Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Bialko w proszku i Weglewodany w proszku //pomoc

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar pawlik6666
    Dołączył
    29-04-09
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Bialko w proszku i Weglewodany w proszku //pomoc

    Witam. Mam taki problem ,że bardzo chciałbym przytyć mam 19 lat 189cm wzrostu i 60kg wagi.I raczej nie mam możliwości zrealizowania diety.Doczytałem na internecie .Że najważniejsze są białka i węglowodany.Mam pytanie czy kupując takie z tych tańszych węglowodany w proszku oraz serwatke bialkową w proszku.Czy to zastąpi mi te wszystkie produkty z diety które musiałbym jeść codziennie???.Wiadomo że coś jadł będę ale w ilościach na zdobywanie masy nie dam rady jeść.Czy to mi pomoże?.Proszę o jakąś radę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar wukio
    Dołączył
    18-06-08
    Skąd
    Libiąż
    Wiek
    33
    Postów
    575
    SOG
    22
    Otrzymał : 113 SOGi w 94 postach

    Domyślnie

    Nie pomoże. Niby dlaczego nie możesz trzymać diety?
    Mam 67 w łapie ;]... na długość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Niewierzę że niemasz opcji sklepać jakiejś dietki.. wystarczy że chociaż będziesz jadł rano jakieś węgle+białko np płatki owsiane z jajami czy twarogiem. Przed siłką i po koło 0,5g białka na kg masy np ryż, makaron, kasze z piersią z kurczaka/tuńczykiem i na kolacje twaróg+oczywiście inne posiłki z tego co możesz zjeść wartościowego. Reszte możesz uzupełnic proszkiem. Białko/gainer mogą zastąpić maksymalnie 1/3 dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze więc jakby niepatrzeć i tak wypadało by mieć dobrą michę. Tanio możesz kupić serwatke ostrowi/łowickie, gainer np mass xxl
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar pawlik6666
    Dołączył
    29-04-09
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie ma czasu ,do szkoły też nie dam rady sobie nic przyrządzać a kupowanie tych wszystkich produktów i jedzenie po 100g jest nie na moją kieszeń.No i jeszcze mam schize że nie jadam sporo rzeczy po prostu mi nie wchodzą.A siedzenie na makaronie i ryżu,jajkach zapijanym kakaem nic mi nie da chyba że jeszcze schudnę bo w końcu dieta musi być urozmaicona.Według mnie jestem w dupie bo nie mam szans na zrobienie niczego.Bez przede wszystkim kasy...

    Myślałem że skoro jest takie duże zapotrzebowanie na bialko i wegle.To powiedzmy nie zjem twaroszka tylko kupie tanie bialko w proszku i to by mi je zastępowało.Albo np. nie będe musiał jeść jakiś makaronow tylko carbo.I logicznie patrząc.To wystarczy że miałbym mase pokarmową z innych nie wartościowych w te składniki rzeczy powiedzmy jakieś kanapki .A białko i węgle z carbo i ostrovi.Ale to tylko mój punkt widzenia ,nie doświadczony punkt widzenia.
    Ostatnio edytowane przez Punisher ; 30-04-09 o 09:46
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    34
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    zapomnij o serwatce to guwno i działa jak środek na przeczyszczenie. wiem jak ciężko jest z trzymaniem diety sam jej też nie mam. uzbieraj dzieniek na jakiegoś gainera. ułuż dobry trening i napewno coś pomoże.
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doradca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar niewula
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    1,998
    SOG
    409
    Otrzymał : 291 SOGi w 216 postach

    Domyślnie

    kup sobie gainera nie wiem jak tam u ciebie z siopą ale mozesz se kupic mutanta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    albo vitalmaxa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    gainer czy bialko to tylko uzupelnienie diety wiec jesli nie masz jej nie chce ci sie jej zrobic czy cus to spokojnie mozesz go sobie kupic
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    carbo to nie jest za dobry pomysł, nie chcesz trzymać diety/nie masz kasy nic nie poradzimy ...
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Powiem Ci tak carbo+ białko też kosztują i w skali miesiąca trochę bedziesz musiał za to zapłacić tymbardziej ze jesteś taki chudy że duża nadwyżka kaloryczna to podstawa szczególnie gdy masz problemy z łapaniem wagi (osobiscie nie mam tego problemu wieć nie wiem jak to jest, ale wspólczuje)
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar pawlik6666
    Dołączył
    29-04-09
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A jechanie na makaronie ,ryżu jajkach i jogurtach .Non stop coś mi da jeśli nimi zapewnię sobie odpowiednią ilość węgli i białka??.Czy muszę jeść bardziej urozmaicone dania ? .Bo realnie patrząc na sprawę to dieta również sporo kosztuję .Na gainera za 200zł raczej nie mam kasy.I nie wiem czy nie będzie takiego czegoś że nabiorę masy z gainerem.A już po jego spożyciu wrócę do tamtej wagi.

    Co do problemów z tyciem to nie wydaje mi się żebym miał.Po prostu nie jem tyle ile powinienem i nie to co powinienem.

    I jeszcze taka sprawa na przykład gdybym nie wiem jadł makaron +jogurt jakiś+ powiedzmy mleko potem powiedzmy po kilku godzinach ryż +mleko+jajka czy coś w tym stylu.Taki przykład dań to by było jakieś rozważne posunięcie ? Czy bardziej bym schudł . Bo wydaje mi się że sam makaron nie jest sam w sobie odpowiednio dobry.Ale już powiedzmy polany jogurtem czy z jakimś mięsem,sosem już sprawa wygląda inaczej . Chodzi mi nie o smak tylko o wartości odżyw2czych których potrzebuję.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar klocur
    Dołączył
    04-01-09
    Skąd
    Krakó(W) / Bydgoszcz
    Wiek
    35
    Postów
    567
    SOG
    143
    Otrzymał : 120 SOGi w 88 postach

    Domyślnie

    tak, oprzyj sie na ryzach, makaronach jajkach itp itd, a raz - dwa w tygodniu mozesz wybrac sie na pizze albo inny fast food zeby dostarczyc tluszczow nasyconych do organizmu. wbijaj w dzial dieta i na pewno cos dla siebie znajdziesz, sa tam gotowe diety

    edit. aa i oczywiscie sam makaron albo ryz nie moze byc. zawsze z jakims bialkiem - kurczak, wolowina, jajka, tunczyk, ryba
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •