Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: co tu robić...

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar xyrius
    Dołączył
    15-07-09
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no to najpierw się śmiać,a potem doradzić!bo koszulkę mi wstyd zdjąć...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    "Jak mawiają daltoniści-Życie jest jak tęcza: raz białe,raz czarne"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    nie obraź sie ale cos mi sie wydaje ze troche naściemniałeś z wiekiem,jesli masz te 16lat to poprostu ttrenuj i jak nabierzesz masy to problem zniknie,choć nie ma tragedii.poprostu masz jeszcze troche tłuszczyku kt óry nalezy spalić zwykłymi aerobami.

    Ps sory jesli mylę sie co do wieku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar xyrius
    Dołączył
    15-07-09
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    uśmiałem sie z komentarza,i nie gniewam się...mam 28 lat.Ale rzeczywiście na nie nie wyglądam (bo na twarzy też młodo wyglądam...)
    to tylko fat? to będę dalej zapierdzielać z bieganiem etc. .....a co polecacie na spalanie /wspomaganie spalania tłuszczu od wewnątrz?
    "Jak mawiają daltoniści-Życie jest jak tęcza: raz białe,raz czarne"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Demonek6
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Miałem ten sam problem co Ty, 8 lat !! Przeszedłem wszelkie cudowne diety, specyfiki typu herbatka cioci gieni itd. Najskuteczniejsza metoda dla mnie: dieta redukcyjna - 200, -300 kalorii (bazująca na kurczaku, ryżu, białku jajek, warzywach, rybie). Nic smażonego, wszystko gotowane najlepiej na parze. Rzeczywiście, schodziło elegancko ok. 1 kg na tydzień. Co dało ok. 9-10 kg w 2 miechy, przy czym po redukcji podnosiłem tyle samo co przed, więc mogę założyć w przybliżeniu, że zszedł głównie fat.

    Moje rady dla Ciebie:

    1) ABSOLUTNIE trzymaj się diety. Żadnych podjadanek, żadnych chwil słabości, żadnych tłumaczeń w stylu "imieniy są raz w roku to mogę".

    2) Ćwicz. Oprócz 3x/ tydzień siłowni, codziennie trzaskałem aeroby. Naprzemiennie, bieganie na dystand/ interwałowe, stepper, pływanie, rower. Zmienialem jak najczęściej żeby organizm nie adaptował się do danego ćwiczenia za bardzo.

    3) Uzupełniaj dietkę witaminami, magnezem itd. Ja na początku jak tego nie brałem po prostu kiepsko się czułem.

    4) Regularność posiłków. Po 1 tygodniu, gdy jadłem z dokładnością do 10 min (co 3h), o określonej porze ssanie włączało się samo.

    Da się :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar xyrius
    Dołączył
    15-07-09
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    właśnie ta dieta mnie przeraża ;) -ja lubię piwko ( zresztą ostatnio czytałem artykuły w necie o tym,że piwo jasne samo w sobie ma kaloryczność ok 250kcal, a opona się robi od dodatków- chipsy etc. i mam nadzieję,że to prawda) i potrafię go "trochę wypić" . na szczęście nie lubie chipsów etc. więc jak piwko to bez niczego.
    Na pewno problem będę miał z regularnością posiłków, bo wstaję codziennie o 6-tej,a wracam do domu na 19-tą ( pracuje poza miastem zamieszkania i niestety dojazdy,dojazdy pochłąniają więszość czasu). Dziękuję za info!
    "Jak mawiają daltoniści-Życie jest jak tęcza: raz białe,raz czarne"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Demonek6
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał xyrius Zobacz post
    właśnie ta dieta mnie przeraża ;) -ja lubię piwko ( zresztą ostatnio czytałem artykuły w necie o tym,że piwo jasne samo w sobie ma kaloryczność ok 250kcal, a opona się robi od dodatków- chipsy etc. i mam nadzieję,że to prawda) i potrafię go "trochę wypić" . na szczęście nie lubie chipsów etc. więc jak piwko to bez niczego.
    Na pewno problem będę miał z regularnością posiłków, bo wstaję codziennie o 6-tej,a wracam do domu na 19-tą ( pracuje poza miastem zamieszkania i niestety dojazdy,dojazdy pochłąniają więszość czasu). Dziękuję za info!
    Ja piwa nie piję, ale za to żłopałem swego czasu colę, i równie ciężko było mi ją odstawić :) Ale warto, naprawdę. Co do regularności posiłków. Ja wstawałem codziennie rano i gotowałem ryż + kurczaka (odpowiednią ilość na 3 posiłki), potem do słoika takiego litrowego, owinąć jakąś szmatą i do termicznej torby. Do tej 15 trzymało ciepło i było smaczne. Jeśli z jakiejś przyczyny nie mogłem jeść czegoś takiego, to równoważyłem wartość odżywczą np. serkiem wiejskim itd (zawczasu sobie wyliczyłem co i ile muszę zjeść zamiast ryżu + kurczaka, ale tylko wśród produktów które kupię w każdym spożywczaku).
    Ostatnio edytowane przez Demonek6 ; 17-07-09 o 10:30
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    diety nie musisz trzymac az tak rygorystycznie ale unikaj jedzenia węgi i tłuszczy na noc tłuszcze ogranicz do roslinnych(orzechy,oliwa)
    staraj sie jesc w miare równych przerwach,alko możesz raz w czas pic ale tak jak mówisz chipsy itp odpadają.co do aerobów to proponuje rower stacjonaqrny albo sesje interwałów rano na czczo 10-15min i wieczorkirm tez po 10-15min.efekty beda naprawde zauwazalne po paru dniach!wiesz co to interwły?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Demonek6
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    diety nie musisz trzymac az tak rygorystycznie
    Micek, nie każdy ma taką budowę ciała jak Ty :) Niektórym naprawdę "nie trzymanie się rygorystycznie" diety rozwala całą redukcję.

    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    sesje interwałów rano na czczo 10-15min i wieczorkirm tez po 10-15min
    Z kim bym nie rozmawiał (w tym intrsuktorzy fitnessu), wszyscy odradzali mi interwały na czczo, ponieważ dobrze wykonane interwały są barzdo wymagające wobec organizmu. Jesteś pewien, że powinien na czczo jechać?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar xyrius
    Dołączył
    15-07-09
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wiem co to interwały ;) ,choć biegam głównie wieczorem- teraz zaczynam urlop i spróbuję biegać rano ( choć ogolnie wolę aktywność popołudniową..) ,też słyszałem ,że "rano" to dobra pora na spalania tłuszczu..
    co do rygorystycznego trzymania diety- tak jak wspomniałem - chipsy i snacki mnie nie ruszają, piwko może być problemem, natomiast opanowałem nie sięganie do lodówki od 21 ( czasami wcześniej) i teraz będę wprowadzał coraz to nowe restrykcje .
    I mówicie że aż tak ze mną kiepsko nie jest?
    "Jak mawiają daltoniści-Życie jest jak tęcza: raz białe,raz czarne"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    no fakt,mówie zeby az tak nie trzymał tej diety bo po pewnym czassie sie zxałami i w ogólne to walnie bo utrzymanie diety jest strasznie trudne sam pewnie wiesz;)

    dobra uwaga co do interwałów,ale jemu chodzi o pozbycie sie "cycków"więc nawet jesli przy tym treningu pujdzie mu troche mięśni to i tak efekt go zadowoli bo nie zalezy mu na budowaniu masy tylko na dopracowaniu sylwetki do ładnych kształtów.dobrze było by abys np przed biegiem wziął np BCAA albo jesli nie chcesz na czczo bo boisz sie o mięśnie to jakiś serek wiejski.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •