Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 221

Temat: Kobiety - cała prawda.

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mokkapan
    Dołączył
    02-11-08
    Postów
    246
    SOG
    21
    Otrzymał : 46 SOGi w 24 postach

    Domyślnie Kobiety - cała prawda.

    haha Witam kulturystów!!

    Dawno mnie tu nie było bo jestem czlowiek zarobiony fizycznie i duchowo...
    No i wybaczcie ze nie pisze w swoim dziale Auto Moto sporty extremalne ale nie mam do tego głowy... mam nadzieje ze sie niedlugo ogarne..

    Ale ten temat nie o tym... tutaj będziemy się rozwijać na temat płci ironicznie zwanej "pięknej"...
    Odpowiedzmy sobie na pierwsze i podstawowe pytanie.. Czym się one różnią od nas???
    Według Wikipedii:

    "Kobieta różni się od mężczyzny budową morfologiczną i anatomiczną. Kobieta jest zdolna do stosunku płciowego przez cały rok, co wyróżnia ją spośród większości samic ssaków."

    No właśnie, poza tym, że ma troche inne flaki, i bardziej nasrane w głowie niczym sie od nas nie różni....

    Aa byłbym zapomniał "zdolna do stosunku płciowego przez cały rok" (wikipedia nie kłamie)

    Prawda jest taka że baby tego potrzebuja... potrzebuja żeby je ktoś co jakiś czas ostro wyje***ł... potem lamentują i opowiadają wam farmazony o miłości jak to pieknie i romantycznie było... a prawda jest taka ze potrzebuja tylko kutasa żeby się zadowolić.... Znudzisz im się to cie zdradzą... znajdą lepszego kutasa.. też cie zdradzą... Tanie, śmieszne foki... Zrobisz takiej dziecko to cie dojedzie na alimenty! skaczą od jednego faceta do drugiego jak z kwiatka na kwiatek... a kto sie o gumy musi martwić?? Oczywiście ludzie myślący racjolanie... czyli kto?? czylli my!! A one nic soibe z tego nie roiba tylko ruchaja sie po kątach ze wszystkim co sie rusza..biora każdego kutasa do buzi...
    Potem dostaja tych swoich "wyrzutów sumienia" i znowu lamentują aaaaaahh jaka kłopotliwa sytuacja.. ale jak daja dupy na prawo i lewo to nie jest kłopotliwa sytuacja! tak to jest moi panowie! "Ahhh proszę nie mow nikomu ze mnie wyruchales prosze prosze.... nie mów ze sie widzielismy nie mów kłopotliwa sytuacja dla mnie!" tak to jest....
    A jak ją je**esz to jest dobrze... "ooo ooooo takiego orgazmu nigdy nie mialam... ohhhh to jest zycie ohhhh" pocałujcie mnie w dupe panie! bez kitu!!

    Zawsze stroją fochy... Obojętnie jak byście nie zrobili będzie im źle!
    Nie przeruchasz pożądnie - zdradzi cie, przeruchasz - "aa moglbys zrobic to, moglbyś zrobić tamto, przynieś to podaj tamto, czemu nie robisz tego i tamtego...??" Obojetnie co nie zrobicie bedzie źle.
    Tak to jest, dokładnie tak moi panowie!

    Zadowolona bedzie tylko wtedy jesli ją pozadnie przelecicie, tanie dziwki.... są oczywiście wyjątki... ale to trwa troszkę dłużej...wszystko to samo.. czy ładna czy brzydka... ten sam schemat - WIKIPEDIA nie kłamie!!
    Jak trwoga(cipka swedzi) to przychodza do Pana, a jak zwiazek ma być to już są problemy "ahhh nie nie ja nie mogę, ja musze sama pobyć, ja czasu nie mam, ja sie musze zajac robieniem kariery"... a jak swędzi miedzy nóżkami to przychodza na kolanach, rozszerzaja szczudła i daja sie przelecieć, nieważne czy maja chlopaka czy nie...

    To tyle ode mnie na dzisiaj..
    piosenka na dobranoc:

    http://www.youtube.com/watch?v=UymAo...eature=channel

    PEACE
    Mam racje??
    Jak się bawić, to się bawić!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik mokkapan otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    sts (11-05-09), Voice666 (11-05-09)

  3. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    34
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    baby to h**e niemasz bmw, nie masz pełnej szaszki to nawet sie nie odezwą.
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik dzbanekzwd otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mokkapan (11-05-09)

  5. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mokkapan
    Dołączył
    02-11-08
    Postów
    246
    SOG
    21
    Otrzymał : 46 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    Szkoda, ze sie nie da dac 2 sogow.... bo bym Ci dal.
    Jak się bawić, to się bawić!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #4
    Doradca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar niewula
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    1,998
    SOG
    409
    Otrzymał : 291 SOGi w 216 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #5
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Zależy jakie się ma przejścia z kobietami, nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, chociaż o części kobiet to co napisałeś niestety jest prawdą, ale o facetach można jeszcze gorsze rzeczy pisać :P no ale to nie jest temat o nas.

    Z drugiej strony ciekawe jest to, że Ty piszesz tu o stałym związku, a to kobieta jest ta zła która chce się tylko ruchać :D temat na pewno zmusza do głębszych refleksji xD
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 11-05-09 o 09:41
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik tm7 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    know1126 (11-05-09)

  9. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    zalezy jaki mam np ja humor, troche pozartowac mozna czasem, ale uogolnniac tek nie mozna bo to glupota, na dluzsza mete,to oczywiste. po czesci jak mowi TM7 to prawda, ale w takim razie nie ma co sobie zawracac glowy takimi babami. ja mialem ostatnio ciezkie z nimi przejscia ale to nie znaczy ze mam sie zamykac na nastpne. fakt,strach w czlowieku jest,ze nastepna go tez wych*ja, ale mimo to nie moza tak gaac a tym bardziej sie zamykac. jest jeszcze masa wspanialych i wartosciowych kobiet gdzies obok,czasem wystarczy chwila, czasem troche dluzej trzeba... jakies spojrzenie,przypadek... roznie to jest. niemniej z drugiej strony ten strach,ta obawa powoduje to we mnie ze teraz nie ma u mnie dlugo. i nie chodzi o to zeby dziewczyne wykorzystac w lozku, tylko sie poznac na normalnych plaszczyznach. a ze dziewczyna sie zabuja za bardzo to trudno, jak charakter nie pasuje mi to nara. zawsze chodzi o to aby dwoje chcialo, a nie jedno,proste. wikipedia nie ma sie co sugerowac,sami wiecie do czego to sie nadaje fakt ze kobiety sa inne, sercem patrza czesciej ,maja fochy itd... ale to jest wlasnie super w nich... zrozumienie i cierpliwosc, to podstawa. i zaangazowanie, dobrze jest jesli jest obustronne bo jak nie to potem bidaa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mokkapan
    Dołączył
    02-11-08
    Postów
    246
    SOG
    21
    Otrzymał : 46 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    know1126.... SZOK Co Ty żeś napisał... Przecież napisałem, że są wyjątki..... tyle ze wtedy to trwa troszkę dłużej... i lądujemy w tym samym punkcie...;D
    Jak się bawić, to się bawić!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #8
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    mokko mam nadzieje ze moja laska tego nie przeczyta,bo cie udusze jak pzeczyta,ale powiem wam ze najlepsze są 25 do 35lat mamuśki wiedzą czego chcą doświadczone, zonate,juz tak nie lecą na romantyzm tylko na dupake!!!nie patrzą na portwel tylko na rozporek!!!
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik hans1237 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    bld (11-05-09), Voice666 (11-05-09)

  13. #9
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    taka prawda :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. #10
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bld
    Dołączył
    28-01-08
    Postów
    342
    SOG
    73
    Otrzymał : 71 SOGi w 58 postach

    Domyślnie

    hahaha :D jak to czytam to mam niezla beke :D ale fakt, faktem mamuski sa najlepsze :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •