Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: ktory stack

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar mooha
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    98
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie ktory stack

    Witam , mam takie pytanie ktory stack jest najlepszy ./? i po ktorym najwiecej zostaje i sa najlepsze efekty?? nitro II ? no-shotgun ? storm i shock ??? czekam na opinie nie chodzi mi tylko o te 3 ale takze inne ,pozdro
    "Good old Arsenal, We're proud to say that name, And while we sing this song, We'll win the game!!!"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    mnie storm/shock jeszcze nigdy niezawiodl. 3r juz go biore i za kazdym razem ten sam dobry efekt. shotgun to mam ten stary, bz zmieszania z sokiem winogronowym i mlekiem, to nie jest do przelkniecia niestety,ale dosc dobre ma skladniki i jakos mnie sieka jak pykne 2 miarki. Nitro 2 nie znam niestety.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar mooha
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    98
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    chcialem jeszcze dodac ze najbardziej w sumie zastanawiam sie nad nitro i storm i shock. wiem ze nitro jest 2razy tansze dlatego zastanawiam sie jakie sa efekty po tym a jakie po tym??? bo jesli bedzie to samo to po co przeplacac :P wdzieczny bede takze za wszelkie info odnoscnie x-panda , horse power itd ogolnie o stackach. Dodam ze chce zdobyc mase , no i oczywiscie jakies efekty. Moja waga przy wzroscie 173cm - 70 kg , staz ok 4 lat , za soba kilka mono , nitro II , bcaa , aha dodam ze mam jeszcze mass xxla do tego. Wiec chcialem odrazu zaznaczyc ze komentarze w stylu za wczesnie, czy mono nie sa mile widziane :P poprostu stoje w miejscu i potrzebuje dobrego stacu :p pozdor
    "Good old Arsenal, We're proud to say that name, And while we sing this song, We'll win the game!!!"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    potrzebujesz dobrej diety i treningu, a nie stacku, i im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie. dlaczego? poniewaz:
    1. miales juz kilka cykli na mocnych suplementach i ciagle wazysz 70kg.
    2. diete musiales uzupelniac gainerem - naucz sie gotowac. nie - umiejetnosc robienia jajecznicy i kanapek to nie to.
    3. kupujac suplementy - marnujesz pieniadze, ktore moglbys wydac na porzadne jedzenie.
    4. zmarnowales 4 lata... dobrze sie zastanow nad powyzszymi zeby nei zmarnowac kolejnych.

    wsrod kulturystow amatorow na "mojej" silowni bardzo dobre opinie panuja na temat suplementow firm universal i dymatize. tylko, ze... to same "byki" po 90, 100 i wiecej kilo. chodzi mi oto, ze oni rzeczywiscie potrzebuja zaawansowanych form/polaczen kreatyny i innych. ty przy 70 kg naucz sie jesc.

    a na stagnacje bardzo dobra jest przerwa ;)

    pozdrawiam;
    wiesiek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar mooha
    Dołączył
    13-12-06
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    98
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    czyli wedlug Ciebie przy moim wzroscie powininem wazyc 90-100kg ?? no to Tobie juz podziekuje :) i nie mysle ze stracilem 4 lata ,bo wiem jak wygladalem wtedy a jak teraz, no a suplementy zaczalem stosowac po jakis 2 latach i takze nie uwazam ze byly to pieniadze wywalone w bloto, bo na niektorych genetyke sama dieta nie wystarcza jakbys nie wiedzial.

    pozdrawiam mooha :)
    "Good old Arsenal, We're proud to say that name, And while we sing this song, We'll win the game!!!"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    mnie storm/shock jeszcze nigdy niezawiodl. 3r juz go biore i za kazdym razem ten sam dobry efekt. shotgun to mam ten stary, bz zmieszania z sokiem winogronowym i mlekiem, to nie jest do przelkniecia niestety,ale dosc dobre ma skladniki i jakos mnie sieka jak pykne 2 miarki. Nitro 2 nie znam niestety.
    dla mnie storm i shock nic specjalnego żadnych efektów natomiast hp i inne dardzo dobre nitro 2 coś dało na początku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vani
    Dołączył
    15-03-09
    Postów
    55
    SOG
    4
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    stara zasada - wszystko zalezy od organizmu ;)
    a do autora- co do supli to Storm niekoniecznie z Shockiek, moze byc NO-S
    jadlem starego byl OK, nie wiem jak z nowym NO-S
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    nitro 2 musisz inaczej liczyć,bo minimalna dawka to 2miarki nie jak na pudełku 1
    Doszedłem do 4 ,ale wtedy zbyt szybko się kończy i już cenowo się nie opłaca.Ja bym ci polecił Xpand :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mooha Zobacz post
    czyli wedlug Ciebie przy moim wzroscie powininem wazyc 90-100kg ?? no to Tobie juz podziekuje :) i nie mysle ze stracilem 4 lata ,bo wiem jak wygladalem wtedy a jak teraz, no a suplementy zaczalem stosowac po jakis 2 latach i takze nie uwazam ze byly to pieniadze wywalone w bloto, bo na niektorych genetyke sama dieta nie wystarcza jakbys nie wiedzial.

    pozdrawiam mooha :)
    hehe nie o to mu chodziło tylko im mamy większe rezultaty tym bardziej musimy patrzeć na to co jemy i stosować silniejsze substancje do stymulowania wzrostu masy. Jeśli ważysz 70kg to z samą dietą możesz sporo zdziałać. Wiem że niektórzy mają słabą genetykę ale ciężkim treningiem i dobrą dietą można to nadrobić. Wiem coś o tym.. Mam niecałe 2lata starzu z przerwami i powiem że odkąd mam dobrze dobraną dietę czyli od 2 miesięcy osiągnełem prawie tyle co przez poprzednie pół roku. Zaraz napiszesz że zależy od czego się zaczyna, szczerze to jak zaczynałem miałem w łapce 32cm, po roku było 36, a potem za mało było papu i stagnacja się kłania. Potem zacząłem patrzeć a jedzenie i poszło 1cm w kolejne pół roku a teraz mam 0,5cm w 2 miechy
    Ostatnio edytowane przez luo ; 26-04-09 o 20:38
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •