Poka¿ wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wkacyjna mi³o¶æ:) Koniec wakacji

  1. #1
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie Wkacyjna mi³o¶æ:) Koniec wakacji

    Piszê teraz powa¿nie :D
    Mam taki problem, ¿e ¶piê dzisiaj ostatni raz z moj± dziewczyn± podczas tych wakacji (¶pie u niej) no i w³asnie motyw jest taki, ¿e ona jutro juz wyjezdza do szko³y ;( bêdzie wracaæ tylko na weekendy, wiec nie bêdê jej za czêsto widywa³ tak jak jest to teraz bo widzimy siê codziennie wiec przed nami ciêzka próba która na 99% skonczy sie klesk±..
    Ale nie o tym chce dzisiaj co¶ takiego zrobiæ, ¿eby to by³± jej najlepsza noc ze mn±, ¿eby mnie zapamieta³a jak i ca³e wakacje. Tylko nie wiem jak to zrobiæ spie u niej wiec nie wiem co zrobiæ ;( wiem ¿e ona planuje równie¿ co¶ na dzisiaj (nastrój etc.)
    jakie¶ rady?

    P.S nie chodzi o sex to raz! jak kto¶ co¶ glupiego napisze to osta dostanie, ale za madre rady SOG-i beda
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwo³ania.

  2. #2
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    Fehu co to za re¿im?:Dskoro przez ca³e wakacje by³e¶ sob± i takiego cie lubi³a to nic nie zmieniaj,takiego ci pewnie chce pamiêtac a co do ostatniego dnia to ja bym sci±gn±³ jakies dobre filmy i spêdzi³ calutki dzien z ni± tylko z ni± a na koniec jaki¶ seans,dziewczyny lubi± jak siê z nimi siedzi,przytula,¿e jest sie blisko:)kup jej jaki¶ drobiazg nie tam zaraz za 2 czy 3stówy ale co¶ fajnego co jej o tobie przypomni(moja dosta³a misia a sama popryska³a go moimi perfumami,do tej pory je pamieta choæ nie jeste¶my ze sob±)

  3. U¿ytkownik Micek185 otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  4. #3
    Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar know1126
    Do³±czy³
    08-03-09
    Sk±d
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzyma³ : 85 SOGi w 75 postach

    Domy¶lnie

    dlaczego mowisz ze to zakonczy sie kleska? jesli to prawdziwe uczucie to pare dni nic tak naprawde nie znaczy,wrecz przeciwnie... zalezy ile masz czasu,czy macie np kuchnie do dyspozycji? wspolne gotowanie to przeciez zaje#*sta@ sprawa, zrobienie wspolnie glupiej nawet pizzy moze byc niezapomniane... tylko troche czasochlonne i uciazliwe. mozesz jesli rymy Ci sie klej± napisac jej cos, wiersze, jesli jeszcze tego nie robiles... cos dac,ale zawsze najlepiej cos samemu zrobionego, ja np cos tam malowalem,ale to czasu wiecej trzeba... jesli nie chodzi o sex ,to wspolna k±piel moze...;) albo po prostu- dluuuuugi spacer, tez moze byc niezapomniany,jesli tylko gustujecie w tym sposobie spedzania wolnego czasu. tak-by nagadac sie za wszystkie czasy, planowac jak to bedzie,co dalej...
    Musze æwiczyæ... w koñcu bêdê silny...

  5. U¿ytkownik know1126 otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  6. #4
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie

    Ten mi¶ zajebisty pomys³---> tak zrobie... W sumie widzimy sie od wieczora czy na gotowanie bedzie chêc, ale je¶li chodzi o dostêp to oczywi¶cie. jej rodzina traktuje mnie jak cz³onka rodziny wiec ogólnie jest lajt..
    wiersz kurcze nigdy nie pisa³em ;/

    EDIT>
    know jak masz jakies wierszyki co sam pisa³e¶ ( o ile to robi³e¶) to podrzuæ na PW
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 30-08-09 o 10:31
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwo³ania.

  7. #5
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie

    dzieki Panowie tak zrobie:) jeden kolega juz pomóg do¶æ mocno wiem w jakim kierunku i¶æ
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwo³ania.

  8. #6
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Do³±czy³
    16-04-09
    Sk±d
    Wroc³aw
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzyma³ : 79 SOGi w 67 postach

    Domy¶lnie

    Ognisko !!! ,o tak przytulanie przy plomieniach ogniska w gwiezdzista noc xd
    "Jestem jak czo³g to tylko kwestia czasu kiedy Ciê przejadê.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A

  9. U¿ytkownik Anaboliczny Koks otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  10. #7
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie

    to tez siê da, dzieki temat zamykam juz wiem co zrobie dzieki wszystkim
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwo³ania.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •