Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: slim shady

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar Aponax
    Dołączył
    04-03-08
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,320
    SOG
    530
    Otrzymał : 171 SOGi w 131 postach

    Domyślnie

    hehe , napisz temat albo pisz do administracji az wkoncu zniosa Ci te osty .

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    e tam... osty są kozackie. ja tam już 2 dastałem od dżolego i jakoś nie mam do niego pretensji
    przestań się mazać Aponax. równy z ciebie chłop, a osty nic tu nie zmieniają
    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!

  3. #13
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    jak ja zobaczę u siebie osta ;p to nie będę wcale się już nigdy logować :) będę miał focha jak ***** .

  4. Użytkownik sts otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Aponax (08-05-09)

  5. #14
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Koniec tej dyskusji. Trzeba się podporządkować.

    Jak komuś mało to zaraz bany pójdą i koniec. Nie potrzebujemy ludzi od afer.
    Punisher IS back.

  6. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    JA! ORDNUNG MACHT ZEIN, HERR GRUPPENFUHRER!

    no, i co się okazuje... że Puni jest postrachem nie tylko w piwnicy

    temat proponuje zamknąć, bo coś mi się zdaje, że poza spamem nic konstruktywnego nie wniesie.

    i nie spinajcie się tak - to tylko zabawa
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!

  7. Użytkownik adonis18 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    wojtas3 (11-05-09)

  8. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    jaka dyskusja, :D nie no, ja tam bym chiał miec pare ostów, mój profil by grożniej wyglądał wtedy ;D ale dobra juz nic nie pisze :p

  9. #17
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    spox, mi dal 3 ''bo sie pomylil''
    Ja Ci nie dałem ani jednego osta

    wiec 5-6 osob powinno dostac osty i to nei po jednym jezeli juz ...
    I dostało więc nie wiem o co Ci jeszcze chodzi ?

    Dałem słowne, ale widocznie musze dawać prawdziwe bo nie można łagodnie pilnować porządku
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  10. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    nie tylko Slim Shady dzieli... Marcinek też jest dobry ogólnie są bardzo obiektywni... dlatego prawie przeniosłem się na inne forum ponieważ zbliża się BAN wielkimi krokami... rozumiem gdybym jeszcze nie wiadomo jak ubliżał ale za głupoty, które czasem są z nutą humoru sypią warny i to tylko tym wybranym :P Także dziękuję za te gorsze i lepsze momenty :)

  11. #19
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
    nie tylko Slim Shady dzieli... Marcinek też jest dobry ogólnie są bardzo obiektywni... dlatego prawie przeniosłem się na inne forum ponieważ zbliża się BAN wielkimi krokami... rozumiem gdybym jeszcze nie wiadomo jak ubliżał ale za głupoty, które czasem są z nutą humoru sypią warny i to tylko tym wybranym :P Także dziękuję za te gorsze i lepsze momenty :)
    już myślałem że ten dzień nie nadejdzie,



    Sory Lovelas ale większość Twoich postów jest jak ty to nazywasz nutą humoru, owszem raz drugi jest spoko, ale pozniej juz robi sie to niesmaczne,
    zamiast normalnie napisac doradzić albo ocenić do drwisz. Udzielasz sie w tematach o których niem aszpojecia, mam tu na mysli dział Doping, Jak ktoś już w nim zakłada temat to po to aby otrzymać info od mająćych w tym doświadczenie a nie od Ciebie usłyszeć "móżg sobie kup" bo w ktoryms tak temacie napisałes, Jeśli ma wziąć to i tak wezmie, wiec niech chociaż otrzyma odpowedz zeby sobie krzywdy nie zrobił a jesli rzeczywiscie za wczesanie to Vold czy Lg którzy mają pojecie mu to napiszą i napisza po ludzku. Tyle ode mnie.

  12. Użytkownik Sosna91 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Początkująca (10-05-09), wojtas3 (11-05-09)

  13. #20
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    już myślałem że ten dzień nie nadejdzie,



    Sory Lovelas ale większość Twoich postów jest jak ty to nazywasz nutą humoru, owszem raz drugi jest spoko, ale pozniej juz robi sie to niesmaczne,
    zamiast normalnie napisac doradzić albo ocenić do drwisz. Udzielasz sie w tematach o których niem aszpojecia, mam tu na mysli dział Doping, Jak ktoś już w nim zakłada temat to po to aby otrzymać info od mająćych w tym doświadczenie a nie od Ciebie usłyszeć "móżg sobie kup" bo w ktoryms tak temacie napisałes, Jeśli ma wziąć to i tak wezmie, wiec niech chociaż otrzyma odpowedz zeby sobie krzywdy nie zrobił a jesli rzeczywiscie za wczesanie to Vold czy Lg którzy mają pojecie mu to napiszą i napisza po ludzku. Tyle ode mnie.
    może powinieneś być moderatorem. w dziale kuchnia jak coś jest dla Ciebie niesmaczne... dział doping udzielam- rad właśnie ludziom, którzy nie mają pojęcia tak jak i ja... a każdy sposób oprócz słodkiego pierdzenia jest dobry na odwiedzenie kogoś od głupoty jakim jest koks...
    P.S Od Vola czy lq nie dostałem nigdy żadnego ostrzeżenia a byli tacy którzy byli nadgorliwi i w ich dziale mi dali osta :)
    jeżeli stwierdzenie "mózg sobie kup" jest dla Ciebie takie rażące to i Ciebie przepraszam, że gorsze swoimi postami
    Ostatnio edytowane przez lovelas69 ; 08-05-09 o 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •