Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: kretatyna + hmb + dekstroza pomoc

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Endrju971
    Dołączył
    02-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    7
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie kretatyna + hmb + dekstroza pomoc

    Kreatyna 1250mg z Olimpa opak 360kap.(3mies)
    HMB też z Olimpa, na 2 cykle(2mies potem może dokupie jak bedzie dobry efekt)
    OLIMP DEXTREX Juice 1kg Dextroza(kupie tyle ile trzeba bedzie zeby polaczyc z kreatyna)

    Witam. Chcę sobie kupić te odżywki. 2 miechy temu wziąłem samą kreatynę w proszku przez 1 miesiąc i trochę mi poszła siła(jakieś 10kg na klate, na barki 5kg). Na tym mi głównie zależy, na przyroście siły, ponieważ mam dobrą wagę - 90kg przy 186cm. 17 lat mam i ćwiczę 7 miesięcy, ale rekord na klate...70kg ;( nie wyglądam może na te 90kg bo jestem wąski po kościach, ale nawet nie wycisnąć swojej masy na klate to po prostu siara...chce to nadrobić jak najprędzej. Diety raczej nie mam chodź jem dość dużo, jem rano płatki owsiane(duża porcja :)) potem w szkole zwykły chleb z byle czym(zależy co jest w lodówce, szynka, ser), no obiad to mama robi ale jem dużo i wykluczyłem ziemniaki i zamiast tego jem ryż, potem jakieś posiłki w między czasie, może jakiś burger z kumplami czy kebab, a na kolację różnie, niekiedy smażona kiełbasa z cebulką, niekiedy jajecznica, a niekiedy chleb.
    Chcę w jak najszybszym czasie nadrobić tą siłę i wycisnąć chociaż tą swoją wagę na klate. Myślę, że kreatyna, jak wcześniej mi pomoże w sile. HMB chcę kupić dla zrobienia lekkiej rzeźby na wakacje(:P), no a dekstroze dla lepszego wchłaniania kreatyny.
    I jeszcze coś, mam tłuszczyk na brzuchu(oponka pod pępkiem :P) chcę go spalić robiąc a6w jeżeli dotrwam do końca, czy mogę robić a6w w czasie cykli kreatyny ? Czy wpłynie to na efekt ( czyli np przyjdzie mi mniej siły).
    To tyle z mojej strony, licze że mi pomożecie.

    EDIT. jeszcze jedno, z innej beczki, klatke mierzyc na wdechu czy na pelnym wydechu ??
    Ostatnio edytowane przez Endrju971 ; 13-05-09 o 20:24
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    masa a masa to róznica, 90kg ale czego masz wiecej? jaki %bf? ubity pewnie jestes ale sily nie masz duzo. HMB jak już kupiłeś to bierz ale szkoda kasy. tym bardziej jeśli zalezy Ci na sile. Dextroze wyrzuć, jak ktos chudy to jeszcze niech szamie ale tak to zaleje CIe bardziej, same cukry to są, banana lepiej zjedz niz to. Kreatyna okej

    co do spalenia tłuczyku z brzuszka to niej est to takie proste, miejscowo sie nie da, wiec biegaj, aeroby i cwicz brzuch moze cos pomoze ale a6w wzmocni miesnie a tluszczu nie spali, ja dlatego niedlugo zaczynam juz troszke przestac masowac a zajac sie rzezbieniem brzucha.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Endrju971 (14-05-09)

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Endrju971
    Dołączył
    02-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    7
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    masa a masa to róznica, 90kg ale czego masz wiecej? jaki %bf?
    %bf ?? a co to ? no nie jestem jakis tlusty...jedyny tluszcz to jest wlasnie brzuch. jak napne klate, bic to nie mam duzo tluszczu aby go chwycic, cos jest ale praktycznie nic.
    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    ubity pewnie jestes ale sily nie masz duzo.
    Wlasnie, sily nie mam za duzo. A w jakim sesie ubity ??
    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    HMB jak już kupiłeś to bierz ale szkoda kasy. tym bardziej jeśli zalezy Ci na sile.
    nie kupilem nic jeszcze, dopiero mam zamiar, tak wiec co lepiej kupic od hmb ? o podobnym dzialaniu. Poza przyrostem sily chcialbym jeszcze dojsc tak do 100kg masy i ubic to ladnie na rzezbe, chce juz zaczac ja troszke ubic, myslalem ze hmb mi pomoze.
    A z ta dekstroza to jak wkoncu jest ? pomaga ona kreatynie czy nie ? tylko po to ja chce kupic.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no do 100kg dojsc i jak to nazwales ubic na rzeźbe to jeszcze pare latek przed tobą na pewno :) rok minimum.

    HMB na sile bez sensu, w ogóle hmb strata kasy,

    z dextrozą to chwyt tylko, ja nigdy nie bralem i na przyrosty nie narzekam, wystarczy spojrzeć na skład dextrozy i wszystko jasne.

    plan typowo pod siłe sobie ustaw, do tego na kreatynka, mozesz kupic jakies bcaa, i to wszystko nie ma sensu ladowac kase jak nie trzeba, sila i tak nagle Ci 30kg nie pojdzie do gory.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Endrju971 (14-05-09)

  7. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Endrju971
    Dołączył
    02-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    7
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok dzieki, to w takim razie kupie tylko kreatyne i to BCAA.
    Zalecana dzienna porcja: 5 kapsułek 3 razy dziennie przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem.

    Mam rozumiec, ze mam brac na 1 dzien 15 kapsulek ? 5 przed sniadaniem, 5 przed treningiem i 5 po treningu ?
    Trening silowy tzn co ? Teraz robie tak, np klatka, to robie 4 serie, po max 10 pow.(10 robie w 1 serii, potem nie daje rady :P) To moge dalej tak robic ?
    A widze ze sie znasz na kulturystyce wiec spytam sie ciebie o jedna rzecz. Jak juz wspomnialem wyzej, jestem waski po kosciach(kosci barkow), szczerze mowiac, mocno mnie to wku***a. Pracuje nad tym, ale nie wiem czy dosc dobrze, robiac cwiczenie: wyciskanie sztangi zza glowy i przed glowa siedzac(nie wiem czy dobrze napisalem ale chyba wiesz ocb.) i poprostu chwytam sie szerzej niz jest zaznaczone na sztandze, reszte cwiczen robie normalnie. Jak robie klate to normalnie sie chwytam jak jest zaznaczone. A do tych barkow do dobieram tez ciezar taki zeby wycisnal od 6 do 10 powtorzen. Odpisz czy mi to cos da, jesli tak, to po jakim czasie moge sie spodziewac efektu ? czy jak przez rok bede tak cwiczyl to czy sie choc troche "poszerze"? I czy jest moze jakas odzywka lub "cos" co pomoze mi rozszerzyc sie(chodzi glownie o kosci barkowe, chyba :P)

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Do kreatyny możesz dokupić taurynę...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik KowalX otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Endrju971 (14-05-09)

  10. #7
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar tom
    Dołączył
    09-01-07
    Wiek
    39
    Postów
    1,856
    SOG
    91
    Otrzymał : 245 SOGi w 149 postach

    Domyślnie

    burger, smazona kiełbasa - nie jedz smieci
    jak chleb to pelnoziarnisty
    ziemniaki wskazane nie musisz z nich rezygnowac

    co do suplementacji to jesli zdeydujesz sie na bcaa to bierz okolotreningowo 1g/10kg masy

    co do treningu - jesli chcesz poszerzyc barki to musisz robic wiecej powtórzen 10-15 + do tego zwis na drążku w bardzo szerokim uchwycie poszerza(nastawia) stawy barkowe, noi oczywisci najszerszy grzbietu muszisz miec masywny zeby bylo "widac" barki

    co do efektów to wszystko zalezy od twojego wkladu...

    ps. do diety radze sie przylozyc i poczytaj jeszcze podwieszone tematy

    sory ze tak chaotycznie ale nie mam czasu:)
    Powodzenia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik tom otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Endrju971 (14-05-09)

  12. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    a więc tak, widzę że plan masz raczej dośc amataroski tzn sam układany, wejdz w dział trening i znajdz jakiś gotowy plan na siłe, na siłe rób mniej powtórzeń 2-6rps

    odwiedz te tematy
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=14506
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=14680

    co do efektów to zalezy od Twojego wkładu i genetyki.

    wszystko przyjdzie z czasem, w ciągu paru tygodnie nie da sie rozszerzyć nie wiadomo jak ;D

    robiąc mase idzie i siła, jest to powiązane.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Endrju971 (14-05-09)

  14. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Endrju971
    Dołączył
    02-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    7
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za odp i pomoc. HMB nie kupie, dekstrozy nie kupie. Kreatyne kupie i moze do tego to bcaa ale jest to dosc drogie wiec nie wiem :)
    Jak bede juz "duzy" i ladnie wyrzezbiony, wstawie fotke :D Macie odemnie sogi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  15. #10
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Możesz do krety też dorzucić jakiegoś spalacza, zgubisz troche fatu i wypracujesz lepszej jakości mięcho.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •