Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wkacyjna miłość:) Koniec wakacji

  1. #1
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie Wkacyjna miłość:) Koniec wakacji

    Piszę teraz poważnie :D
    Mam taki problem, że śpię dzisiaj ostatni raz z moją dziewczyną podczas tych wakacji (śpie u niej) no i własnie motyw jest taki, że ona jutro juz wyjezdza do szkoły ;( będzie wracać tylko na weekendy, wiec nie będę jej za często widywał tak jak jest to teraz bo widzimy się codziennie wiec przed nami cięzka próba która na 99% skonczy sie kleską..
    Ale nie o tym chce dzisiaj coś takiego zrobić, żeby to byłą jej najlepsza noc ze mną, żeby mnie zapamietała jak i całe wakacje. Tylko nie wiem jak to zrobić spie u niej wiec nie wiem co zrobić ;( wiem że ona planuje również coś na dzisiaj (nastrój etc.)
    jakieś rady?

    P.S nie chodzi o sex to raz! jak ktoś coś glupiego napisze to osta dostanie, ale za madre rady SOG-i beda
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Fehu co to za reżim?:Dskoro przez całe wakacje byłeś sobą i takiego cie lubiła to nic nie zmieniaj,takiego ci pewnie chce pamiętac a co do ostatniego dnia to ja bym sciągnął jakies dobre filmy i spędził calutki dzien z nią tylko z nią a na koniec jakiś seans,dziewczyny lubią jak się z nimi siedzi,przytula,że jest sie blisko:)kup jej jakiś drobiazg nie tam zaraz za 2 czy 3stówy ale coś fajnego co jej o tobie przypomni(moja dostała misia a sama popryskała go moimi perfumami,do tej pory je pamieta choć nie jesteśmy ze sobą)

  3. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  4. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    dlaczego mowisz ze to zakonczy sie kleska? jesli to prawdziwe uczucie to pare dni nic tak naprawde nie znaczy,wrecz przeciwnie... zalezy ile masz czasu,czy macie np kuchnie do dyspozycji? wspolne gotowanie to przeciez zaje#*sta@ sprawa, zrobienie wspolnie glupiej nawet pizzy moze byc niezapomniane... tylko troche czasochlonne i uciazliwe. mozesz jesli rymy Ci sie kleją napisac jej cos, wiersze, jesli jeszcze tego nie robiles... cos dac,ale zawsze najlepiej cos samemu zrobionego, ja np cos tam malowalem,ale to czasu wiecej trzeba... jesli nie chodzi o sex ,to wspolna kąpiel moze...;) albo po prostu- dluuuuugi spacer, tez moze byc niezapomniany,jesli tylko gustujecie w tym sposobie spedzania wolnego czasu. tak-by nagadac sie za wszystkie czasy, planowac jak to bedzie,co dalej...
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...

  5. Użytkownik know1126 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  6. #4
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Ten miś zajebisty pomysł---> tak zrobie... W sumie widzimy sie od wieczora czy na gotowanie bedzie chęc, ale jeśli chodzi o dostęp to oczywiście. jej rodzina traktuje mnie jak członka rodziny wiec ogólnie jest lajt..
    wiersz kurcze nigdy nie pisałem ;/

    EDIT>
    know jak masz jakies wierszyki co sam pisałeś ( o ile to robiłeś) to podrzuć na PW
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 30-08-09 o 10:31
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  7. #5
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    dzieki Panowie tak zrobie:) jeden kolega juz pomóg dość mocno wiem w jakim kierunku iść
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  8. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    Ognisko !!! ,o tak przytulanie przy plomieniach ogniska w gwiezdzista noc xd
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A

  9. Użytkownik Anaboliczny Koks otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (30-08-09)

  10. #7
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    to tez się da, dzieki temat zamykam juz wiem co zrobie dzieki wszystkim
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •