Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Ból klaty

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar DGEIPC
    Dołączył
    18-07-09
    Skąd
    Krajowice
    Postów
    49
    SOG
    13
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    No dziś ćwiczyłem klatę, i choć bolało mięśnie nie były słabsze;) Dzięki wszystkim za pomoc! :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Jolly
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    2,899
    SOG
    86
    Otrzymał : 642 SOGi w 355 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał DGEIPC Zobacz post
    Cześć. Mam 16lat, ćwiczę od 20miesiecy. Trochę za wcześnie zacząłem ale już nic z tym nie zrobię... Efekty nie są zadowalające, ale nie o tym będzie ten temat;)
    Mam taki problem. Ćwiczę na siłce która mam na strychu, ale czasem mój starszy kolega który ćwiczy 4-5lat bierze mnie na prawdziwa siłownie. Po ostatnim wypadzie dokładnie tydzień temu bolą mnie mięśnie klaty które ćwiczyłem wtedy. Ból jest podobny do zakwasów, ale boli tylko gdy rozciągam klatę a nie gdy dotykam. Ból ten na początku był na środku klaty, a teraz przesunął się trochę na ścięgno czy mięsień który łączy klatę z ramieniem. Mam pytanie. Czy przemóc się i porozciągać te mięśnie, czy może dać im odpocząć (choć myślę że wystarczy im regeneracji;)) Pomóżcie coś, bo w piątek chce poćwiczyć znów klatę... nie chce robić przerw..
    Bo mocne zakwasy bolą nawet jak się nie ruszasz :P. Poćwiczyłeś na prawdziwej siłce i wychodzi :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •