Witam , mam pare uwag do dzialu "foto gallery" !!!!!
Moim zdaniem caly dzial powinnien byc ostro przesegregowany z zdjec 15 latkow ktorzy maja po30 w bicepsie - to jest skandal i osmieszanie nas , nie szanuja naszej pracy i wkladaja takie zdjecia. Zmiany jakie powinny nastapic:
-wstawiajac zdjecie podaj chociazby jakies dane o sobie !!np.
wiek:(ponizej 16 roku zycia delete wszystkie tematy rozpoczete chyba ze koles ma mase lub jest dobrze wyciety taki warunek).
staz:
waga:
wzrost:
dieta(kto chce)
suplementacja(j/w)
-Na zdjeciach na ktorych nie widac jakichkolwiek poz kulturystycznych - delete
-Wszystkie tematu w ktorych zdjecia nie przypominaja chociazby "amatora" kulturysty - czyt. taki ktory nie widzial nigdy sztangi i jest z oswiecimia -delete
-Zmiana moderatora to jest konieczne sorry slim shady ale dzial jest bardzo ale to bardzo zaniedbany przez dzieci ktorzy wystawiaja zbedne posty - chyba ze wezmiesz sie w garsc i poprawisz to ok - jako uzytkownika nic do ciebie nie mam ,wrecz pare razy mi pomogles i za to dziekuje , ale jako moderator masz za miekkie serce dla dzieci, tematy zbedne delete i koniec.
-Do dzialu foto gallery powinno dojsc 1-2 modow-pomocnikow ktorzy by poprostu pomogli slimowi bo jest za ciezko ogarniac wszystko.
-tematu o nazwie " koks" , "15latek " "2tygodnie na silce" delete
-rozumeim ze jest to forum kulturystyczne i kazdy ma prawo wstawiac zdjecia- ale jezeli tak bedzie dalej to moim zdaniem zmienmy nazwe dzialu na - fotogallery oświecim-kosciaki

Mozecie dodac swoje propozycje moja jest taka - pisana na szybko wiec moga sie wkrasc bledy ort. i tam takie za nie przepraszam z gory :D