Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Nowy Plan

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar grzela
    Dołączył
    06-07-08
    Skąd
    dark city
    Postów
    680
    SOG
    56
    Otrzymał : 208 SOGi w 143 postach

    Domyślnie

    Rozmiarów nie sprawdzałem ( ale widzę poprawę:)) siła poszła 7.5 kg wyciskaniu na klatę i 10kg w mc przysiadu nie sprawdzałem ( rest pause robiłem 4 tygodnie a ostatni raz maksy sprawdzałem jakieś 3 miesiące przed rest pause także nie jest to wyłącznie zasługa tego treningu).

    Kocham tego rodzaju treningi, kocham duże ciężary:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar grzela
    Dołączył
    06-07-08
    Skąd
    dark city
    Postów
    680
    SOG
    56
    Otrzymał : 208 SOGi w 143 postach

    Domyślnie

    jestem po pierwszym treningu.

    Klatka poszła nawet ok w ostatniej serii miałem trochę problemów ale dałem rade bez pomocy.

    Wiosłowanie - mam lekki problem z przyjęciem odpowiedniej pozycji ( preferuje wiosłowanie w pozycji bardzo pochylonej) dla jednego powtórzenia. Następnym razem zrobię tak jak przy tricepsie i bicepsie po 2 pow ( będzie to 3 serie x 3-4x2 ).

    Z tricepsem i bicepsem poszło jak po maśle ( uginanie przedramion ze sztangą wykonuje plecami przy ścianie).

    Coś mi się wydaje że będę zmuszony zwiększyć ilość spożywanych kalorii ( szczególnie w posiłkach około treningowych i posiłku po treningowym).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    zaciekawiłes mnie tym treningiem, jak skończe HsT to wezme się za rest pause;)
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar grzela
    Dołączył
    06-07-08
    Skąd
    dark city
    Postów
    680
    SOG
    56
    Otrzymał : 208 SOGi w 143 postach

    Domyślnie

    Po HST co prawda zalecany jest odpoczynek ale ja pojechałem treningiem regeneracyjnym. Ale nie był to taki pospolity ACT ( który z założenia jest dość lekki, a ja bałem sie o ewentualne spadki siły/ masy). Mniej więcej wyglądał on tak:

    -jedna seria lekka- można powiedzieć rozgrzewkowa
    -druga seria cięzka ( do załamania lub z zapasem 1 pow) aby uniknąc spadków:)
    -trzecia seria lekka z zapasem 2-3 pow

    Co do clustera- chyba będe trenował tak (gdyż czuje zmęczenie po dzisiejszym treningu- ale zobaczymy jutro)

    pon- cluster
    środ-cluster
    piatek -lżej
    sobota-lżej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik grzela otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    slim shady (04-05-09)

  6. #15
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    przez ile ciągnąć trening regeneracyjny ?
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar grzela
    Dołączył
    06-07-08
    Skąd
    dark city
    Postów
    680
    SOG
    56
    Otrzymał : 208 SOGi w 143 postach

    Domyślnie

    przyjęte jest ze przez 4 tygodnie. ale ja robiłem 2
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Napinacz01
    Dołączył
    17-12-08
    Skąd
    Łódź
    Postów
    711
    SOG
    151
    Otrzymał : 89 SOGi w 71 postach

    Domyślnie

    "server żartujesz sobie ? czytałem właśnie niedawno ciekawą analizę "Allegrowych" speców od treningów,diety i suplementacji i powiem, że dawno lepszej komedii nie czytałem, Powinieneś dostać osta za reklamę, a większość wartościowych treningów jest ogólnodostępnych w internecie tylko trzeba poszukać."

    slim jak znajdziesz ta analize to wyslij mi na pw.
    "Pij mleko, będziesz wielki jak ciągnik IVECO z naczepą"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar grzela
    Dołączył
    06-07-08
    Skąd
    dark city
    Postów
    680
    SOG
    56
    Otrzymał : 208 SOGi w 143 postach

    Domyślnie

    witam
    jestem po treningu przysiadów, mc i push press- bałem sie troche dzisiejszego dnia bo nie ukrywam byłem zmęczony wczorajszym treningiem. Poszło bez wiekszych problemów. tylko przy push press załozyłem trochę za duzy cięzar -ale dobrze ze mozna sobie pomóc nadrzucajac nieco ciężar:)

    Dla tych dla których ten trening jest troszeczkę za cięzki proponuje inne rozwiazanie- mianowicie modyfikacje power rep range shock. na czym to polega?

    Otóz dzielimy trening na dwie fazy:

    fiber damage (zniszczenie włókien)

    Jej zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości włókien mięsniowych poprzez uzycie duzych cięzarów i skupieniu się na fazie negatywnej ruchu. Wiadomo, iż organizm odbuduje ( jesli dostarczymy mu odpowiedniej ilosci wartości odzywczych) owe włókna z nawiazką- a przecież oto nam chodzi:)

    Druga faza to tzw fiber saturation (nasycenie włókien)

    W skrócie faza ta polega na "wpompowaniu w nasze mięśnie jak największej ilosci krwi zawierającej substancje odżywcze.Uzyskamy to stosując wysokie powtórzenia,wykonywane bardzo szybko-ciągłe napięcie mięsni ( najlepiej zastosować serie łączone ćwiczenie złozone+ ćwiczenie izolowane. P.S tylko dla zaawansowanych)

    Nie zalecam stosowanie tego systemu dłużej niz przez okres 3 tygodni ( zbyt duze obciążenie dla CUN)

    Np dla treningu klatki:
    Dla średnio zaawansowanych:


    Wyciskanie płasko 2 x 3-4 (3/0/X )- tzn 3 sekundy opuszczamy, nie przetrrzymujemy na klacie i jak naszybciej w góre
    Wyciskanie na skosie 2 x 5-6 (6/1/1)- 6 sek w dół, 1 sek przetrzymujemy na klacie i 1 sek wypychamy w góre
    Rozpiętki na skosie 2 x 7-8 (2/4/1)- 2 sek opuszczamy, przytrzymujemy 4 sek i 1 sek spowrotem w góre
    Wyciskanie na maszynie 1 x 30-40 (1/0/1, )
    Wyciskanie na maszynie smitha na skosie dodatnim 1 x 30-40 (1/0/1,)
    Ściąganie linek na bramie1 x 30-40 (1/0/1)-

    Oczywiście jest to tylko przykład. Mozna całkowicie zrezygnować z maszyn i robić inne zamienne a nawet powtarzające sie ćwiczenia ( na wysokich powtórzeniach).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •