 x 34, 8 x 38, 6 x 40 - wliczam ciê¿ar gryfu

    Wszystko sprawnie... do tego odczuwam dosyæ silne zaanga¿owanie dwug³owych uda, co w moim przypadku jest chyba pozytywn± rzecz±, bo w planie nie mam ¿adnych æwiczeñ na tê partiê.

    Wyciskanie francuskie: 12 x 10, 10 x 12, 8 x 14, 6 x 15 - nie wliczam ciê¿aru gryfu

    Ostatnia seria bardzo wyczerpuj±ca, ale jak wcze¶niej wspomina³em choroba mnie co¶ bierze i jestem bardzo os³abiony.

    Wyciskanie francuskie siedz±c: 12 x 8, 10 x 10, 8 x 12, 6 x 14

    Mia³em robiæ odwrotnego francuza, ale zd±¿y³em siê ju¿ przyzwyczaiæ do francuza siedz±c (dobrze mnie pompuje), wiêc postanowi³em zachowaæ to æwiczenie ze starego planu. Przy ostatnich dwóch seriach bardzo bola³y mnie ³okcie, chyba trzeba bêdzie zmniejszyæ ciê¿ar.

    Przedramie: nachwyt i podchwyt - 3 x max

    Æwiczê równie¿ przedramiê, nie stosujê tutaj progresji ciê¿aru. Trening przeprowadzam przy u¿yciu samego gryfu 180 cm.

    £ydki: 12, 12, 10, 10

    Ciê¿szy trening ³ydek, wiêksze obci±¿enie, ma³o powtórzeñ... tylko sobie cholera zapomnia³em zapisaæ kilogramy ;/

    Poza tym:

    Dieta trzymana w 100%, zakwasy po ¶rodzie jeszcze lekko trzymaj± na barkach.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #23
    Znawca Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych5000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar 3ndriu
    Do³±czy³
    03-03-08
    Sk±d
    Wschód
    Wiek
    34
    Postów
    1,811
    SOG
    59
    Otrzyma³ : 291 SOGi w 222 postach

    Domy¶lnie

    Jak mo¿esz pisz wszêdzie ciê¿ar z gryfem, bêdzie to czytelniejsze.

    Poza tym na ³ydki stanowczo za ma³o powtórzeñ.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #24
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Napinacz01
    Do³±czy³
    17-12-08
    Sk±d
    £ód¼
    Postów
    711
    SOG
    151
    Otrzyma³ : 89 SOGi w 71 postach

    Domy¶lnie

    £ydki, kaptury to takie miesnie na ktore cwiczysz wiecej powtorzen 20-30. W nie których treningach takich jak FBW ³ydki robi siê po 100 powt. :) Takze mniejszy ciezar i wiecej powt machaj.

    pozdro
    "Pij mleko, bêdziesz wielki jak ci±gnik IVECO z naczep±"
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #25
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Wiem, wiem! :D

    W ¶rodê robiê trening ³ydek mniejszym ciê¿arem, nie schodz±c poni¿ej 20-30 powtórzeñ, natomiast w pi±tki robiê trening u¿ywaj±c ciê¿arów wiêkszych, daj±cych zrobiæ mi maksymalnie 12, 12, 10 i 10 ruchów. Tak zaleci³ mi Slim.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #26
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Czy w czasie przeziêbienia zapotrzebowanie kaloryczne wzrasta? Chyba ka¿da choroba wi±¿e siê z katabolizmem... Czy mam "wiêcej je¶æ"?
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #27
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Dobra "koksy"! Dzisiaj by³o tak:

    Wyciskanie na ³awce p³askiej
    : 12 (powtórzenia) x 30 (kilogramy), 10 x 36, 8 x 40, 6 x 50 (wliczam ciê¿ar gryfu)

    No i tu pozytywnie! Dzisiaj nieco lepiej siê czujê i do³o¿y³em nieco ciê¿aru na ostatni± seriê. Przy ostatnim powtórzeniu nieco pomóg³ mi kolega.

    Wyciskanie hantli na skosie: 12 x 10, 10 x 12, 8 x 14, 6 x 16

    Ciê¿ar dotyczy jednej hantli! Nie liczê ciê¿aru gryfików!

    £awka pod kontem 45 stopni oczywi¶cie... dzisiaj chyba nieco za bardzo pracowa³y barki, ale klatkê te¿ dosyæ "naci±gnê³o".

    Rozpiêtki (Zapomnia³em dodaæ i¿ to æwiczenie wykonujê na ³awce p³askiej): 10 x 4, 10 x 6, 10 x 8, 10 x 10

    Ciê¿ar dotyczy jednej hantli! Nie liczê ciê¿aru gryfików.

    I tutaj ostatnia seria 6 powtórzeñ, a 4 ostatnie niezbyt czysto technicznie, nie mia³em dzisiaj si³y na to æwiczenie.


    Uginanie sztangi ³amanej: 12 x 18, 10 x 20, 8 x 22, 6 x 30 (nie wliczam ciê¿aru gryfu)

    Trzy pierwsze serie g³adko, ale... nie potrzebnie chyba doda³em 2 kilo ciê¿aru w ostatniej. Musia³em nieco porwaæ tê "trzydziestkê" w 2 ostatnich powtórzeniach.

    Uginanie r±k z hantlami stoj±c: 12 x 6, 10 x 10, 8 x 12 (nie wliczam ciê¿aru gryfu)

    Pomy¶la³em ¿e nie bêdê dok³ada³ jeszcze ciê¿aru, moja lewa rêka znacznie ustêpuje prawej.

    Uginanie sztangi na modlitewniku: 12 x 12, 10 x 14, 8 x 16

    Dwie serie tak jak ostatnio - luz. W ostatniej zdo³a³em wykonaæ 15 powtórzeñ za³o¿onym ciê¿arem.

    Dieta trzymana, ale czas miêdzy posi³kami niestety nie zawsze taki sam (szko³a). Przyk³adowo jem ¶niadanie o 6:00, a drugi posi³ek o 10:30, nastêpny przed 14. Miêdzy tymi odstêpami kuszê siê na niewielkie ilo¶ci szynki z piersi indyczej
    Staram siê ostatnio je¶æ owoce typu winogron, warzywa typu marchewka, bo przez ostatnie miesi±ce jada³em ich jak na lekarstwo.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #28
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    ¦RODA: BARKI + NOGI + KAPTURY (z ³ydkami)

    Unoszenie hantli bokiem, stoj±c: 12 x 2, 10 x 4, 8 x 6, 6 x 8 - nie wliczam tutaj ciê¿aru gryfików

    Zmniejszy³em ciê¿ar w ostatniej serii! Z 10 kg na 8 kg. Technika ponad wszystko!

    Unoszenie hantli w opadzie: 12 x 4, 10 x 6, 8 x 8, 6 x 10 - nie wliczam tutaj ciê¿aru gryfików

    Podobnie jak wy¿ej... zmniejszy³em obci±¿enie. Jestem cienki jak sik paj±ka, bo nawet ze zmniejszonym ciê¿arem by³o mi ciê¿ko zrobiæ ostatni± seriê.

    Wyciskanie sztangi z przed g³owy: 12 x 18, 10 x 22, 8 x 28, 6 x 30 - wlicza³em ciê¿ar gryfu

    Tak jak tydzieñ temu. Posz³o ca³kiem ok.

    Szrugsy: 15 x 10, 15 x 12, 10 x 16, 10 x 18 - nie wlicza³em ciê¿aru gryfików, ciê¿ar podajê dla jednej hantli

    15, 15, 10, 10... jednak taki uk³ad najbardziej mi pasuje i na ten siê zdecydowa³em.
    Zwiêkszy³em ciê¿ar tak jak mi polecili¶cie.

    Przysiady: 12 x 38, 10 x 46, 8 x 54, 6 x 60

    Uda... niestety zaniedbywane. Ju¿ dawno nie zwiêksza³em ciê¿aru na tê partiê. Dlaczego? Pisa³em wcze¶niej o warunkach w jakich æwiczê.

    Wspiêcia na palce: 5 x do wymêczenia... nie mniej ni¿ 25 powtórzeñ.

    =====

    Mam beznadziejne uczucie straty tych 4-5 miesiêcy na si³owni. Nie mog± zadowalaæ mnie rezultaty których praktycznie nie ma. My¶lê ostatnio nad monohydratem kreatyny... ale co on mi da? Je¶li nie potrafiê rosn±æ na diecie i to w pierwszych miesi±cach æwiczeñ to po krecie równie¿ nie odnotujê osza³amiaj±cych wyników.
    Jaki jest sens braæ siê za suple przy 65 na klatê? Chyba ¿aden.
    Nie wiem czy po prostu nie zarzuciæ sobie diety dla osoby o wadzê 85 kilo... zaleje mnie ju¿ doszczêtnie, ale przynajmniej si³a co¶ ruszy.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. U¿ytkownik Rokr91 otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    adonis18 (16-09-09)

  10. #29
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Rokr91
    Do³±czy³
    14-01-09
    Sk±d
    Po³udniowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzyma³ : 86 SOGi w 65 postach

    Domy¶lnie

    Standard, czyli:

    Plecy + triceps

    Podci±ganie na dr±¿ku z pomoc±
    : 3 x max

    Jak tydzieñ temu... ;/

    Wios³owanie sztang±: 12 x 34, 10 x 36, 8 x 40, 6 x 46 - wliczam ciê¿ar gryfu

    Tak jak sobie ostatnio obieca³em obci±¿enia nie zmniejszy³em, bo æwiczy³o mi siê dzisiaj na prawdê dobrze. Wrêcz przeciwnie - obci±¿enie zwiêkszy³em (w dwóch ostatnich seriach).

    Dzieñdobry: 12 x 34, 10 x 36, 8 x 40, 6 x 46 - wliczam ciê¿ar gryfu

    W tak dobry dzieñ nie wybaczy³ bym sobie nie zwiêkszyæ ciê¿aru i w tym æwiczeniu. Doda³em nieco ciê¿aru w ka¿dej serii.

    Wyciskanie francuskie: 12 x 10, 10 x 12, 8 x 14, 6 x 15 - nie wliczam ciê¿aru gryfu

    Tutaj obci±¿enie pozosta³o bez zmian, ale ju¿ za tydzieñ ostatni± seriê postaram siê zrobiæ 16 kilo (+ gryf).

    Wyciskanie francuskie siedz±c: 12 x 8, 10 x 10, 8 x 12, 6 x 14

    Tutaj by³em ju¿ dosyæ zmêczony...

    Pompki odwrotne: 3 x max (nie liczy³em)

    A co mi tam, postanowi³em w³±czyæ to æwiczenie do planu. Warto - super pompuje ³apê.

    Przedramie: nachwyt i podchwyt - 3 x max

    Fajna pompa... :)

    £ydki: 12, 12, 10, 10

    £ydki - ma³o powtórzeñ, wiêkszy ciê¿ar. Tutaj ju¿ takiej pompy nie by³o.

    Ogólnie: Dzieñ zaj***sty! Ma³o kiedy miewam tak± pompê.
    Kiedy rano siê budzê i z ³ó¿ka wychodzê, w swej genialnej g³owie mnogie my¶li rodzê.
    Wszystkie jednego tematu dotycz±, grafik mego dnia z precyzj± wytycz±.
    P³atki i jajka serwujê na ¶niadanie, cyc z kurczaka – to nastêpne bêdzie danie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  11. #30
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar michal_f
    Do³±czy³
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzyma³ : 285 SOGi w 244 postach

    Domy¶lnie

    widze kolego ze walczymy na podobnych ciezarach ale plecki mam mocniejsze ;) ogolnie fajnie tylko ja bym zamienil francuskie wyciskanie siedzac na wyciskanie wasko. Taka sugestia ode mnie ;) Ale oczywiscie na kazdego dziala lepiej co inengo ;)pzdr i zycze przyrostow i sily :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •