Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ćw na kręgosłup, początki w tej zabawie

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar misiu007
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    Kraków/Rzeszów
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Ćw na kręgosłup, początki w tej zabawie

    Ostatnio zdecydowałem sie że czas zacząć chodzić na siłke ze wzgledu na plecy bo sa zgarbione (0 mieśni gdziekolwiek) które by mogły utrymać plecy prosto. I teraz pytanko czy istnieje jakiś uniwersalny zestaw ćwiczeń na plecy + jakieś takie ogólo rozwojowe (żeby troche lepiej wyglądać. Waga ok 60-62kg (Z tego co przeczytałem pewnie jakaś dieta na mase bedzie potrzebna) wzrost 188cm. Ćwiczyć mam zamiar w jakimś klubie Cascada w krakowie. tylko nie bardzo wiem ile razy w tygodniu 2 czy wiecej i po ile min czy godzin ćwiczyć :) liczę na waszą pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar valve
    Dołączył
    16-03-09
    Skąd
    Góra-Leszno
    Postów
    22
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    podciąganie się na drążku, wiosłowanie sztangą w opadzie, martwy ciąg (ale to raczej później).
    Siedzę w domu, rozpiera mnie moc Nie jest ważne czy to dzień czy noc Czuję, że energia każe mi wstać Iść na siłownię i czadu dać Stoję przy wejściu a wiara w szoku W ogóle pakuję już prawie pół roku Ale nie ma gościa o takich rozmiarach, który miałby więcej w łapie i w barach. 200 kilo oczywiście polewka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar misiu007
    Dołączył
    07-05-09
    Skąd
    Kraków/Rzeszów
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A inne pytanie musze koniecznie przechodzić na jakąś diete?? nie moge jeść tego co zawsze + jakieś witaminki ps. czy w klubie za pomoc trenera i ułożenie przez niego planu treningowego trzeba dodatkowo płacić czy moge normalnie podejsc zapytać i mi wszystko powie co i jak (1 raz idę na siłke i nie wiem jak to wygląda nawet nie wiem jak ćwiczyć)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •