Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: Tomasz Adamek vs Gołota

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mich
    Dołączył
    04-08-09
    Skąd
    Białystok
    Wiek
    31
    Postów
    87
    SOG
    12
    Otrzymał : 8 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radek_1990 Zobacz post
    Ty zapewne na miejscu Gołoty nigdy nie będziesz więc wiesz. Co do ledwo mówienia, to może nie wiesz, ale niektórzy ludzie jąkają się od urodzenia i tak samo jest w tym przypadku.

    Nie, nie będę nigdy na miejscu Gołoty. To miało podkreślić jedynie, że nie daję mu większych szans w starciu z Adamkiem. A co do mówienia Andrzeja, to może i się jąka od dzieciństwa, ale teraz do tego bełkocze, co jest efektem tego, że dostał w życiu sporo mocnych ciosów w głowę. Każdy kolejny łomot będzie to pogłębiał ;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Ile jeszcze razy będę musiał na darmo wstawać o 3 w nocy żeby Gołotę obejrzeć. Tyle razy sobie obiecywałem, że już nie będę go oglądał, ale zawsze mam nadzieje, że wygra. Tym razem nie mam żadnych wątpliwości, że przegra. Dobrze, że tym razem walczy w Polsce. Walka będzie o normalnej godzinie. Nie będzie szkoda tego, że człowiek nie śpi całą noc, dla walki którą można w Teleexpressie obejrzeć w całości.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik tm7 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    feelthekick (28-08-09)

  4. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    Gołota wygra bo z nim wczoraj gadałem
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar eRAf
    Dołączył
    28-06-09
    Skąd
    zimna wódka
    Postów
    47
    SOG
    10
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hehe :D nom mi pisał smsa ;p. A tak na poważnie to co napisal mich ze golota jest wytrzymalszy , moim zdaniem nie jest wytrzymalszy bo jest troche wykoxany a adamek jest chydy i przybiera na wadze , tak więc Gołota powinien się zmęczyc szybciej od Adamka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Adamek będzie na niego uważał przez kilka pierwszych rund, a później jak się Gołota zmęczy to będzie go obijał jak worek. Nie oszukujmy się, Andrzej ma swoje lata, nie jest w stanie 12 rund walczyć w szybkim tempie. Może mu się wydaje, że jest przygotowany, ale kiedy ostatnio walczył 12 rund ?? Bo ja już nie pamiętam. Skąd wie, że wytrzyma. Ludzie wracają na ring po 1,5 rocznej przerwie i nie wiedzą co się dzieje, a Gołota w ostatnich kilku latach może ze 2 rundy prze boksował.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    Golota sie naogladal Rocky 6 i mysli ,ze bedzie tak jak on .
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Radek_1990
    Dołączył
    25-12-07
    Wiek
    34
    Postów
    38
    SOG
    4
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mich Zobacz post
    Nie, nie będę nigdy na miejscu Gołoty. To miało podkreślić jedynie, że nie daję mu większych szans w starciu z Adamkiem. A co do mówienia Andrzeja, to może i się jąka od dzieciństwa, ale teraz do tego bełkocze, co jest efektem tego, że dostał w życiu sporo mocnych ciosów w głowę. Każdy kolejny łomot będzie to pogłębiał ;/
    Jesteś może lekarzem sportowym, neurologiem, że wiesz jakie uszkodzenia zachodzą w głowie boksera podczas walki? Idąc tym tokiem myślenia to niektórzy piłkarze powinni być pół mózgami od uderzeń piłki przy główkowaniu czyż nie?


    tm7:
    W roku 2008 Gołota stoczył walkę na dystansie 12 rund z Mikiem Mollo, którą wygrał. Tempo na pewno nie było zabójcze, ale teraz w wadze ciężkiej nie ma czegoś takiego jak szybkie tempo. Walki są powolne, nawet te których głównymi bohaterami są bokserzy z czołowych lokat rankingów.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    A no było rzeczywiście, podnieciłem się że wygrał jak zawsze, a chyba w następnej walce padł na deski w 2 sekundzie walki. Hmm no zobaczymy, ja bym chciał żeby przegrał i w końcu skończył karierę, bo albo wygrywa, albo przegrywa i odchodzi, a nie takie sranie w banie, że kiedyś był dobry, coś potrafi, czasami wygra, ale przyjdzie jakaś ważniejsza walka i po kilkunastu sekundach 3 nokdauny.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mich
    Dołączył
    04-08-09
    Skąd
    Białystok
    Wiek
    31
    Postów
    87
    SOG
    12
    Otrzymał : 8 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    I tak walka ma charakter czysto marketingowy, więc nie ma sensu jej analizować na wszystkie strony. Ma być show i tyle.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Budrys
    Dołączył
    02-01-09
    Skąd
    południe Polski
    Wiek
    34
    Postów
    734
    SOG
    53
    Otrzymał : 80 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    A ja myśle że to coś więcej niż show. Gołote mało kto lubi, fakt, ja przestałem za nim być gdy poddał walkę z Taysonem w 2001r., ale to że kiedyś był najlepszą ikoną polskiego boksu,w to nie można zaprzeczyć, teraz na stuprocentową najlepszą ikonę polskiego ringu pretenduje Adamek. To może przesada ale ten pojedynek będzie obrazem jak w Polsce rodzi się nowy król boksu, którego będą musieli uznać nawet wierni fani Gołoty (na czele ze św.pamięci. Pershingiem). I byłoby to show, gdyby Gołota przyjeżdzał do Polski tylko w roli statysty, ale moim zdaniem resztki jego sportowej dumy każą mu walczyć na serio...
    Cytat: "(...) wymaga silnej motywacji, dyscypliny i wytrwałości nie tylko jeśli chodzi o wykonywanie ćwiczeń, ale również przestrzeganie diety oraz zaleceń dotyczących regeneracji oraz snu. (...)" Innymi słowy: kulturystyka to coś więcej niż sport
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •