Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Sprawa "odstrzelania gości"

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Zgadza się hans wszyscy moderatorzy to debile, nikt nie ma pojęcia o niczym. Martwisz się ostrzeżeniami lovelasa ? to najpierw zobacz za co dostał te ostrzeżenia, nie powiem kto pisał mi na pw kiedys zeby dac osta ....
    Ja się uważam za normalnego użytkownika jak każdy inny,jestem moderatorem foto gallery a nie całego forum więc w treningu czy w diecie to jestem takim samym userem jak inni. Ja nie mam nic tutaj do nikogo, po prostu chce żeby na forum panowała dobra atmosfera. ktoś potrzebuje pomocy a ja jestem w stanie jej mu udzielić to udzielam.

    Pozdrawiam
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Jolly
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    2,899
    SOG
    86
    Otrzymał : 642 SOGi w 355 postach

    Domyślnie

    Hans: na forum dla funkcyjnych wytłumaczyłem o co mi chodzi mając na myśli "niski poziom wypowiedzi". Nie chce mi się drugi raz pisać. Co masz na myśli mówiąc `zły wybór modów`. To dosyć mocne słowo, więc radziłbym ostrożnie z niego korzystać. Poza tym skoro już powiedziałeś to uzasadnij to na podstawie działu 'dla zielonych'
    -Jest w nim bałagan?
    -Są tematy czekające na odpowiedź?

    No słucham!.

    Co do grzeli i lovelasa: nie mam nic wspólnego. O ile w pierwszym przypadku nie wiem za co ten ost, to w drugim w pełni się zgadzam i popieram.

    Heh, co jest, od kiedy to mod musi się tłumaczyć przed użytkownikami w sprawie przyznanego ostrzeżenia?. Niech ktoś zamknie ten temat.

    //Jolly

  3. #13
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    jednego osta fakt lovelas dostał za moją sprawe bo obraził moja mame wiec do tego nie mam pytan,napisałem do ciebie slim bo troche przyspałes z reakcją w tedy kiedy sprawa tego wymagała,jolly nie powiedziałem ze masz burdel w dziale tylko pytam za co ma bana fallen,dalej nie wiem jak powinien wygladac poziom wypowiedzi!!!!!nie pisałem o kazdym modzie i o kazdej sytułacji poprostu niektóre sa nie przemyslane,a co do tłumaczenia z osta to jak najbardziej niektóre by wymagały wyjasnień.....
    Porady na gg 13397204 lub priv

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Jolly
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    2,899
    SOG
    86
    Otrzymał : 642 SOGi w 355 postach

    Domyślnie

    Np tak:
    enistwo nie zna granic
    I to nie jest cytat, tylko całość posta.

  5. #15
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    REGULAMIN FORUM

    1. Forum to jest dostępne dla wszystkich.

    2. Możesz rozmawiać na każdy temat, pamiętaj jednak, by odpowiednie tematy wrzucać do odpowiedniego działu na forum.

    3. Jeżeli już zakładasz jakiś temat, bądź piszesz jakiegoś posta, pamiętaj, aby przekazać coś postem, a nie piszesz tylko dla przekręcenia licznika o 1 w górę.

    4. Przed założeniem tematu sprawdź, czy temat nie został już założony.

    5. Zwracaj uwagę na znaki interpunkcyjne, polską mowę i ortografię aby można było szybko i jasno przeczytać to co napisałe.

    6. Zabronione jest:
    - propagowanie piractwa i przemocy
    - nieuzasadnione bluzganie
    - obrażanie użytkowników forum
    - tworzenie więcej niż jednego konta(chyba, że zezwoli na to admni)
    - umieszczanie grafiki w wiadomości, gdyż forum to nie galeria, a nie wszyscy mogą pochwalić się 2 megabitowym łączem
    - przeszkadzanie administratorom w pracy związanej z forum (w jakiejkolwiek formie).

    7. Krytyka czegokolwiek i kogokolwiek nie może przekraczać granicy między krytyką a obrazą.

    8. Pisząc na forum, pokazuj jakąkolwiek kulturę. Brak kultury będzie odpowiednio "wynagradzany".

    9. Jeżeli chcesz zacytować jakiś post, nie cytuj całego postu. Wytnij, co niepotrzebne, zostawiając wypowiedź, którą chcesz zmieszać z błotem.

    10. Wielokrotne łamanie powyższych punktów regulaminu zaowocuje odpoczynkiem od forum czas odpowiedni .

    11. Napisanie jakiegokolwiek posta czy założenie jakiegokolwiek tematu jest równoważne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

    12. Administratorzy mają prawo usunąć/zbanować osoby łamiące regulamin.

    13. Administratorzy i moderatorzy nie biorą odpowiedzalności za utrudnienia wynikłe w wyniku awarii/przeciążenia serwera.

    14. Zakaz reklamowania innych stron/for internetowych w jakiejkolwiek formie /nie dotyczy sponsorów i ich stron/.

    15. Jeżeli kopiujesz jakiś wartościowy artykuł z innej strony/forum obowiązkowo należy podać jego źródło. Osoby podszywające się pod czyjeś artykuły "wynagrodzimy".

    16. Zapisując sie na forum wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie (otrzymywanie nie zamówionych informacji handlowych) Twoich danych przez e-kulturystyka.info teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych.

    17. Zamieszczone na stronie wypowiedzi nie mają charakteru instruktażowego. Każdy użytkownik sam ponosi odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
    Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za błędną interpretację materiałów oraz ewentualne szkody wynikłe z ich treści.

    18. Całkowity zakaz sprzedaży środków dopingujących.

    19. Administratorzy mają prawo zmieniać regulamin bez powiadamiania o tym użytkowników.
    poczytaj:)
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  6. #16
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    napisałem do ciebie slim bo troche przyspałes z reakcją
    Nie przyspałem tylko miałem prace i nie moge siedziec cały czas na forum ale czytam wieczorem każdy temat więc i tak dostałby osta. Ale tamta sprawa jest juz dawno wyjaśniona, chciałem tylko napisac ze nie uzywam rangi moderaotra to wywyższania sie, jestem takim samym uzytkownikiem jak inni i mnie też obowiązuje regulamin. Tyle odemnie
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  7. #17
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    ok,odemnie pas,chodzilo mi tylko o fallena szkoda ze ma bana.
    Porady na gg 13397204 lub priv

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •