Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: potrzebuje rozpiski

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar KARSTEN
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Myślenice
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    bo robilem cykl na i na tesiu i na omce.Aktualnie jestem teraz w czwartym tygodniu cyklu na OMIE.


    poprzednio robilem juz cykle na tesciu i omie.


    A po za tym po OMIE sa wieksze spadki bo ona zatrzymuje wicej wody w organizmie niz tesc poniewaz OMA to nic innego jak polaczenie 4 testosteronow.

  2. #22
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Tak to testosteron jak i tamto, to że ty masz większe spadki po omce to nie świadczy o tym że każdy tak będzie miał, wszystko zależy od organizmu a co najważniejsze od diety i prawidłowym odblokowaniu i podtrzymaniu po cyklu :wink:

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar KARSTEN
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Myślenice
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    voldemort, ZAWSZE ALE TO ZAWSZE SA WIEKSZE SPADKI PO OMCE, opniewaz OMKA to polaczenie 4 testosteronow, I ONE GROMADZA DUZO WIECEJ WODY NIZ TESC, I ZAWSZE SA WIEKSZE SPADKI BO WODA ZAWSZE SPADA PO ZAKONCZENIU CYKLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

    [ Dodano: 2006-03-26, 11:08 ]
    tak ze bez obarzy ale nie kuc sie z modrzejszym :P w tej diedzinie jak nie wiezysz poczytaj na necie o OMIE i o TERSCIU to nie jest wymyslone przezmnie POPROSTU TAK JEST ZAWSZE A UZASADNIENIE TAJ TEZY MASZ W TYM POSCIE POWYZEJ DUZA CZCIONKA

  4. #24
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Nie pisz dużymi literami i nie dawaj tylu wykrzykników , chyba że napiszesz coś strasznie ważnego, choć nie powiem bo coś w tym prawdy jest ale to zwłaszcza u ludzi którzy biorą zamiast 2 teście tygodniowo to 2 omki tylko że różnica testosteronu jest spora jak zastosujesz 2 omy na tydz a 5 teścia prolo to taksamo wody nałapiesz.

    Znam ludzi co siedzą na siłowniach godzinami i ładują na rzeźbe a wbijają omke, to są dopiero jaja i nie pisz że lepiej się znasz boś troszke zamłody abyś przeżył lata z koksami.

    Pozdrawiam. :wink:

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar KARSTEN
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Myślenice
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    A co myslisz ze jak mam 19 lat to nie robilem cyklow ???? Na wiek sie nie patrzy.Jestes starszy 7 lat ale to nie swiadczy o tym ze musisz sielepiej znac na koksach.Przeczytalem mnostwo artykolow na temat koksow tak ze wiedze jakas tam posiadam, a o cyklach tez wiem troche.W sumie robie dopiero 3 cykl ale wiem duzo o cyklach po sobie i po ludziach z ktorymi sie zadaje i tez sa zaawansowani w silownie i robili nie po 3 ale po troszke wiecej cylki tak ze moje wypowiedzi nie sa wyssane z palca tylko wczesniej sprawdzone i przetestowane.A to ze masz wiecej la t nie swiadczy ze wiesz wiecej o koksach.

    [ Dodano: 2006-03-26, 11:49 ]
    rtwoj starz i wymiary ramienia sa imponujace ale nie swiadcza o tym ze odrazu znasz sie na wszystkim :D

  6. #26
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja nie twierdze że ty się nie znasz i też nie twierdze że ja jestem jakimś wielkim znawcą ,
    tylko ci napisałem co sądze o omce i teściu i nie ma się co kłucić bo nie ma o co ,
    nie mam zamiaru nikogo pouczać ale troszki wiedzy posiadam bo muj pierwszy cykl był w wieku 19 lat a w tej dziedzinie siedziałem od 17 i brałem naprawde różniste środeczki na które ty napewno byś się nie odważył np, hgh, insulina i wpuszczałem tygodniowo nawet do 30 ml. soku tak że troszke doświadczenie mam nawet tego na własnej skórze. :wink:

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar KARSTEN
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Myślenice
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    ok niech bedzie heh
    nie ma sie co klucic forum jest od pomocy a nie od klucenia.

  8. #28
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar fishe
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    831
    SOG
    0
    Otrzymał : 18 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    widze ze zawieta walka kto lepiej sie zna na sterydach :mrgreen:

  9. #29
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sławo
    Dołączył
    01-03-06
    Skąd
    śląśk
    Postów
    1,901
    SOG
    5
    Otrzymał : 252 SOGi w 34 postach

    Domyślnie

    też jakby zauważyłem to

  10. #30
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Nikt tutaj nie ma zamiaru się chwalić wiedzą bo nikt nie jest idealny, a zwłaszcza w dopingu gdzie różne od siebie wypowiedzi mogą być ok!

    Pozdrawiam. :wink:

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •