Strona 99 z 176 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1759

Temat: Rozmowy o sexie

  1. #981
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Dominick
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    LDZ
    Wiek
    35
    Postów
    790
    SOG
    63
    Otrzymał : 121 SOGi w 92 postach

    Domyślnie

    ja teraz jestem z taka dziewczyna :) wiesz jak cieszy fakt ze nie mialo twojej kobiety pol miasta? :)
    JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO O TYM NIE WIE... PRZYJDZIE I TO ZROBI
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Dominick otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    know1126 (03-04-10)

  3. #982
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar onathc25
    Dołączył
    27-09-08
    Skąd
    united kingdom
    Postów
    256
    SOG
    66
    Otrzymał : 25 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Fanatyk

    Jak "ci" ludzie Cię kopną w 4literki to zobaczymy czy dalej będziesz takim niepoprawnym optymistą. Powiedz to temu koledze, któremu kobieta chałupę wyczyściła jestem pewien, że Ci piąteczkę przybije


    To samo mówi moja koleżanka, 25lat. W jednym związku byla, naruchała się tyle co kot napłakał i abstynencja od sexu 2lata, bo czeka n tego jedynego przed którym znowu się nogi otworzą z miłości
    ale ten koles to sam sobie jest winien sam :)jak laska widziala ze frajer to wykorzystala sposobnosc:)jesli ktos takich rzeczy{sygnalow}niepotrafi zauwazyc przez 5 lat bycia ze soba to sorry...Z OBSERWACJI PLYNIE NAUKA:)
    Ostatnio edytowane przez onathc25 ; 03-04-10 o 10:44
    WyJebAnE Na AfERzYsTOw....LItOsC tO ZbRoDNIa..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #983
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Dominick
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    LDZ
    Wiek
    35
    Postów
    790
    SOG
    63
    Otrzymał : 121 SOGi w 92 postach

    Domyślnie

    zedytowałem bo juz koncze wypociny w tym temacie :)
    JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO O TYM NIE WIE... PRZYJDZIE I TO ZROBI
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #984
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał onathc25 Zobacz post
    ale ten koles to sam sobie jest winien sam :)jak laska widziala ze frajer to wykorzystala sposobnosc:)jesli ktos takich rzeczy{sygnalow}niepotrafi zauwazyc przez 5 lat bycia ze soba to sorry...Z OBSERWACJI PLYNIE NAUKA:)
    Każdy teraz wielki znawca i jakby to na niego wypadło to by od razu widział takie sygnały, śmiech na sali
    Właśnie o to chodzi, że nie było żadnych sygnałów, wyglądali jak wzorcowa para, która jest w sobie zakochana i są szczęśliwi, przynajmniej z tego co mi opowiadał kumpel, że nikt się nie spodziewał, jeśli chodziło o wspólne grono znajomych.

    Cytat Napisał Dominick Zobacz post
    ja teraz jestem z taka dziewczyna :) wiesz jak cieszy fakt ze nie mialo twojej kobiety pol miasta? :)
    Albo trafiłeś na dziewicę albo w ładne bajki wierzysz :D
    Ostatnio edytowane przez D3 ; 03-04-10 o 10:52
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #985
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dominick Zobacz post
    ja teraz jestem z taka dziewczyna :) wiesz jak cieszy fakt ze nie mialo twojej kobiety pol miasta? :)

    Ja wiem:) ale..ech, temat o seksie a wy sie przemawiacie. po co tak, kazdy ma swoje poglądy. wierzyć trzeba, ja tez wierze ze to TA Jedyna. czy jestem pewnien..jestem. ale teoretycznie gdyby cos nie wyszlo to potem uraz na dluuuuugi czas wiec nie ma sie co dziwic jak ktos dostanie po dupie ze ma takie a nie inne mysli. a ze jak ktos juz pracuje i ma zycie zawodowe ulozone to fakt ze jest inaczej, ze nie musi sie codziennie widywac mimo to uczucie nie ustaje, tylko dojrzewa, zmienia sie, rowieniez zaufanie z kazdym dniem. no chyba ze trafil na nie taką osobe jak trzeba to coz, to ma lipe. każdy ma swoje racje i chwała Wam za to, przynajmniej jest co czytać:)

    pozdro 4all , peace Ladies&Gentelmens...
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #986
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar onathc25
    Dołączył
    27-09-08
    Skąd
    united kingdom
    Postów
    256
    SOG
    66
    Otrzymał : 25 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Każdy teraz wielki znawca i jakby to na niego wypadło to by od razu widział takie sygnały, śmiech na sali
    Właśnie o to chodzi, że nie było żadnych sygnałów, wyglądali jak wzorcowa para, która jest w sobie zakochana i są szczęśliwi, przynajmniej z tego co mi opowiadał kumpel, że nikt się nie spodziewał, jeśli chodziło o wspólne grono znajomych.



    Albo trafiłeś na dziewicę albo w ładne bajki wierzysz :D
    NARG ALE TU NIE chodzi o znwstwo hehe:)i jak wiadmo to w towrzystwie ,w gronie znajomych to bedzue sielanka hehe przeciez przebiegla laska niepokaze to w taki naoczny spsob zeby znajomi widzieli :)to sa sytuacje ,rozmowy w takich prostych rzeczach to mozna wyczuc:)ale niechce mi sie tego tlumaczyc bo ty masz swoje teorie
    WyJebAnE Na AfERzYsTOw....LItOsC tO ZbRoDNIa..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #987
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Dominick
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    LDZ
    Wiek
    35
    Postów
    790
    SOG
    63
    Otrzymał : 121 SOGi w 92 postach

    Domyślnie

    podsumuje :) niech kazdy zyje jak mu wygodniej...
    ja wole wrocic po pracy do domu i dac buzi dziewczynie ktora nie robila komus laski 30 minut wczesniej ale kazdy woli cos innego:)
    koniec odbioru
    JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO O TYM NIE WIE... PRZYJDZIE I TO ZROBI
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #988
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dominick Zobacz post
    ja wole wrocic po pracy do domu i dac buzi dziewczynie ktora nie robila komus laski 30 minut wczesniej ale kazdy woli cos innego:)
    Weksla jej nie wystawisz w imię miłości, a jesteś pewien innych rzeczy, ciekawie niespójny pogląd ;)

    Cytat Napisał onathc25 Zobacz post
    NARG ALE TU NIE chodzi o znwstwo hehe:)i jak wiadmo to w towrzystwie ,w gronie znajomych to bedzue sielanka hehe przeciez przebiegla laska niepokaze to w taki naoczny spsob zeby znajomi widzieli :)to sa sytuacje ,rozmowy w takich prostych rzeczach to mozna wyczuc:)ale niechce mi sie tego tlumaczyc bo ty masz swoje teorie
    Facet chodził przez pewien czas na sesje do psychologa i psychiatry, gdzie mi kumpel opowiadał jak z nim gadał, że nie widział żadnych najmniejszych sygnałów, wszystko było wzorcowo, nigdy się praktycznie nie kłócili, a Ty mówisz, że "to się da wyczuć". Znaczy, że posiadłaś wiedzę tajemną, której inni nie posiadają jak i również szósty zmysł ;)
    Ostatnio edytowane przez D3 ; 03-04-10 o 11:06
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #989
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar onathc25
    Dołączył
    27-09-08
    Skąd
    united kingdom
    Postów
    256
    SOG
    66
    Otrzymał : 25 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Weksla jej nie wystawisz w imię miłości, a jesteś pewien innych rzeczy, ciekawie niespójny pogląd ;)



    Facet chodził przez pewien czas na sesje do psychologa i psychiatry, gdzie mi kumpel opowiadał jak z nim gadał, że nie widział żadnych najmniejszych sygnałów, wszystko było wzorcowo, nigdy się praktycznie nie kłócili, a Ty mówisz, że "to się da wyczuć". Znaczy, że posiadłaś wiedzę tajemną, której inni nie posiadają jak i również szósty zmysł ;)
    tu nie potrzeba szostego zmyslu hehe kolego:),,miekkim hujem nas niezrobiono`` moze niektorych tak;p;p
    WyJebAnE Na AfERzYsTOw....LItOsC tO ZbRoDNIa..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #990
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Dominick
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    LDZ
    Wiek
    35
    Postów
    790
    SOG
    63
    Otrzymał : 121 SOGi w 92 postach

    Domyślnie

    JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ POTRZEBNY JEST KTOŚ KTO O TYM NIE WIE... PRZYJDZIE I TO ZROBI
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •