Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: rak,a witaminy

  1. #21
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    Kowal obejrzyj sobie Word Without Cancer, wlasnie to zrobilem i co do B17 calkiem ciekawie ukazane i jestem sklonny uwierzyć troche w to. Wszędzie jest jakis cień prawdy.
    kojarzysz porównanie raka do płodu i zajarzyłeś ten schemat ? jeśli to jest prawda, to to wiele mówi. kurwa ludzie w kosmos latają, UMTS-ują się, ruchają się przez neta, a nie ma leku na raka ?
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no było coś takiego myśle że zrozumiałem ocb. w sumie wydaje mi sie podobna sprawa z trądzikiem, XXIwiek, przeszczepiają co sie da, lecza nie takie choroby a głupiego prostego leku na krosty nie ma, który byłby tani i nie miał skutków ubocznych. ale za to masci, kremów, żelów, tabletek, od zajeban** a one wszystkie dają tyle co nic.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    sa leki na raka. zalezy niby jaki rodzaj rak. Ojciec mial raka nerki dostal leki, tylko ze skurwysyny przez pierwszy miesiac, wmawiali mu ze to nerwobole potem z cos tak innego, bo nikt nie chcial zlecic MRI.Teraz nie pamietam. w kazdy razie ten rodzaj raka rozprzestrzenia sie po najmniejszych zylkach i ten lek poprosu zamyka mu droge i zamyka doplyw krwi do raka, ktory w ten sposob umiera i mozna go wyciac. tabletki kosztuja 5tys$ na miesiac. za 30tabsow.Jesli ubezpieczenie nie pokrywa,w kanadzie daja za darmo. Jest bardzo duzo sposobow leczenia raka teraz,i zeby na niego walnac w kalendarz musi byc w dosc dobrym stanie rozwoju, lub bardzo agresywny. niestety nie kazdy moze sobie takie leczenie zafundowac, a napewno nie w USA
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Prezes007
    Dołączył
    11-01-10
    Skąd
    Krakow
    Wiek
    38
    Postów
    120
    SOG
    1
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał KowalX Zobacz post
    Masz na to dowody,może asystent kłamał ,albo sam miał lipne źródło.Oczywiście nie mówię ,że podobne sytuację się nie zdarzają,ale bez dowodów to może każdy gadać.Tak jak pieprzenie ,że witamina C/B17 wyleczy raka,owszem stosuję się ją w większych dawkach,ale na pewno nie jest cudownym lekiem.
    Tak to byl dosc znany pracownik CM UJ i pewnego czasu byla to dosc glosna afera nawet po sekcji ktora wlasnie przeprowadzali na naszej, uczelni. Niestety sprawe umozono..
    In any given Sunday you can win or lose, the point is to win or lose like a man.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    sa leki na raka. zalezy niby jaki rodzaj rak. Ojciec mial raka nerki dostal leki, tylko ze skurwysyny przez pierwszy miesiac, wmawiali mu ze to nerwobole potem z cos tak innego, bo nikt nie chcial zlecic MRI.Teraz nie pamietam. w kazdy razie ten rodzaj raka rozprzestrzenia sie po najmniejszych zylkach i ten lek poprosu zamyka mu droge i zamyka doplyw krwi do raka, ktory w ten sposob umiera i mozna go wyciac. tabletki kosztuja 5tys$ na miesiac. za 30tabsow.Jesli ubezpieczenie nie pokrywa,w kanadzie daja za darmo. Jest bardzo duzo sposobow leczenia raka teraz,i zeby na niego walnac w kalendarz musi byc w dosc dobrym stanie rozwoju, lub bardzo agresywny. niestety nie kazdy moze sobie takie leczenie zafundowac, a napewno nie w USA
    Dokładnie.


    Cytat Napisał alder Zobacz post
    dziadek i ciotka to jedynie 2 osoby.
    Jedynie 2,a dobrze się odżywiające, zresztą w programie też pokazali hmm może z 5.

    Cytat Napisał alder Zobacz post
    nie należy mylić opinii większości z prawdą
    Nie bój się ,nie mylę :)


    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    Kowal obejrzyj sobie Word Without Cancer, wlasnie to zrobilem i co do B17 calkiem ciekawie ukazane i jestem sklonny uwierzyć troche w to. Wszędzie jest jakis cień prawdy.
    No i co program to kolejna propaganda.Cień cieniem ,ale prawdą łatwo manipulować szczególnie jak odbiorca nie ma wiedzy na dany temat.Sosna wcześniej odniosłem się właśnie do Gryffina ,który manipuluję prawdą podając jako przykład innego Krepsa ,przecież to czysta manipulacja(to nie ten facet odkrył cykl kwasu cytrynowego-Krebsa ).

    Co on chce udowodnić ,że psy przez jedzenie trawy nie chorują,a chorują ,a swoją drogą jeśli będzie młoda trawa i zjedzą jej dużo prawdopodobnie zwymiotują:].
    Ten wykres też mnie rozpieprzył ,zero dat,zero danych,zero odnośników,takie coś to na w kompie mogę zrobić.
    To samo z innymi jego wypowiedziami np przypisywanie Hunzom.Poproszę dowód,ale przecież nie ma ,ale teorię już wymyślono i nikt tym się nie zajął.
    Rozumiem z wypowiedzi ,że nikt nie wie czemu nie chorują ,ale dietę im sprawdzili dokładnie hehe..
    kolejny przykład:
    Trofoblast,ciąża itp itd i to co na temat nich powiedziane:

    A gówno prawda ponieważ Gonadotropinę kosmówkową wydziela jedynie niewielka część nowotworów pochodzenia zarodkowego.
    W zdiagnozowaniu guzów jądra, jajnika oraz nowotworów zarodkowych z innych lokalizacji wykorzystywane jest Beta-HCG ,a co z resztą?Nerek, jelita grubego,białaczki mózgu, płuco chłoniaki, i wszystkie inne nie wydzielają beta HCG, jak więc za pomocą tego związku je diagnozować?

    Kolejny przykład:
    Co do enzymu beta- glukozydaza, który rzekomo występuję tylko w komórce rakowej. Oprócz komórki rakowej znajdziemy go również w np. ślinie jest to enzym odpowiedzialny za trawienie .Ignorancja?

    Dobrze ,że jesteśmy 40lat do przodu.
    Niektórzy ludzie na obalaniu pewnych rzeczy czy medycyna alternatywna również trzepię niezłą kasę ,a po środku tych wszystkich stron jesteśmy My.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 14-03-10 o 21:18
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (15-03-10)

  7. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    ale Ty kowal czerpiesz wiedzę z czegoś co również może być zakłamane, przekierowane, zmanipulowane. to nie ty robiłeś testy i to nie ty odkryles takie czy inne enzymy
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #27
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał alder Zobacz post
    ale Ty kowal czerpiesz wiedzę z czegoś co również może być zakłamane, przekierowane, zmanipulowane. to nie ty robiłeś testy i to nie ty odkryles takie czy inne enzymy
    Nie wiem na uczelni mam przecież badania, labolatorium i wiele rzeczy jakie widzę to widzę.Pewne rzeczy są też oczywiste.Czy jak mi powie ktoś ,że z prawej mam wątrobę to mam zaraz podejrzewać spisek?
    Co do tezy o koncernach to się zgadzam ,że mają swoje ciemne interesy itp ,ale odnosząc się do filmu to są tam żenujące rzeczy.
    Raz ,że film z przed 40lat to Gość podaję enzym twierdząc ,że występuję tylko w komórce rakowej no przepraszam ,ale ten enzym trawienny występuję w ślinie i nie tylko to taka oczywistość jak to ,że do laktozy jest potrzebna laktaza czy do fruktozy aldolaza.Nie wiem jak to ,że masz krew w żyłach.Już nie raz medycyna alternatywna doprowadziła do zgonów pacjentów w historii o tym też się nie rozpowiada.Nie twierdzę ,że witamina C czy B17 jest zła tylko odnoszę się do tego filmu i poprzekręcanych rzeczach w nim oraz wynoszenie pewnych tez na piedestał według własnej wygody.
    Podałem wyżej fakty,ale jak chcesz sam wyciągnij wnioski kto mówi prawdę, mi tam nie zależy na niczyim przekonywaniu.Ale jak robią film dokumentalny i kłamią oraz przekręcają nazwiska ,wymyślają nowe nazwy by lepiej coś brzmiało,było bardziej wiarygodne ,a rzeczy oczywiste mącą to śmierdzi na odległość zafałszowaniem dla jakiś celów; nie wiem i nie istotne jakich.Oglądałem sporo dokumentów które negowały różne rzeczy,ale miały wartość ,a tu jedna wielka manipulacja.
    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 15-03-10 o 00:13
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    alez oczywiscie. Ja nie traktuje tego jako prawdy absolutnej. Doskonale rozumie.m nie zap6minaj ze 40 lat temu 2 jaja tygodniowo dla mezczyzn
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •