Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Si³ownia domowa - ³awka treningowa -pomoc przy wyborze

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar S1923
    Do³±czy³
    11-06-09
    Sk±d
    Bieszczady
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Si³ownia domowa - ³awka treningowa -pomoc przy wyborze

    Witam ;)

    Postanowi³em zaopatrzyæ siê w domow± si³owniê, ale nie mogê zdecydowaæ siê na odpowiedni± ³awkê, a niestety jestem zielony w tych tematach. Pyta³em ju¿ innych znajomych, kolegów, czyta³em w internecie i mam straszny mêtlik - wiêc proszê Was, osoby które znaj± siê na tym lepiej ni¿ ja i z góry dziêkujê za Wasze opinie. Chodzi mi te¿ o to aby sprzêt po miesi±cu u¿ywania siê nie rozlecia³ - górna granica za jak± mogê zakupiæ ³awkê to 600 z³. (z przesy³k±)

    Spodoba³a mi siê nawet ta ale spotka³em siê z opiniami, ¿e jest to sprzêt prawdopodobnie made in china i fajny to on jest ale na fotce - co Wy o tym s±dzicie?

    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    Chodzi mi o tak± ³awkê ¿eby by³a solidna, wytrzyma³a itp. ¿eby po miesi±cu siê nie rozklekota³a.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar S1923
    Do³±czy³
    11-06-09
    Sk±d
    Bieszczady
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    aaa jeszcze chcia³bym aby ³awka posiada³a modlitewnik i maszynkê do æwiczenia nóg - ogólnie mam 1000 max 1100 z³ do wydania na ³awkê z obci±¿eniem no do tego gryfy. (cena z przesy³k±)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar S1923
    Do³±czy³
    11-06-09
    Sk±d
    Bieszczady
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    sorry za te moje posty ale nie widzê opcji "edytuj" :(


    http://allegro.pl/item646842421_lawka_pod_sztange_z_wyciagiem_modlit _0428_gw24.html


    zastanawia³em siê nad w/w ³aweczk± i napisa³em do osoby która j± kupi³a i oto co mi odpisa³:

    no jest taka spawa fakt kupi³em to ale to nie dla mnie :)... a jesli chodzi o sama rzecz która kupi³em to tak no to jest made in china to juz mi sie nie podoba³o to raz dwa co tak jakby to nie by³o zbyt prose tzn jest troche krzywe i cos tam nie pasuje podobno jakies czesci... ja osobiscie tego nie widzia³em to mia³byc prezent bo mieszkam w warszawie a to jest u mnie w domu na podkarpaciu... tazke wys³ucha³em przez telefon ze sie tak wyraze i jesli mia³bym kupowac to 2 raz to wola³bym do³ozyc cos pieniedzy i skoczyc do sklepu widzec co sie kupuje i nie jakies made in china...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar k_olo_s
    Do³±czy³
    07-06-09
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Witaj,
    daruj sobie chiñszczyznê (chyba, ¿e chcesz co¶ zje¶æ egzotycznego). Ja kupi³em i teraz ¿a³ujê. Masz do wyboru co najmniej czterech polskich producentów sprzêtu si³owego, wybierz system otwarty tzn. taki który bêdziesz móg³ rozbudowaæ np. o modlitewnik, prostownik do nóg itd. w miarê potrzeb i jak ustukasz monetê. Na pocz±tek kup ³awkê z regulowanym oparciem od 90 st. do skosu ujemnego, dwa niezale¿ne stojaki pod sztangê, dwie sztangielki, gryf prosty, talerze i w tym momencie zbli¿amy siê do kwoty twojego bud¿etu. Zwróæ uwagê by gryf i sztangielki mia³y tê sam± lub zblizon± ¶rednicê, aby¶ móg³ przek³adaæ obci±¿ania z jednego na drugie. Pamiêtaj, chiñski sprzêt jest przewa¿nie skrêcany ¿eby móg³ siê zmie¶ciæ do pude³ka, wiêkszo¶æ polskiego sprzêtu jest spawana w kluczowych miejscach.
    ¿yczê udanego wyboru
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar S1923
    Do³±czy³
    11-06-09
    Sk±d
    Bieszczady
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    4 producentów jacy oprócz Kelton i Marbo a 2 pozosta³e ? :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •