Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: [Protein] Hi Tec

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar gruby77
    Dołączył
    16-03-06
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie [Protein] Hi Tec

    Hi Tec Protein Professionell jest najbardziej wartościowym źródłem białka dla intensywnie trenujących sportowców. Preparat zawiera aż 12!!! najlepiej dobranych komponentów białkowych, które zapewniają mu wysoką - 90% zawartość białka w suchej masie, najwyższą znaną wartość biologiczna BV 136 oraz najlepszy, wśród innych produktów wysokobiałkowych, profil aminokwasów egzo- i endogennych, pozwalający na efektywny i bardzo szybki wzrost mięśni. W skład preparatu wchodzą zarówno białka pochodzenia zwierzęcego o wysokim stopniu czystości i biodostępności m.in.: izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatkowego, ovoalbuminy, kazeiny, hydrolizaty białka serwatkowego, hydrolizaty białka jaja, a także białka pochodzenia roślinnego takie jak: izolat białka sojowego, białko pszeniczne, białko ziemniaka, hydrolizaty białka ziemniaka. Stosowanie mieszaniny białek zwierzęcych i roślinnych jest bardzo korzystne, ponieważ białka te uzupełniają się wzajemnie tworząc mieszaninę o wyższym BV oraz zapewniają organizmowi stałe i długotrwałe dostarczenie protein w ciągu doby. Atutem białka sojowego jest obecność izoflawonów, które wzmacniają obronę antyoksydacyjną organizmu oraz hamują gromadzenie tkanki tłuszczowej. Hi Tec Protein Professionell charakteryzuje się wysoką zawartością bioaktywnych mikropeptydów, aminokwasów rozgałęzionych BCAA, L-glutaminy i argininy, dzięki czemu wykazuje on silne działanie anaboliczne, antykataboliczne, oraz immunostymulujące. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu i laktozy Hi Tec Protein Professionell jest lekkostrawne, czego efektem jest całkowite wykorzystanie komponentów białkowych do wzrostu i odbudowy tkanki mięśniowej.
    CZY RZECZYWISCIE JEST TO DOBRA ODZYWKA?? PROSZE O PORADE

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar David
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    37
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    zależy co chcesz osiągnąć :mrgreen:

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar gruby77
    Dołączył
    16-03-06
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chcem osiagnac przyrost masy w jak najszybszym tempie!! Przy okazji dobrze by bylo gdyby sila tez troche podskoczyla

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar David
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    37
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    a jak dłógo Cwiczysz i cvzy wogóle masz jakieś rególarne treningi :mrgreen: jak ćwiczysz już dłógawo to możesz wziąć kreatynę z karbem będziesz miał przyrost siły i wytrzymałości a jakiś gainer dobra dieta dadzą Ci przyrost masy mięśnoiowej

  5. #5
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar fishe
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    831
    SOG
    0
    Otrzymał : 18 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    ja teraz biore protein 80 z hi tec + dekstroze olimp + creatine powder hi tec i HMB hi tec plyn
    ale jak ty chcesz same bialko jesc to nie wiem czy cos ci to da ;/ jak juz kupiles bialko to dokup cos jeszcze nie radze samego bialka jesc

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vanadi
    Dołączył
    08-03-06
    Skąd
    peb.pl
    Postów
    156
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    a ja radze białko cały czas jesc;) ale kogo na to stac;]
    ja zjadlem 1.5 lg ostroi i jestem zadowolony;)
    p.s od masowania są gainery;)

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar fishe
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    831
    SOG
    0
    Otrzymał : 18 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    tak ale jezeli on chce w jak najszybszym czasie to same bialko nie pomoze :wink:

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Krzysio1087
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    23
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Gruby77 napisz coś o sobie wiek, staż, cel, typ budowy, a napewno coś poradzimy :wink:

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar gruby77
    Dołączył
    16-03-06
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chodze na silownie juz ponad rok.
    mam 171cm wzrostu waga 73kg no i pragne wiecej masy!! napiszcie jakie odzywki najlepiej byloby w moim przypadku brac i z czym je laczyc

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Krzysio1087
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    23
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli ćwiczysz już ponad rok to możesz wziąść kreatyne napewno pomoże do kreatyny możesz kupić carbo aby szybciej sie wchłaniała i oczywiście dieta potem dopiero białko lub gainer

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •