Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Temat: [ART] Wpływ kreatyny i kreatyniny na funkcjonowanie organizmu ludzkiego.

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    Ja tym ich badaniom i tak nie wieże na serwisach internetowych codziennie pokazują się Artykuły z badaniami tych fizoli ,ostatnio np wyczytałem ,że lepiej iść do McDonaldu zjeść niż kupić surówkę i zjeść.

    Ale art dobry.
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Nie wiem naprawde oco jeszcze walczysz? Pisałem to sam, więc raczej musze wiedzieć co pisałem. Tak wogole zapytam się przeczytałeś cały artykuł czy tylko tak pisać żeby się czymś pochwalić? Opisałem o czym świadczą te markery w przypadku kreatyny, więc jak nie skumałeś to przeczytaj jeszcze raz.
    O nic nie walczę nie chce by ludzie przesadzali.Pisząc markery w przypadku kreatyny to chyba nie wiesz o czym piszesz.Markery w przypadku kreatyniny.
    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Dawaj te badania wtedy możemy rozmawiać teraz nie ma to sensu bo nic co piszesz nie ma popracia, więc nie spamuj. Niestety jesteś typem człowieka, który pomimo ewidentnego błedu nie przyzna się do niego.
    Ciągle piszę o kreatyninie ,a badania masz na bieżąco i możesz sobie sam sprawdzić w badaniu stanu nerek.Idź do urologa.A jakim jestem typem człowieka to się nie wypowiadaj.Nie wiem jakiego błędu pisze ciągle o kreatyninie.I pytam jeszcze raz czy wzięto pod uwagę diety wysokobiałkowe które również obciążają nerki.A kreatynina ,która wydalana jest tylko przez nerki obciąża je i pokarz gdzie pisze ,że tak nie jest.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Kolego miałeś wrócić z badaniami bo w tej chwili nic nie wnosisz do dyskujsi.

    SYMU - nie możliwe żeby po samym tcm poszedłem do szpitala na nerki - albo miał wcześniej uszkodzone nerki, albo miał zanieczoszczoną kreatyne, albo wpłyneło na to coś jeszcze innego.

    Piorun - przedstawiłem badania nie wiem czego jeszcze oczekujesz. Mam przyjmować 45 g mono dziennie? Tylko po jaką cholere skoro nie da mi więcej niż dawka podczas nasycenia czyli 20 g?

    Jak ktoś bierze większe dwki (do 200 g) to nic nie powinno mu się stać z nerkami to jak to wykazałem, w artykule, ALE to znaczy, że koleś już od dawna ma coś w głowie poprzewracane, że bierze o wiele większe dawki i myśli, że uzyska lepsze efekty -> do psychiatry.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Do szpitala nie ale krew w moczu była. Uznałbym że to co innego ale sytuacja powtorzyla sie 2krotnie. nerki mial wczesniej badane i 100% zdrowe.

    Inne przypadki po TCMie to tylko bole w okolicach nerek.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Jakiej firmy to tcm? Czasem zdarzały się przypadki (o czym również napisałem w arcie), gdzie kreatyna była z nienznych źródłem, długo była transportowana, potem trzymana w magazynach i występowały w niej różne toksyny np. tiazydy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Za kazdym razem CM3 treca. Tiazydy w magazynie sie nei pojawia ;) To kwestia pierwotnego oczyszczenia suplementu dlatego tez namawiam czetso do creapure.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    Kolego miałeś wrócić z badaniami bo w tej chwili nic nie wnosisz do dyskujsi.
    .
    no przecież napisałem ci idź do urologa.I chciałem byś podał na czyje zlecenie były wykonane badania ,które przytoczyłeś (bo tak nie mają znaczenia,skąd wiesz ,że nie na zlecenie firm handlujących suplementami?)I też nie przedstawiłeś badań ,a przytoczyłeś jakieś wyniki.A ja ci pisze ,że na kreatyninie urolog Ci zrobi i przedstawi(każdy)
    pzdr i mam nadzieję ,że traktujesz to jako dyskusję.Ja również miałem ból w okolicy nerek
    niestety teraz nie mam czasu na więcej ,ani stałego dostępu do neta
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Tak traktuje to jako dyskusje, jednak narazie próbujesz obalić moje teorie, ale żeby obalić coś trzeba mieć poprostu na to dowody. Jak ma Ci w coś uwierzyć skoro niczym to nie popierasz?

    Urolog, czy też nefrolog, który - niestety - nie bedzie miał pojęcia o suplementacji kreatyną, może źle zdiagnozowac wyniki, bo jak już napisałem w art podwyższona kinaza kreatyninowa po lub na cyklu kreatynowym świadczy o tym, że że minęła już faza nasycenia tym środkiem i organizm nie przyjmuje już takiej dawki jak na początku. (dokończenie w arcie)

    wydaje mi się, ze szczegółowo opisałem wszystko w arcie dlatego nie chce się powtarzać :-) cały czas pisze o zdrowych osobach, ze zdrowymi narządami!!!

    Co do badań - w tych badaniach nie było wzmianek, że były na zlecienie jakiejś firmy, więc były niezależne - w sumie to nie widze tutaj jakichś specjalnych zysków dla firm, która by takiego badanie zleciła. ludzie stosują monohydrat od 17 lat i gdyby każdemu psuło nerki, czy by dalej uznawali go za najsilniejszy dozwolony "wspomagacz"? chyba nie ;-)

    Pozatym nie można tak szufladkować badań - gdybyśmy tak robili jak piszesz to większość badań by się nie nadawała.

    Więc poprostu jak mamy coś nowego z dyskusji wyciągnąć, to niestety potrzebny od Ciebie poparcia konkretnych argumentów. pozdro

    Symu Tak u Treca raczej nie możliwe byłoby takie zaniedbanie. Mają certyfikaty itp. dlatego warto kupować produkty sprawdzonych firm.

    Wiesz nie wiem co moge napisac więcej bo nie znam jednak danych o tym człowieku. Znasz go osobiście czy jak?

    No i tak konkretyzując, badania, a raczej wnioski podane przezemnie były na podstawie MONOHYDRATU. Tcm to przecież 3 cząsteczki kwasu jabłowego i 1 kreatyny, więc nie wiadomo jak to konkretnie będzie wpływać na organizm.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Tak znam osobiscie. Certyfikaty moze kazdy sobie wyrobic ;) Poza GMP i konkretnymi kontrolami jak np. creapure nic nie znacza.

    MOno po prostu uwazam za najstabilniejsza kretyne, z tym czy szkodzi nerkom czy nie ciezko mi powiedziec. Bo badania mowia jedno a praktyka niestety co innego. Mamy na rynku formy ktore sa b. niestabilne np. CEE, a nawet takie ktore nie istnieja ( xD) CEEM i pewnie creatine phospahte (bio tech??) dlatego i tak nei wiemy co jemy :P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    25-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Odświeżam :-D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •